Ben Seni Canimdan çok Sevdim

nbatur55

baldan tatlı can kızım...
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
511
4
43
BEN SENİ CANIMDAN ÇOK SEVDİM

aslında nerden başlayayım nasıl yazayım bilmiyorum ama herşey 4sene önce bizim dalgasına bi sohbet odasına girmemizle başladı üniversiteye yeni başlamıştık daha 18 yaşına gireli 1hafta olmuştu ama hala çocuktuk ev arkadaşım sohbet odasında biriyle tanıştı arkadaşça muhabbetler falan derken artık durum arkadaşlıktan çok sevgili işine döndü çıkmaya başladılar sonra benide bi arkadaşlarıyla tanıştırdılar hani derler ya arkadaş arkadaşın bişeyidir öyle işte :) herşey okadar güzeldiki bi zamanlar kötü gözle baktığım yanlış olduğunu düşündüğüm şeylerin(helede chatte)aslına çok masum olduğunu öğretti o bana evlenmeyi düşünüyoduk herşey güzel derken bi gece aradı beni şarkı dinletti BENİM İÇİN SENDEN BAŞKASI YALAN Bİ ALLAH'IM VAR BİRDE SEN VARSIN...

sonra doktora gittiğini hasta olduğunu tahlil yapıldığını 2gün sonra sonuçları öğrenince bana söyleceğini kendime iyi bakmamı söyledi telefonu kapadı 2gün geçti aradım ses çıkmadı aradım telefonu açmadı ben sabahlara kadar uykusuz ağladım 1saat uyku bile uyumadım böyle tam 1 ay geçti sonra ben beni kandırdığını aslında sevmemiş olduğunu düşündüm ayrılmak istedim ama ulaşamadım 3ay bekledim tam aradım sordum ses çıkmadı sonra bigün telefonu çaldı kuzeni açtı telefonu hastanede yatıyomuş kimseyle görüşmüyomuş ben ayrılmak istediğimi söyledim kuzeni bana onu bırakma sana çok ihitiyacı var dedi hastalığı ne dedim HEPATİT B dedi.

Başta okadar büyütmedim küçümsedim ama kanı değişmiş temizlenmemiş ömrünün boyunca çevresindekilere bulaşmaması için hem yakınındakilerin hemde kendisinin sürekli iğne olması gerektiğini söyledi bunları hep kuzeninden öğrendim sonra bigün aradım başka bi nuramadan 3ay sonra duymuştum sesini ayrılmayı düşünüyodum ama kalbim sanki yerinden çıkcak gibi olmuştu konuştuk ayrılamadım ama bidahada eskisi gibi olamadık ben artık beni sevmediğini ayrılmak için hastalığı bahane ettiğini düşünüyodum oysaki ben onunla hasta olmaya bile razıydım kedimi bikere bile ben nolcam diye düşünmedim.
ama ben bukadar severken o sevgimi haketmiyodu beni sevmiyodu onuda kendimide kurtarayım dedim ayrılalım dedim oda itiraz etmedi kabul etti. 27 ekim 2006 ayrıldık saat 3de hiç unutmam unutmadım.

3ay geçti aradan bigece nasılsın diye msj geldi sonra unutamadığını barışmak istediğini söyledi ben gurur yaptım beni sevmeyen biri neden 3ay durupta barışmak istesinki istemedim ben sonra aradı konuştuk bana beni sevmediğini söylersen bırakıcam dedi söyledim ama kekeleyerek inanmadı sonunda doğruyu söyledim olmaycağını açıkladım zamana bırakalım dedi dahada ses çıkmadı.

üstünden 2ay geçtikten sonra ev arkadaşımın sevgilisiyle benimki yakın arkadaşlardı onunlada görüşmüyodu hastalık bulaşmasın diye sonra tesadüf denk gelmişler görüşmüşler sormuş kızla ayrıldın niye barışmak istiyosun bırakta unutsun diye sadece sesini duymak istedim ben onu unutamam ama barışamamda onunda benim yüzümden hastalanmasına göz yumamam ondan başkasıyla evlenem artık ben ayrılamadım dilim varmadı söylemeye o en iyisini yaptı benimle olup hastalancağını ben mutsuz olurum o mutlu olsun demiş. dünya başıma yıkıldı sanki 3gün hiç durmadan ağladım ama bişey yapamadım cesaret edemedim gel başlayalım demeye hastalanırım diye değil onuda kendimide üzerim diye.en son ondan aldığım haber arada kriz geçirip bayılıyomuş bildiğim sadece bukadar.

şimdi 27 ekimde ayrılalı bir sene olcak ve ben hala onu ilkgünki gibi seviyorum unutamadım unutamamda şimdi öldümü kaldımı bilmiyorum ev arkadaşımın sevgiliylede görüşmüyolar artık.haber alabilceğim tek yerde kayboldu.

şimdi tekrar aramayı düşünüyorum ama bitürlü cesaret edemiyorum.ne yapsam ne etsem bilmiyorum elim kolum bağlı çaresizim ağlıyorum.

AŞK BİR YALAN DERDİM TAKİ BAŞIMA GELENE KADAR....
seni seviyorum ilk ve son aşkım yüzüne söylemesemde seni seviyorum....

X