Ben umudumu kaybettim,ve artik uzulmiycem.size bu yolda iyi yolculuklar......

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
254
2
Ben cok yoruldum ve tukendim oysa daha tedaviye baslayamadim bile ama bitti.esim yanasmiyo tedaviye ve icime oyle doguyoki ne klomen ne asilama ise yaramiycak bende tup bebegede gucum yetmez zaten.umarim tum anne olmak isteyenlerin duasi kabul olur.rabbim gonlunuze gore versin.......

Ben cok yoruldum ve tukendim oysa daha tedaviye baslayamadim bile ama bitti.esim yanasmiyo tedaviye ve icime oyle doguyoki ne klomen ne asilama ise yaramiycak bende tup bebegede gucum yetmez zaten.umarim tum anne olmak isteyenlerin duasi kabul olur.rabbim gonlunuze gore versin.......

canım ya neden böyle düşünüyorsun üzüldüm gerçekdenn
Sorunun ne olduğunu bilmeden tedavilerin işe yaramayacağını bilemezsinkii
eşin neden tedaviye yanaşmıyor ki anlayamadım:uhm:
Bence sen eşini ikna etmeye çalışsan yani en azından sorun varmı yokmu onu öğrenirsiniz
inşallah her hangi bir probleminiz olmazda Allahım inşallah normal yolla hamilelik nasip eder
Allah yardımcın olsun canım:teselli:

canım benim yazını okudum ve çok üzüldüm.....
niye böyle düşünüyorsun eğer böyle düşünürsen zaten hayata 1-0 yenik başlamış olursun bunun için mücadele etmen lazım bıkmadan usanmadan...
okuduğum kadarıyla kaç yıllık evlisin ve nekadardır bebek istiyorsun bilmiyorum ama sen daha hiçbirşey denememişsinki ne aşılama ne yumurtlama tedavisi nede tüp bebek ve umudunu kaybetmekten bahsediyorsun bu siteyi takip ediyorsan eğer görüyoruz kaç defa aşılama tüp bebek yaptırıpta umudunu kaybetmeyen insanlar var ve böyle olması gerekiyorda insan umudunu kaybederse zaten yenilmiş demektir...
eşine biraz zaman tanı onu ikna etmeye çalış gerçekten bu tedavi süreci çok uzun ve yıpratıcı eşinin desteğine ihtiyacın olacak ve eşinde gerçekten isterse bu süreci daha sorunsuz atlatırsınız destek çok önemli....
lütfen kendini toparla eşini ikna etmeye çalış eşine gerçekten bu bebeği çok istediğini kendini mutlu hissedeceğini söyle ne bilim ama inan bu kadar kolay pes etme allahtan umut kesilmez sen daha ne gördünki....
tamammı canım sana her konuda destek olabilir kafana takılan birşey varsa.... ama sakın bu sitem dolu sözleri duymak istemiyorum ne demek daha denemediğin bir şey hakkında yorum yapabilirsin yok aşılamada tutmayacak falan gerçekten düşünce gücü diye bişey var sen tutmaz dersen böyle ümitsiz karamsar davranırsan olacağı varsada olmaz...
hadi silkelen gel kendinea.s.a.s.a.s.:1hug:

HAYIR CANIM SAKIN BÖYLE KONUŞMA UMUT OLMADAN İNANÇ OLMADAN HİÇBİŞEY OLMAZ NE DEMEK BAŞLAMADAN BIRAKMAK SONUNA KADAR SAVAŞ YILLARDIR UĞRAŞANLAR NE YAPSIN EŞİNLEDE KONUŞİ YADA SÖZÜNÜ DİMLEYECEĞİ BİRİLERİ KONUŞSUN KARI KOCA EL ELE VERMEDEN AŞILMAZ BÖYLE ŞEYLER ALLAH YARDIMCIN OLSUN UMARIM BEBEK SAHİBİ OLURSUN:1hug:

zelal63 canım sakın pes etme daha tedaviye başlamadın bile yaa,böyle yelkenleri hemen suya indirmek,önce sen inanacaksın ki bebeğinde sana tutunsun,ama böyle karamsarlık yaparsan strese sokarsan kendini hiç hamile kalamazsın,eşini yavaş yavaş ikna etmeye çalış,okuduğum kadarıyla maddi durumunuz hiç iyi değil,ama bunlarıda aşarsınız bir müddet sonra para her zaman için bulunur,ama çocuk öyle değil,kaç yaşındasın bilmiyorum ama ,eğer yaşın büyükse fazla erteleme bunu.Bak bana bu ay aşılama yapılacak bir hafta sonratoplam bize 600 700 milyona mal olacak ne yapabiliriz ki kendiliğinden olmuyorsa....Sakın pes etme daha yolun çok başındasın ilerde çok pişman olursun....Pes etmek yok yola devammmmmmmmmmmm....:1hug::emir_bebek:

hangimiz umutsuzluğa kapılmadık tatmam bitti demedik ama sonunda yine devam ettik umutlarımıza ve hala devam ediyoruz zannetmeki bir senin eşin dirweniyor bir çok erkek bu tür bir muayeneden çekinir kendinde sorun olduğunu düşünmez kabul etmez ama rabbim yle bir yol gösteriyorki bir bakmışsın eşler tıpış tıpış doktorun yolunu tutuyor benim eşim doktora gitti bir sorun yok ikimizdede çocukta istiyor ama bazı durumlarda nazlanıyor umrunda bile olmuyor bazen benimde bitti dediğim günler oldu ama sonra toparlandım ben bu bebeği istiyorum ve rabbim bunu bana nasip edecek diyorum dua et canım en büyük silahımız dua olmazı olduran rabbim verecek oldumu ne eşinin doktora gitmesini dinler nede hasta olduğunu hiç ummadığın bir zamanda meleğin çıkıp gelir ama lütfen rabbimizden umudunu kesme onu yaparsan işte o zaman bbek hayalin biter eşin doktora gitmesede rabbim sana bir mucize nasip eder yeterki ondan umudunu kesme bu kadarmıydı senin bebek isteyin hadi bakalım göster ne kadar bebek istediğini aç ellerini semaya yalvar rabbine hayırlısını ver diye

canım ümidini kaybetme erkeklerede hak vermek lazım onlar içinde zor eğer onlarda bi problem çıkacak olursa bizleri üzmekten korkuyolar mesela benim eşimide zor ikna ettim yarın bakılacak oda üzülüyo eğer bende bi sorun varsa anne olma şansını engeleyecem deyip duruyo yani iki taraflıda zor ümidini kaybetmeden birbirimize destek olarak aşacaz inş bütün bunları allahım çok büyük ona sığın sadece

canım ya üzme bizi biraz sabırlı ol bak ben 4 yıllık evlıyım hala umudumu kaybetmedım ama rabbımden hayırlısı ile nasıp eyle dıyorum e hadı toparlan kendıne gel esınıde yavas yavas ıkna etmeye calıs ama herseyden önce vaz gecme inan ve dua et bizide unutma sevgıler

hepınıze cok tesekkur ederım allah razı olsun.hen cokta sana gonul yarası benı hıc yalnız bırakmadın sagol ablacım.rabbım bızı guldursun...

Allah yardimcin olsun.pes etme.allah daima yaninda.o verirse olur vermezse olmaz.ne gelirse ondandir.allaha siğin.

bazenn eşleri ikna etmekk zordurr belkıde tedavı sürecini yaşamaktann korkuyorlarr bizlerr kadarr dişarıya yansıtmıyorlarr ama umudunu sakınn yıtırme bı arkadaşımm 43 yaşında tüm denemeleri negatıff hem eşi hemm kendi problelmlı şimdı önümüğzdekı ayy umut tüp bebekk mer gidip son şanss deneyecekk şu ann çokk heyecanlı inş tumm arzu edenleri rabbim bebişlerine kavustururr....inş seninde olacakk vazgeçmeeeeee kardeşimm

bizim dinimiz inanç ister arkadaşım istiyorsan ve inanıyorsan mutlaka olacak 3 aylardayız önümüzde ramazan gibi bir ay kadir gecesi gibi bir gece var dile yaradanından yaratsın ol desin sakın umutsuz olma sen eşin bahane o istedikten sonra olmayacak birşey yok biraz daha sabır arkadaşım moralini bozma istediğin çok istediğin şeyden nasıl vazgeçersin tırnaklarınla sök al arkadaşım sen bile şaşıracaksın

insan herzaman aynı gücü kendisinde bulamıyor dönem dönem değişiyor ruh halimizde ama lütfen kendini salma we isanın bir sözünü yazmak istiyorum buraya belki birazda olsa ferahlatır. umudumu yitirince bunu düşünüp birazda olsa telkin weriyorum kendime...
diyorkii ''VAZGEÇTİĞİN TOPRAKLAR SENİNDİR''
allahım güç ve kalbine huzur wersin ...

canım heme p es etmek yok.. o DİLERSE OLMAUYACAK ŞEY YOKTUR.. HEM SİZ SORUNUN NE OLDUĞUNU BİLE BİKMEDNE NİYE ERKENDEN PES EDİYORSUNUZ..DURMAK YOK CNAIMM. DEVAMM...

Ah canım Allah yardımcın olsun, zamanla ikna olur bence eşin biraz zaman tanı bakalım Allah gönlüne göre versin.

biraz zaman gerekli size canım biraz zaman düşünün duruma iyiyce hakim olun ozaman önünüzde herşey netleşir,tatil yapın mesela ,inanırsanız olucaktır ama bence şimdi zamanı gelmemiş olabilir,kafanız karışık belli,Allah her şeyin hayırlısını versin herkese canım,hakkınızda hayırlısı olsun ama güzel bebişlerinizde olsun inşallah

canim kardesim yazdigin yaziyi okudum ve inan bunu icten soyluyorum inanilmaz uzuldum. ne olur pes etme insallah rabbim sanada guzel evlatlar nasip edicek kadar cok insan taniyorumki tedavi gordukten sonra cocuk sahibi olan yada hic tedavi gormeden ama sen isini sansa birakma canim. para durumumuz musait degil dedin es dost akrabalardan yardim isteyin sonra odenir nasil olsa sen esini ikna et insallah hersey gonlunce olur Allaha emanetsin

X