Ben ve isteğim

Merhaba
Cinsellik yaşamayalı uzun zaman oldu öyle ki rüyalarımda görmeye başladim.Bir ay önce şehrimde yapılmayan bir işlem icin baska sehirdeki bir doktora yazmıştım.O da bana yaptırmamam gerektiğini söyledi ve ilac tavsiye etti.Cok normal konustuk ama bir ay boyunca hikayelerimi vs beğeniyordu sonra profilini duzenledi sacma fotolarıni silmişvs.Cok hos bir adam benim de aklıma düstü.Sonra bana durumumu sordu tam iyileşemwdiğimi söyledim. O da beni şehre çağırdı hem bir tur yaptiririm dedi.Ben yarın gideceğim 🫥ilk gün otelde kalmayı düsünüyorum cunku kendime hic güvenmiyorum.Bakın adama degil erkekler zaten hamle yapar biliyoruz ama ben kendime hakim olamıyorum.Yani karsidakinin niyetini bilemeden böyle bir sey yasamak istemiyorum.Belki gecelik kacamak olarak bakıyor ki aramizda baya mesefe var.Ama kendimi de tutamıyorum en başta gitmemem lazım ama adam resmen aklima girdi.Arkadaşlarım da olacaksa boyle biriyle olsun diye gazladılar.Duruma gore birkac gun kalmayı düşünüyorum sizce bunun ilki ne olmalı nasil olmali?Kendimi bildim bileli istekliyim bu konularda ama erkek hemen elde edince cepte görüyor.Ha belki adamın niyeti o degildir tedavi olup gelebilirim bilmiyorum 🤣
Cinsellik yaşamayalı uzun zaman oldu aynı zamanda da bunun ilki nasıl olmalı?

Sonrasında hiç tanişmamış gibi yaparsa cok pisman olurum😔
Mesafe uzak sürekli bir şey olacağını sanmam senin kararın ama bence yaptığın tek seferlik bir şey şahsen benim düşüncem bedenine biraz saygı duy sürekli partnerin olacağı kesin olan düzgün bir sevgili bul

I
Mesafe uzak sürekli bir şey olacağını sanmam senin kararın ama bence yaptığın tek seferlik bir şey şahsen benim düşüncem bedenine biraz saygı duy sürekli partnerin olacağı kesin olan düzgün bir sevgili bul
Ista yakinimdakiler de kesin olan nit sevgili olmuyor bütün erkeklerin birinci önceliği cinsellik en azından düzgün bir insanla olsun diyorum

Nasıl doktormuş ne doktoruymuş ne kadar basit bir doktor maalesef ama öyle ilk defa böyle bir doktor görüyorum ben olsam burnum havada olurum böyle doktora hem kaçan da kovalanır

X