Ben umudumu kaybettim,ve artik uzulmiycem.size bu yolda iyi yolculuklar......

üzülme allah gölüne göre versin benim bır tanıdıgım 10 senelık evlıydı tup bebek için para bırıktırıyorlardı 3ay sonra paryı tamamayıp gıtceklerdı bır baktıkı hamıle biriktirdigi paraylada evine esya aldı allah buyuk sen yeterki iste

Ben cok yoruldum ve tukendim oysa daha tedaviye baslayamadim bile ama bitti.esim yanasmiyo tedaviye ve icime oyle doguyoki ne klomen ne asilama ise yaramiycak bende tup bebegede gucum yetmez zaten.umarim tum anne olmak isteyenlerin duasi kabul olur.rabbim gonlunuze gore versin.......

canım böyle düşünme hersey düzelir sen bebeğinden vazgecme yeterr.bak ben suan 21 yasındayım babamın arkadasının daha yeni bebeği oldu emekliyken baba oldu adamcık ..babamla aynı aystalar ben 21 yasındayım onun bebişi daha 6 aylıkk sen umudunu yitirmee rabbim gönlüne göre wersin inş. sen vazgecsend ebelki o sans eseri sana gelrr üzme kendini ve hep dua ett rabbim kimseyi anne baba olma hakkını ellerinden alarak sınava tabi tutmasınnn:1hug:

Yapma bitanem,Mücadelini bırakma..Dişi kuş yapar yuvayı bu kadar insan senin eşini ikna edeceğini düşünebiliyorsa yapabilirsin..İnsanlar yıllarca deniyor ama sen daha denemeden yenik düşmene anlam veremem..

canım hemen pes etme bak böle yaparsan üzülürsen melegin senden uzaklaşır rabbimize bol bol dua edicez nasibizde varsa olur benim annem 5 kere dogum yapmış ve beşide ölmüş ama hiç pes etmemiş ve bak ben ve kardeşim var rabbim ol dedimi olur.hem dünyanın sonu degil ya hayırlısı olsun canım hepiniz dualrımdasınız

güçlü olmalısın.bu hayata eşine yenilmemek için ALLAH büyük dualarımız seninle canım.
umudunu hiç bir zaman kaybetme.hiç ummadıgın bir anda ummadıgımız şeyler oluyor.
ALLAH yardımcın olsun.....

nasil yani sen ciddi misin bu cok güzel bir haber o zaman online görünüyor insallah oda yazar cok sevindim canm Allah saglikla kucaginiza almayi nasil etsin hihoyyythihoyyyt

evet canım ciddiyim hamile kendisi..kız zelal çık ortayada seni teselli etmesinler,kutlasınlar seni kız.....kaydirigubbakcemile

gonul yarasi ordamisin cidden zelal hamilemi coook sevindim yaw Allah tamamina erdirsin insallah amiiin isteyen herkesin

arkadslar uzgunum yenı gordum ben hamıleyım rabbım hepınıze nasıp etsın ınsallah.ben umudumu kaybetmıstım fakat artık bu dunyanın mucızelerle yasndıgını ogrendım.umudunuzu kesmeyın sıze hep dua edıcemmm..........

cok üzülmüstüm allah buyuk rabimden günülden istersen verirmiş kazasız belasız kucagına almayı nasip etsinn ınanın dular kabul oldu

arkadslar uzgunum yenı gordum ben hamıleyım rabbım hepınıze nasıp etsın ınsallah.ben umudumu kaybetmıstım fakat artık bu dunyanın mucızelerle yasndıgını ogrendım.umudunuzu kesmeyın sıze hep dua edıcemmm..........

canım seni merak ediyordumm çok sevindimmm çokkk bızede dua edermisin

bacım sen kusura bakma ama başlamadan bitirmek senin başarısızlıgın ben 20 senedir umudumu yitirmedim vede yitirmeye niyetimde yok ölene kadar devam benim dr yüzünden çocugum olmıcak tek şansım tüp bebek oda çok zor sonuç ölüm bile olabilir diyorlar sen neden bahsediyorsun nekadar azimsizsin etrafına bi bak sen bikere duanı ve inancını kaybetmişsin tedavi olsan ne olcak sen inanmıyorsunki eşinide ikna edesin sen hele yazdıgın tedavileri yap iş tüp bebege kalsın belki kalcan hamileci ol biraz bak atalarımız topla tüfekle deil iman gücüyle almış bu toprakları anladınmı ataların alayık ol ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN ŞİMDİLİK İŞİM VAR AMA SONRA GELECEM SENLE KONUŞMAM LAZIM BACIM SAKIN YILMA YIILMAK TÜRK E YAKIŞMAZ DURMAK YOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK YOLAAAAAAAAAAAAA DEVAMMMMMMMMMMM :CüvCüv:KALANA KADAR

bak gördünmü yaradandan umudunu kesmenin yanlış oldugunu gördün dimi bacım ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTÜSÜN HAYIRLI EVLAT ETSİN ACISINIDE MUTLULUKLARINI YAŞATSI ALLAHIMŞeniz

canımmm yaa böyle düşünme çıkmadık candan ümit kesilmez,RABBİM gönlüne göre versin herseyi inşallah..

tebrikler arkadaşım:nazar::nazar::nazar:
çok sevindim,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah,
demekki allahtan umut kesmemek gerekirmiş,bence bu olay herkeze ders olsun
:emir_bebek:

canım ya çok sevindim senin adına
Allahım hayırlı evlatlar nasip eylesin

Son düzenleme:

çok mutlu oldum inan senin için hikayenin başını bilemiyorum ama sanırım sonu senin için çok hayırlı bitmiş keşke bir mucizede bana olsa buna okadar ihtiyacım varki inşallah bir gün bende senin kadar mutlu olup bu sitede mutluluğumu haykırabilirim ve sizlerle paylaşabilirim ne olur dualarını eksik etme bebişinle sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu uzun ömürler dilerim hayırlı olsun ....yerimseniben

canım ümidini kaybetme erkeklerede hak vermek lazım onlar içinde zor eğer onlarda bi problem çıkacak olursa bizleri üzmekten korkuyolar mesela benim eşimide zor ikna ettim yarın bakılacak oda üzülüyo eğer bende bi sorun varsa anne olma şansını engeleyecem deyip duruyo yani iki taraflıda zor ümidini kaybetmeden birbirimize destek olarak aşacaz inş bütün bunları allahım çok büyük ona sığın sadece

senin şu yazını okuyunca aklıma neler geldi bi yazsam içimdekileri sayfalar yetmez inan bizde sprm tahlili yaptırdık ve eşim tahlil sonucu çıkana kadar evde hep kıvrandı eğer bende bi sorun varsa ne yaparsın işte çok üzülürmüsün bilmem ne bilmem ne bir saati geçirene kadar karın ağrısı sürdü taki sonucu eline alana kadar sonuçta onda bi hata olmadığını söyleyince doktor yüzündeki ifadeyi görmeliydiniz böyle bir mutluluk yoktu o an onun için doktordan aşaya inerken bide yaşasın bende bişey yokmuş rahatladım oh be demezmi kafamdan aşaya kaynar sular döküldü inanırmısınız onun 1 saat dayanamadığı heyecanlı bekleyişi ben tam 3 senedir yaşıyorum ve kocam benim nekadar zor zamanlar geçirdiğimi hiç farketmemiş tabi budurumu anladığımda birkat daha fazla üzüldüm demekki benimle aynı yastığı paylaşan ve her gece o yastığı sırılsıklam yapan beni hiç anlamamış işte o onda bu yolculuğun bütün yükünü omuzlarıma yüklemişti farketmeden bu olayın üstünden 2 sene geçti ve ben hala bunu üzerimden atabilmiş değilim her adet zamanımda suçluluk hissediyorum belki o bunu yaşatmak istememiş olabilir ama onlar bizim kadar hassas ve duyarlı bakamıyo konuya her tartışmada tamam artık sıkıldı evliliğim bitiyomu korkusu sıkıldım artık ama allah büyük ona sığındım

X