Ben Senin Hayatından Gittim Oğlum...

BenTulis

KURŞUN KALEM
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
719
6
Ben senin hayatından gittim oğlum...

Hadi yerime koy birini koyabilirsen,
diye devam ediyor şarkıda.

Şimdi bu çağda bu satırlar da artık anlamsız.Gidenin yerini başka birinin alması o kadar kolay ki.

Blue tooth mesajları,anlık mesajlaşma programları,siteler,miteler…Gidenin yerini başkası alıveriyor,terk edilen daha terkedilmişliğini bile duyumsayamadan.Teknoloji erkeğin her daim arkasında.

Birisinin hayatından çıkıp gitmek zor görünür bazen.Eşyaları,bavulları toplayıp gitmek olarak algılanır,gözünde büyütür ürkersin.
Oysa en zahmetsiz,en can alıcı, en vurgun gidiş...
]devamı için tıkla>>>

Bu şarkıyı çok severim bir de senin yazınla süslenince daha anlamlı olmuş,hayatın böyle insanı mutsuz eden yanları da var,sevdiğini terketmek zorunda kaldığın belki de gururun ön plana çıkıp başka hiç bir şeyi gözünün görmediği anlar işte o anlarda insan ne o sevgiyi,ne harcanan emeği,ne de zamanı,ne hayalleri düşünebiliyor.Ama biliyor musun bir ilişkiyi bitirebilmekte büyüklük,ben yapamadım,gururum kırıldı,çok acı çektim ama alıp başımı efeler gibi gidemedim çok isterdim ama yapamadım.Sen bunu yapabildiysen ne mutlu sana.

Tuli noluyor sana. Niye kırıldın bu kadar. Niye feshettin o sözü

ellerine ve yüreğine sağlık canım içlendim unutmak istediğim şeyleri okudum sende hayatı kuralına göre oynayınca bir şey olmuyor insana doğru ama bıktım bu oyunlardan yaaaaaa :1no2: :a015: hayat takmaya değmez senağlama

Merhaba;
bir an önce tekrar mutlu ve umutlu olmanı dilerim... Çok güzel bir yazıydı, beni çok duygulandırdın inan...

Sevgilerimle...

Senin hayatından kendi isteğimle çıkmayacağıma dair verdiğim sözü tuttum.SENİN İSTEĞİNLE çıkıyorum çünkü...Nereye mi? Hiç biryere ve aslında onun hiç ama hiç ulaşamayacağı,yanıbaşında olduğu halde asla varamayacağı yerlere.Eşyalar toplanmış olmayacak,sevdiği koku hala odalarda hissedilecek....

Tuliana,duygularını doğru kullanacağından eminim..Yaralanan sensin,biraz vakit ver kendine.Sakızını çiğne lütfen..Biz her sıkıntında yanındayız..Son sıkıntı yazılarım deme,yaz canım.Tesellinin mümkünü yok biliyorum ama...Gençlik hataları affedilir,onuda biliyorum...
Seni seviyorum..:1hug:

Tuli cok güzeldi herzamanki gibi güzel bir yaziydi diyemiyecegim...
Cünkü cok üzüldüm..Sen nese kaynagisin canim pozitif enerjin taaa bana bile geliyodu..Hayat isde bazi kahpelikleride var..Ama sen bunun altindan kalkabilecek bir güclü birisin..Herzaman icin yanindayim ve seni seviyorum canim..insallah hersey gönlünce olur...

Tulim; kalemine yüreğine sağlık.Uzun zamandır yazılarını göremiyordum.Demek ki kendinle randevun varmış.Sen sakızını çiğne Tulim.Biz hepimiz seni seviyoruz.

Yanımda olduğunuzu ve sevginizi hissetmesem hiç sizlerle paylaşabilmeyi yüreğim kaldırır mıydı?
O kadar,o kadar yakınımdasınız ki hem de.Sizi seviyorum.

hayatımın bir noktasında yaşadığım benzer bir olayı hatırladım yazını okuyunca..belki benim bir türlü kelimelere dökemediğim, dillendiremediğim duygulardı onlar..senin yazında kendi yaşadıklarımı görmek etkiledi beni..kendimi tutamadığım anda da tüm içtenliğimle yazdım o notu sana..

dedim ya yeter ki hayat senden vazgeçmesin..gerisi ne ki...geçer, gider...

er ya da geç; önemli olan farkedebilmiş olmamızdır..tıpkı senin de dediğin gibi önünde, arkanda ama daima yanında bir dost kazandım, kazandık...:içelim:

Tulim tam da ne kadar yalnız olduğumu düşünüp kendime acıdığım bir arabesk akşamda geldin bu yazıyla.
Ne yapalım Tulim hayat kahpe
şarkılar zamanla unutulur ve biz unutamadağımız acılarımızla devam ederiz o evde, o kokuda, o renksiz ama güvenli dünyada.

Umarım herşey düzelir,
herşey unutulur, yeniden sözler, yeminler verirsin sevdiğine.Seninleyim.

Ben efeler gibi alıp başını gidebilmeni takdir edenlerdenim. Mutlaka bu gidiş acıtacaktır yüreğini ama gidemeyenlerin acısı çok daha uzun sürüyor inan...

İçim acıdı,yine okudum...inşallah yüreğindeki kara bulutlar gitmiştir güzel kalemim benim.

yazıyı yeni okudum...
kalbim sıkıştı...
gözlerim doldu...
hissettiklerin kötü de olsa güzel anlatmışssın yüreğine sağlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…