Ben Senin Hayatından Gittim Oğlum...

çok güzel bir yazı eline sağlık

Son düzenleyen: Moderatör:
tulişim:teselli:
üzüldüm canım seni böyle görünce
öyle güzel yazmışsın ki senin duygularını yaşadım
hayatta herşey geçici biliyorsun. sıkma canını
üzüntünü tam kelimelerle anlat istersen daha çok rahatlarsın bizler yanındayız
seni seviyoruz
ve her zaman iyi dinleyiciler oluruz
bunu biliyorsun
sevgiyle kal canım anlatmak istersen burdayız
hem o sakız hep olsun ne demek bu gün sakız yok...
öpüyorum canım

Tuliş,

Nolur söylediklerini ortalama bir insanın anlayacağı şekilde tekrar ifade eder misin?
Niye gidiyorsun noldu? Bu geçici bi sıkıntı mı neden bu kadar kararlısın:uhm:

Ben biraz daha şanslıydım galiba, benim de mutlu bir yuvam olsun istemiştim, mutlu bir evliliğim ve bana anne diyen çocuklarım olsun istemiştim ve bu umutlarla girmiştim dünya evine, ben 3 yıl sabredemedim, sadece 1,5 ay katlanabildim, arkama bakmadan kaçtım, üstelik yanımda çocuğum yoktu. Ama yinede kırgındım, yaralıydım, umutlarım bitmişti. Şimdi tam 7 yıl geçti üzerinden, 7 mutsuz yıl... O günden sonra da cesaret edemedim evlenmeye, hayat bazen insana çok acımasız olabiliyor. 7 yıl geçmiş olmasına rağmen hala içimde yaradır yaşadıklarım. Hala nefret doluyum bütün erkeklere...

Tuliş,

Nolur söylediklerini ortalama bir insanın anlayacağı şekilde tekrar ifade eder misin?
Niye gidiyorsun noldu? Bu geçici bi sıkıntı mı neden bu kadar kararlısın:uhm:

Canım arkadaşlarım benim,iyi ki varsınız.Yanınızda olmak,yanımda olmanız o kadar huzur ve gurur verici ki tahmin bile edemezsiniz.
Geçti gitti,zaten yazıyı eklediğim tarihe bakarsanız artık zamanaşımına uğradığını görürsünüz.Sizi seviyorum.Seviyorum.

sende iyiki varsın bitanem bizelerde sni çookk seviyoruz
:asigim::asigim:

bugüne dek farkında olmadığım bu başlığı keşke hiç görmeseydim...
5 aydır bu forumdayım ve ben ilk defa hıçkıra hıçkıra ağlıyorum
her yazını bi sonraki satira geçme özlemiyle okurken bunda tıkandım
sayfayı kapatmak istedim defalarca ama yazının sonunda "işlettim ülen sizi" diyip kıskıs gülme ihtimalinin varlığı izin vermedi buna...
meğer ne çok sevmişim seni ben
ne çok benimsemiş, herkesten ayrı bi yere koyuvermişim...
sen ne yüce bi kadısın ya?
bunca zaman dipdibe olmamıza rağmen en ufak birşey söylemedin bu konuda...
bırak dillendirmeyi; çaktırmadın bile...
kızmalı mıyım ki?
yok hayır asla...
cunku biliyorum beni nasıl sevdiğini, biliyorum bilmem gerektiğini düşündüğün şeyler için anlatmakta asla tereddüt etmeyeceğini...
dün de idolumdun
bugun de idolumsun
yarin da idolum olarak kalacaksın
beynim durdu sanki yazamıyorum birşey :çok üzgünüm:
seni seviyorum Tulişim, öyle böyle değil, çok seviyorum...
ne yaşamış olursan ol
sen mükemmel bir anne, çok iyi bir eşsin

Sokağa çıkmak üzereydim,şimdi bu ağlamış patates gibi gözlerle nasıl çıkacağım bilmiyorum.Gözyaşı çetesisiniz siz,özellikle,sen,kro ve kuzum!Seviyorum üleeeeeeeeen!
(Not=Kalp kalbe karşı derler,sen de üzüldün mü....şarkıyı sana ithaf ediyorum,ne zaman dinlersen Tuliş buruşuk kafanı hatırla)

Tulişim hayatında ne olursa olsun üstesinden geleceğine inanıyorum.
Çöpçüler prensesim benim,seni de kalbimin özel bir yerine koydum,farkettin di mi?Teşekkür et butonu yetersiz gibi göründü gözüme...

ben sana buruşuk kremlerimi yollicam aalama tulişim benneyaptımki:icecream:
azını yerim senin
yaşlı ve düşkünler yurduna arkadaşlarını ziyarete mi gidiyon benneyaptımki
hepsine çok selam söyle Şeniz

Senin bu azını yerim'lerini nedense ben ağzını....... şeklinde başka bir şekilde tamamlayacaksın diye bekliyorum hep.Alıştırdın herhalde ondan.
Yok ya,bu gün yurda gitmiycem,Bakırköy tarafında işim var.Senin şu eski koğuşuna uğrayıp doktorlarına selam edem mi?Ne zamandır hunili kurbik kontrole gelmiyor,diye sitem ediyollal.(İki satır yüz verdik başladı arı gibi sokmaya...sieeee!)

tuliş defol elim parmaam yandı senne uraşamıcam :icecream:
gerçi aksi mümkün değil ama ben yine de söylim;
lütfen benim yokluğumu aratma bakırköyde :icecream:

tuliş defol elim parmaam yandı senne uraşamıcam :icecream:
gerçi aksi mümkün değil ama ben yine de söylim;
lütfen benim yokluğumu aratma bakırköyde :icecream:
Allaam ya,bir kere de girdiğin bir topiğimi geyiğe çevirme yaaa...Millet aktif konularda topiği görüp girecek ama bakacak ki geyikler boynuz çatıştırıyor,falan yani.O kadar duygusal konunun ardından çevirdiğimiz geyiğe bak lan.Defol!:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…