Ben ve isteğim

Hayor

yani niyeti cinsellik olabilir sehir turu yaptiririm falan dedi cunku
ilk gece yatarsınız sonrada bi anca çok önemli bir işi çıkar ertesi gün bahane olarak hemen kaçar şehir turu fln hep taktik sizi aramaz bile bir daha. buna psikolojik olarak hazırsanız her şeyi yaşayın tabiki

Inanmayacaksınız ama ben otelde kaldim kendisine gittim muayene oldum, ertesi gun sehir turu yaptik gercekten cok da guzel vakit gecirdik biraz alkol aldik ona gittik yakinlasmak istedi ben de kendisinden tanımak icin zaman istiyorum dedim o da akışına bırakalı zaman ne gösterir dedi.Ben de alışmadan böyle bir sey yapamam dedim.Biraz bozuldu ertesi sabah geldim zaten su an bir sey konusmadik

Bir şey yaşanmadı mı yani

Bence biraz tutarsız davranmışsınız. Belli ki adam ilişki istemiyor zaten farklı şehirlerde nasıl birbirinizi tanıyacaksanız?

He bir şey yaşasaydın illa ki demiyorum ama istediğiniz de o yöndeydi sanki. Bundan sonra yazacağını düşünmüyorum.

Öyleydi aslında yalan değil ama duygusallığımı atamıyorum cinsel ilişki oldugunda beklentiye giremiyorum bunu kaldiramam diye dusundum hem beni gerçekten isteseydi mesaj atardi

Öyleydi aslında yalan değil ama duygusallığımı atamıyorum cinsel ilişki oldugunda beklentiye giremiyorum bunu kaldiramam diye dusundum hem beni gerçekten isteseydi mesaj atardi
Tabi ki kimse seni zorlayamaz yanlış anlama. Boşver beklentileriniz farklıymış diyelim.

İşin sonunda kullanılıp atıldığınızı düşünerek depresyona girecekseniz hiç bulaşmayın ama ben de ciddi düşünmüyorum ne olursa olsun diyorsanız korunarak anı yaşayın

Bu adam ne doktoru? Sizin rahatsızlığının nedir

Hayir işte kötü yani da o aramadi.Ustelik o kadar guzel vakit gecirmistik ki

adamın derdi çok net belliymiş hani arkadaşlarınız demiş ya olacaksa boyle biriyle olsun diye iyiki olmamış karakter bence herseyden önce gelmeli boyle kadın budalası adamlardan uzak durun şu adamlarda kadınları günü birlik kaçamak olarak görmeyi bıraksınlar artık

Devir artık boyle maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…