Ben Olsam Ne Yapardım Başlıklı Konu (Yeni Üye Konusu) :)

mirajoy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2014
551
96
Daha demin eşime bakarken durduk yere aklıma geldi birden guldum
Bu konu uzerınden türlü geyikler cıkabiir diye düşündüm birde
Gelelim konuya

Ben olsam; hani şu filmlerde sevgili yada eş herneyse ev kurarken gelir boyayı fırcayla suratınıza sürer ya bana öyle bir hareket yapılsa tekme tokat dalarım :cool::KK4:

Daha demin eşime bakarken durduk yere aklıma geldi birden guldum
Bu konu uzerınden türlü geyikler cıkabiir diye düşündüm birde
Gelelim konuya

Ben olsam; hani şu filmlerde sevgili yada eş herneyse ev kurarken gelir boyayı fırcayla suratınıza sürer ya bana öyle bir hareket yapılsa tekme tokat dalarım :cool::KK4:

zuhahahahahahahaa :KK70::KK70::KK70:

bende böyle kavga ederken erkek bi anda kızı çeker öper ya öyle bişi yapsa tükürrüm agzına :KK70::KK70::KK70::KK70:
sinirliyken dokunulmasından nefret ederim :KK20:

zuhahahahahahahaa :KK70::KK70::KK70:

bende böyle kavga ederken erkek bi anda kızı çeker öper ya öyle bişi yapsa tükürrüm agzına :KK70::KK70::KK70::KK70:
sinirliyken dokunulmasından nefret ederim :KK20:
nasıl öpuyorlar hıc bılmem senarıstler yuzunden mılletteki öpme şeklı değişti bunun adına okan bayulgenın bır söylemı var gülmüştüm anlatırken

öpünce geçicek diye düşünüyolar herhalde :-) . hiç sevmem öyle bişi yaparsa agzına çarparım bi tane :KK67: iş yaparken ciddiyeti tercih ederim konsantrasyon önemli sonuçta :KK69:

Dizilerdeki gibi yanlış anlaşılmaya uğrasam açıklayabilirim aciklayabilirim diye gevelemek yerine pat diye konuya girer bi çırpıda aciklardim karışımdaki de kaçmamış olurdu boylece insani kanser etmemis olurdum

Korku filmlerinde canavar evin içindeyken mal gibi evin içine kaçmam,dışarı giderim..İnsanlar ne salak ya..:KK53:

Yahu aşktan başlarının döndüğünü sanıyorlar ama yalan..
Tiner kokusundan boya kokusundan başları dönüyor
Biri şunlara söylesin :KK70:

X