Ben ve isteğim

xiomi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
658
834
Merhaba
Cinsellik yaşamayalı uzun zaman oldu öyle ki rüyalarımda görmeye başladim.Bir ay önce şehrimde yapılmayan bir işlem icin baska sehirdeki bir doktora yazmıştım.O da bana yaptırmamam gerektiğini söyledi ve ilac tavsiye etti.Cok normal konustuk ama bir ay boyunca hikayelerimi vs beğeniyordu sonra profilini duzenledi sacma fotolarıni silmişvs.Cok hos bir adam benim de aklıma düstü.Sonra bana durumumu sordu tam iyileşemwdiğimi söyledim. O da beni şehre çağırdı hem bir tur yaptiririm dedi.Ben yarın gideceğim ilk gün otelde kalmayı düsünüyorum cunku kendime hic güvenmiyorum.Bakın adama degil erkekler zaten hamle yapar biliyoruz ama ben kendime hakim olamıyorum.Yani karsidakinin niyetini bilemeden böyle bir sey yasamak istemiyorum.Belki gecelik kacamak olarak bakıyor ki aramizda baya mesefe var.Ama kendimi de tutamıyorum en başta gitmemem lazım ama adam resmen aklima girdi.Arkadaşlarım da olacaksa boyle biriyle olsun diye gazladılar.Duruma gore birkac gun kalmayı düşünüyorum sizce bunun ilki ne olmalı nasil olmali?Kendimi bildim bileli istekliyim bu konularda ama erkek hemen elde edince cepte görüyor.Ha belki adamın niyeti o degildir tedavi olup gelebilirim bilmiyorum

Bence fazla kasma.
İkinizde yetişkinsiniz.
İstiyorsan yap rahatla.
Tabi korunmayı unutma

Oyle mi yapiliyor?Cidden bilmiyorum cehaletten soruyorum.Bu beklentiye gireceğim kesin ama oyle olmazsa cok kotu olur

Oyle mi yapiliyor?Cidden bilmiyorum cehaletten soruyorum.Bu beklentiye gireceğim kesin ama oyle olmazsa cok kotu olur
Öyle yapılıyor mu bilmem ama ben olsam küçük düşmemek adına böyle davranirdim. Siz yine de biraz cool olun aramazsa msj yazmazsa sizde ustelemeyin bence . Güzel bir yola da evrilebilir umuyorum öyle olsun

Öyle yapılıyor mu bilmem ama ben olsam küçük düşmemek adına böyle davranirdim. Siz yine de biraz cool olun aramazsa msj yazmazsa sizde ustelemeyin bence . Güzel bir yola da verilebilir umuyorum öyle olsun
Yok asla yapmam zaten cinsellik sonrasi beklntiye girmemek cok zorteşekkür ederim umarım

Öyle düşünceler kalmadı ki.ne hikayeler okuduk buralarda ne hikayeler.

Konuyu uzatmaya , mesaj sayılarını artırmaya gerek yok bence.
İşin özü ;
Beklentileriniz ve niyetleriniz belli.
Kaç gün kalırsan kal her günün her saatinin keyfini çıkarmaya bak.
Sonuçta ergen ve çocuk değilsin.. ne yapman ve yapmaman gerektiğini buradan ne kadar anlatabiliriz.
Yaşayacak , tadacak , mutlu olacak sensin.
Keyfini çıkar bacım.

Dip Not : Hijyene ve aile planlamasına dikkat et sadece

İlk gece de yaşasan 3 ay sonrada aslolan sonrasındaki tutum ve beklentiye girmemek. Beklentiye girmemek yaşanan anı taze tutuyor. En son elektrik aldığım adama bana güvenme dedim sende bana dedi. O gece olanlar oldu. Şimdi 6 senedir beraberiz , bıdık da 1 yaşında.

Yaa Allah mesut etsinöğreneceğiz insallah

Anı yaşa diyorsun yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…