ben ne yaptım ağlıyorum kızlar çok kötüyüm

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
kızım tam yatırken dirseğim başına çarptı çok acı ağladı bişey olur mu bilemedim de neresine geldiğini ama çok şiddetli sert geldi..........ya bıngıldağı zarar gördüyse ...
ağlıyıp duruyorum ya başını zedelediysem..senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

aH canım ya bilemiyorum ne şiddetli çarptığını ama çok önemli bişey olacağını sanmıyorum sakin ol lütfen hala ağlıyorsa ve çok şüphede kalıyorsan eşini çağırıp doktoruna bir görün istersen aklında kalmasın diye oda umarım bişeyi yoktur.Bilmezmisin çocuklar bişe olsunda ağlıyım diye bakarlar zaten yaramaslar

canım üzülme.onlar anne karnında iki büklüm dururlar biz kıyamayız aman kolu düzgün ayağı düzgün dursun isteriz.
mutlaka canı acımıştır.ama önemli bir şey yoktur.üzülme.

Canım bıngıldak çok sert bir darbe almadıktan sonra zarar görmezmiş üzülme. Huzursuzlğu varsa ve devamlı ağlıyorsa doktora götür derim geçmiş olsun canım.

karamsarcım seni çok iyi anlıyorum şu an bende eşime olan kzıgınlıgımdan dolayı dün uyumayan bebegime söylendim sonrada ne kadar kötü bir anneyim ben allahım dedim kendimi asla affetmeyecegim dedim ama bunları annalik içgüdüsüyle yapıyoruz tabikide aglamıştır ama inanıyorum ki senin düüşündüğün kadar sert olmamıştır eger sustuysa korkulacak bişey yoktur demi? evhamlı olman çok normal ama eminim ki zarar verecek kadar degildir dün ben biraz ayagımda salladım ve biraz hızlı salladım hiç susmadı 11 saat uyumadı sonra birden aklıma sallamanın yanlış oldugu geldi sen gibi nasıl pişmanlık duydum ama bugün fıldır fıldırdı sen de al kucagına konuş bak bakalım seni dinliyor mu? yerimseniben hım canım arkadaşım benim

AYY ben anne olamadım amam yazını okuyunca çok duygulandım yazmak istedim .rabbime emanet bebeğin birşey olammaıştır canım merak etme

canım ben kızımı 40 günlükken gece emzirmek için kucağıma alırken kanepen sırt üstü düşürdüm okadar kötü oldum ki aklım çıktı resmen 20 yıl birden yaşlandım ağlamaktan kendime gelemedim bide yanlızdım ve eşimde çalışıyodu hemen eşimi çağırdım kızım biraz ağladı sonra sustu bizimle oynamaya gülmeye bile başladı ama benim içim hiç rahat değildi hemen doktora götürdük doktor bebeklerin çok elastik bi yapısı olduğu bu tür darbelerden bişey olmayacağını soledi muayene etti çok şükür morarma falanda yoktu çok rahatladım ama kaçgün kendime gelemedim seni çok iyi anlıyorum içini ferah tut rabbim onları koruyo buna emin ol...

Merak etme canım. Bıngıldağın bir görevide çocukların kafalarına aldıkları darbelerde esneme yapıp korumaktır. Bebişinin neşesi yerindeyse sorun yoktur.

kızlar dünden beri çok huzursuz ama galiba gazdan dolayı uyuyor rtık dün olanlardan sonra biraz uyudu ve kalkınca güldü konuştu karnını doyurdu yanlız

dr.gittim kızlar bebeğime baktı kontroetti gaz için şurup verdi alerji şurubu ve melhemleri verdi ve dün hastaneye çağırdı tahlil yapılacaktı usg kuyacaktı ama dün aşımız olduğu için gidemedik ayrıva kızım dünde 4 tanee birden aşı oldu ama çok şükür iyi geçti günüm sadece biraz sarardı ve uyudu sersem yaptı tabi ben ilaçta verdişm herihtimale karşı...artık şu aşın tesirs geçsin tahlil için gideceğiz inşallah iyi çıkar sonuçları.

bizde esimle disciye gitmistik esim anakucaginin kayislarini baglamamis ben disci koltugunda zaten aci icindeyim tam kalktik esim kizi yuzustu dusurdu o an ne dis acisi ne bisey kaldi hayat durdu bir an Allahtan yer kalin haliydi ve kisa mesafeden kayarak kapaklandi ama biz bittik esimle dr hemen bakti discide olsa dr kontrol etti basini falan bizim kiz o an gulmeye bile baslamisti sukurler olsun ama ben aci icinde kavruldum resmen seni anliyorum bingildak darbelere dayanikli dedi dr bize kolay kolay zarar gelmezmis ama icini rahatlatmak icin bir dr goster bebegini

Çok sık raslanan bir sorun bu bende 40 günlük falandı yüz üstü yatırmıştım koltuğa mutfağa gitmem gerkmişti Allahtan sehbayı çekmiştim koltuğa ne olur ne olmaz diye yüz üstü yatan çocuk sehbada sırtüstü yatarak ağlıyordu.dediğiniz gibi ömrümden ömür gitti düşmemiş ama yuvarlanmıştı birde sehba çekili olmasaydı biterdim heralde.Yeni bebeği olan yada olucak arkadaşlara önemle tavsiye ederimki daha çok küçük dönemez düşemez diye düşünmesinler biran bile gözden kaçırma şansımız yok oysaki.

sağol canım sende dikkat et sana da çok geçmiş olsun...ALLAH ŞÜKÜR BİŞEY OLMAMIŞ...

iyi olduguna çok sevindim bende geçenlerde bebegimi kucagıma aldım sırtına destek vermeim dalgınlıkla kendini geriye attı çok agladı hem o hem ben aynı anda aglaMAYA BAŞLADIK VE O KORKUYU VE İÇİMDEKİ ACIYI ANLAMIŞSINDIR ÇOK DİKKATLİ OLMAMIZ GEREKİYOR AMA OLUYOR BYLE ŞEYLER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…