Ben mi yobazım?

Yalnız şimdiye kadar dediğiniz doğru bir şey varmış, kimseyle seks yapmayacak kadar bu konuda takıntılı olup da herkesin kolayca ulaşılabilir göreceği kadar farklı bir izlenim veriyorsunuz. Kendimi yanlış gösteriyorum derken haklıymışsınız yani. Ya göründüğün gibi ol ya olduğun gibi görün derler ya gerçekten her şey daha kolay oluyor.

Sen gayet normalsin onlar fazla genis canim hic takilma

Bunun yobaz olmakla alakası yok. Sizin hissettikleriniz doğrudur. Bir zamanlar bir şeyler hissettiği ve yürüdüğü bir kadına sonradan buluşma teklif etmek sadece "arkadaşça" değildir diye düşünüyorum. Hani arkadaş ortamında yine karşılaşırsınız sohbet edersiniz o başka ama bence bu durumda sizin hissettikleriniz doğru.

Emin misiniz, belki adam sadece sosyal biridir bi kahve içmek istemiştir :))

E sil kardeşim madem hoşuna gitmedi en başından beri adam, sil yani instagramında ne işi var. Ya o kadar saçma şeylerle kafanı dolduruyorsun ki gelip burada intihar etcem diye konu açıyorsun sonra. Lütfen tedavi ol bir şey ol yani artık.

Nefes alan şey olsun yeter ki demişsin de kadınları ya da bizleri neden kücümsüyorsun ki?
Ben kadınları nerede küçümsemişim acaba okuduğunu anlamama problemi mi var ? Ve “bazı erkekler “ diye yazdım , cidden tuhafsınız işinize geldiği gibi anlamak hobi sizde niye bu kadar alındın kadın mı değilsin yoksa ?

Sosyal medya çağın vebası bütün ahlaksız insanlar artık bunları kullanıyor kendi görüşüm bu. sevgilisi olan adamla ne işiniz var o da enteresan demekki evli olsa da fark etmeyecek sizin için. ilgi odağı haline gelmek için ne yapıyorsunuz acaba merak etmedim değil

Ay ne cirkin iftira atmissiniz hemen kadina. Kadinin isi yok iste, reddetmis. Ne yapsin yani instayi sadece kadinlara acik hale mi getirsin. Instaya gelen istekleri kabul ederken form mu doldurtsun?

Hucüm botu gibi saldırmışsınız

Evli biri olsa bulusucaksiniz ne iş yapıyorsunuz ahlaksız gibi gibi

Yanı evet sevgilisi olan biriyle ne işiniz var en doğru olan yer burası

Hucüm botu gibi saldırmışsınız

Evli biri olsa bulusucaksiniz ne iş yapıyorsunuz ahlaksız gibi gibi

Yanı evet sevgilisi olan biriyle ne işiniz var en doğru olan yer burası
Valla sevgilisi olan adamla görüşmeyi düşünen evli adamla da görüşmeyi düşünür zannımca. ayrıca nasıl ilgi odağı oluyor merak ettim instagramda bazı kadınlar belli bir şekilde ilgi odağı oluyor dediklerimin arkasındayım.

Ay ne cirkin iftira atmissiniz hemen kadina. Kadinin isi yok iste, reddetmis. Ne yapsin yani instayi sadece kadinlara acik hale mi getirsin. Instaya gelen istekleri kabul ederken form mu doldurtsun?
Ne iftirası ki kendisi demiş zaten.instagramda ilgi çeken kadınların nasıl çektiği belli zaten o yüzden hiiiç tartışamayacağım

Biz instagramdan tanışmadık gerçek hayatta tanıştık. Gördüğü ilk dakikadan itibaren de ilgi odağıydım zaten ama istemedim. Siz ilgi odağı olmak için hep çabalamak zorunda kaldıysanız onu bilemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…