Ben umudumu kaybettim,ve artik uzulmiycem.size bu yolda iyi yolculuklar......

senin şu yazını okuyunca aklıma neler geldi bi yazsam içimdekileri sayfalar yetmez inan bizde sprm tahlili yaptırdık ve eşim tahlil sonucu çıkana kadar evde hep kıvrandı eğer bende bi sorun varsa ne yaparsın işte çok üzülürmüsün bilmem ne bilmem ne bir saati geçirene kadar karın ağrısı sürdü taki sonucu eline alana kadar sonuçta onda bi hata olmadığını söyleyince doktor yüzündeki ifadeyi görmeliydiniz böyle bir mutluluk yoktu o an onun için doktordan aşaya inerken bide yaşasın bende bişey yokmuş rahatladım oh be demezmi kafamdan aşaya kaynar sular döküldü inanırmısınız onun 1 saat dayanamadığı heyecanlı bekleyişi ben tam 3 senedir yaşıyorum ve kocam benim nekadar zor zamanlar geçirdiğimi hiç farketmemiş tabi budurumu anladığımda birkat daha fazla üzüldüm demekki benimle aynı yastığı paylaşan ve her gece o yastığı sırılsıklam yapan beni hiç anlamamış işte o onda bu yolculuğun bütün yükünü omuzlarıma yüklemişti farketmeden bu olayın üstünden 2 sene geçti ve ben hala bunu üzerimden atabilmiş değilim her adet zamanımda suçluluk hissediyorum belki o bunu yaşatmak istememiş olabilir ama onlar bizim kadar hassas ve duyarlı bakamıyo konuya her tartışmada tamam artık sıkıldı evliliğim bitiyomu korkusu sıkıldım artık ama allah büyük ona sığındım
canım ALLAH yardımcn olsun dua ıle A.E.O

X