ben zayıflayamıyorum boğazımı tutamıyorum

Bana bir is lazim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
1.786
43
kızlar 1,65 boyundayım

85 kılo oldum

ara sıra dıyetler yaparak 79 a düştüm sonra hep tekrar aldım

en son durum bu nasıl zayıflıyosunuz nasıl beceriyosunuz ben hep böyle şişkomu kalıcam offf çok mutsuzum

bende senle ayni durumda sayilirim hatta daha kotu benim boyum senden 3 cm kisa kilomda 2 kg fazla su anda. bende ac kalirsam zayifliyom yavas yavas ama yemeye baslayinca kilolar geri geliyo. spor yapmayi sevmiyorum belki yuruyus o da 3 cocukla zor. napcami sasirdim heryerimden yag fiskiriyo obez gibi gorunuyorum artik. bu kilolar nasil verilir ve geri alinmaz biri anlatsin

kızlar 1,65 boyundayım

85 kılo oldum

en son durum bu nasıl zayıflıyosunuz nasıl beceriyosunuz ben hep böyle şişkomu kalıcam offf çok mutsuzum

bende senle ayni durumda sayilirim hatta daha kotu benim boyum senden 3 cm kisa kilomda 2 kg fazla su anda. bende ac kalirsam zayifliyom yavas yavas ama yemeye baslayinca kilolar geri geliyo. spor yapmayi sevmiyorum belki yuruyus o da 3 cocukla zor. napcami sasirdim heryerimden yag fiskiriyo obez gibi gorunuyorum artik. bu kilolar nasil verilir ve geri alinmaz biri anlatsin

slm kızlar :KK3:

zayıflayamıyorum dıye yakınyosunuz ama ınanın bunu isteyince herşey cok kolay önce istemek gerek 1 hafta yapıp sonra dıyetınızı bozarsanız 2 katı olarak gerı gelır sıze kılolarınız süreklilik onemli ben 102 kılodan dustum suan 76.8 ım gecen seneden buyana dıkkat edıyorum ılk 6 ayda 20 kılomu verdım

sonra araya turkıyeye gıtme gırdı ve ben dıyetımı bıraz sallafım ve 5 kılo cıvarı gerı aldım:KK50: 4 ay dıkkat etmemıstım ama şimdi 1 aydır yenıden başladım dıyetıme ve aldıgım 5 kıloyu tekrar verdım hedefım 65 bu ıkı ay ıcerısınde hedefıme ulasmadan bırakmama sözü verdım kendıme

sızde kafanızda bıtırın ve bır an once baslayın hayat cok guzel saklanarak kılolarımızdan utanarak yasamayalım hadı sızde harakete gecın :13:

kızlar 1,65 boyundayım

85 kılo oldum

Zayiflamak 2gunde olacak sey degil sen kararli,sabirli ve azimli ol yeter ,oncelikli bir diyetisyene gitmeni oneririm,ilk 1.2hafta evet daha cok acikiyorsun ama bu haftalari atlattinmi kolay mide kuculuyor cunku,ben yaptiysam herkes yapar 22kiloverdim kendine inan

azim insana gelmeden olmuyor, bi yerde caninin tak etmesi gerekiyor.
ben 6 aydir vermeye calisiyorum. 13 kilosu gitti, bundan asagisi bi türlü olmuyor
ama eskisi gibi normal yedigimde almiyorum kilomu geri, yavas vermenin avantaji
eskiden hizli verirdim ama 1 hafta normal yedigimde 5 kilo alirdim.
simdi hep ayniyim. geriside gidecek, 2 ay sonra tatil var, azimliyim basaracagim :)
kendine bi hedef koy, seni motive edecek ve su güne kadar söyle olmaliyim diyecegin bisey olsun
o zaman kolay kolay vazgecemiyor insan
en sevmedigin, kendini en sisko buldugun resmini yapistir mutfaga
cevrende ki herkese diyette oldugunu söyle
kendini oyala, bilhassa aksamlari bos durma, cünkü insan en cok aksamlari acikiyor
ufak ufak basla, ben internetten cok diyet ve diyet yemekleri videosu izledim
önce tuzumu,sonra yagimi, ekmegimi degistirdim.
diyet gibi degil saglikli beslenmek olarak gördüm, ve bu sekilde sIKIlmadan 15 kilo verdim
sende basarirsin insallah...

kızlar 1,65 boyundayım

85 kılo oldum

Her sabah aç karnına 1 su bardağı ılık suyun içine az ölçüde sirke koy ve iç.Midenin küçülmesini sağlayacaktır.Yarım saat sonrasında kahvaltı yap.Bol yoğurt ve salatalık ye.İçine zeytin yağı koymadan.Günde belli aralıklarla ama set halinde ip atla canım hem zevkli hem faydalı.Ekmeği kes.Sadece kahvaltıda ye.Öğün aralarında yoğurtlu gıdaları ye.Mesela salata yap içine 3 kaşık yoğurt koy yağ tuz eklemene gerek yok.Görüceksin ki işe yaratacak bol şanslar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba,
Vücuttaki yağ oranını minimize etmenin en püf noktası işlenmiş gıda yememek, içmemek. Akşam karbonhidrat tüketmemek (bakliyat dahil) , alkol yok. İnek Süt ve süt mamülleri bir müddet yasak, keçi ve manda olabilir abartmadan erken saatlerde. Meyve suyu evde sıkılmış bile olsa tüketilmeyecek çünkü sıkılınca kimyası değişiyor ve sırf şeker kısmı kalıyor. İşlenmiş şeker yok, meyva sınırlı, sabah kahvaltıdan 15-20 dk önce mesela. Meyveyi ye, sebzenin suyunu da ara ara iç. Her öğününde mutlaka bol salata ve/veya sebze olsun. Akşam erken ye yemeğini; protein+sebze olsun, karbonhidrat hiç olmasın akşam, gün boyu bol su iç, 2,5-3 lt.Limon veya organik elma sirkesi ekleyebilirsin suyuna ve yemeklerle içme,20-30dk önce- 2saat sonra iç suyunu ve diğer sıvıları. Aralarda limonlu,tarçınlı yeşil çay günde 2 fincanı geçmeden.

Son düzenleme:
kk nın zayıflama yarışmalarına dahil olmanızı ve karatay uygulamanızı tavsiye ederim..
bol bol yiyip nasıl zayıflanıyor inanamazsınız.. hem de sağlıkla..

slm kızlar :KK3:

zayıflayamıyorum dıye yakınyosunuz ama ınanın bunu isteyince herşey cok kolay önce istemek gerek 1 hafta yapıp sonra dıyetınızı bozarsanız 2 katı olarak gerı gelır sıze kılolarınız süreklilik onemli ben 102 kılodan dustum suan 76.8 ım gecen seneden buyana dıkkat edıyorum ılk 6 ayda 20 kılomu verdım

sonra araya turkıyeye gıtme gırdı ve ben dıyetımı bıraz sallafım ve 5 kılo cıvarı gerı aldım:KK50: 4 ay dıkkat etmemıstım ama şimdi 1 aydır yenıden başladım dıyetıme ve aldıgım 5 kıloyu tekrar verdım hedefım 65 bu ıkı ay ıcerısınde hedefıme ulasmadan bırakmama sözü verdım kendıme

sızde kafanızda bıtırın ve bır an once baslayın hayat cok guzel saklanarak kılolarımızdan utanarak yasamayalım hadı sızde harakete gecın :13:

nasıl zayıfladınız neler yaptınız?biraz anlatırmısınız?

nasıl zayıfladınız neler yaptınız?biraz anlatırmısınız?

slm tatlım nasıl başardıgımı kısaca anlatyım sana

ılk iş olarak ekmegımı kestım sadece 2 dılım yıyordum sabahları

şeker yok yag yok evdekilere bir anne olarak ben yemek yapıyodum kendi yemegımı kucuk tencerede yagsız ve tuzu cok az atarak pısırdım bol acı attım

gece 19 dan sonra yemememye ozen gosterdım cok acıkırsam 1 bardak ayran icerdim

abur cuburlardan uzak durdum

haftada 1 ogun serbest yedım

ve yeşil cay gunde 3 kupa ictim bu aralar sadece 1 kupa ıcıyorum :KK43:

suyu bol bol ictım spor ilk ay yapmadım 2 .aydan sonra yavaş yavaş yürüyüş yaptım ..bugun 20 dk yarın 30 dk bu şekilde 50 dk ya kadar çıkardım

ama tüm bunları yapmak için önce kendinizi hazır hissedin öyle başlayın

Benim yaptıklarım bu

ÖNEMLİ OLAN ÖNCE BEYİNDE BİTİRMEK ÖNCE SİZ KENDİNİZE İNANACAKSINZ :KK34: HERKESE KOLAY GELSİNEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
kızlar 1,65 boyundayım

85 kılo oldum

canım yediğin şeyleri bir yere (ben buzdolaın üstüne bir not kağıda yapıyorum) not et ama ne yersen hepsini yaz. atıyorum 2 tane üzüm 1 bardak su 3 tane jelibon falan... ben böyle yaptığımda yemeği biraz daha azaltmıştım baya işime yaramıştı tavsiye ederim :) :KK52::KK52:

X