Ben mi yobazım?

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
6.729
17.600
27
Merhabalar
Bir arkadaşımın arkadaşı beni beğenmiş ve ilgisini belli etmişti fakat ben istememiştim. Ara ara yokladı ama hareketleri hoşuma gitmediği için tersledim. Sonra bu kişinin sevgilisi oldu. Ara sıra hikayelerime yazıyordu ben de geçiştiriyordum. Şimdi buluşma teklif ediyor ve halen sevgilisi var. Normal arkadaşlık mı kurmak istiyor bilmiyorum ama yürüdüğü birine sevgilisi varken buluşma teklif etmek bana normal gelmiyor. Sosyal hayatta böyle şeyler normal mi ben mi abartıyorum? Bu kişi iyi bir işi olan biraz statükocu bir tip. Başarıya fazla odaklı ve beni de hırs haline getirdiğini düşünüyorum. Bir de son zamanlarda böyle sevgilisi olan, toxic ilişki ayrılığı yaşayan erkeklerin odak noktası haline geldim. Git gide güvenim azalıyor insanlara.

Hayır, Siz yobaz değilsiniz. duruşu olan bir insansınız. Karşınızdaki gevşek

Neden hala sosyal medyanızda ekli?
İstemiyorsanız silin.
Onun dışında gayet net duruşunuz var olması gerektiği gibi.

Cvebaını ver Vanilincim, eeee sevgilin de gelecek mi seni o...u çocuğu sen o kızı kandırmaya utanmıyor musun yaz engelle geç.
Valla sorun bende mi anlamıyorum ki. Kaç zamandır da görüştüğüm yok bu kişiyle. Bir keresinde vedalaşırken ona sarılmadığım için arkamdan bir ton sorgu sual yapmış arkadaşıma. Kompleksli midir nedir.

Bu yobazlık değil, karşındaki kişi gevşek.

İyiki kabul etmemişsin senle görüşürken de kanka ayağına eski teklif ettikleriyle görüşmeye çalışacaktı demek ki.

O kişi kafanızda net ise bir kahve içebilirsiniz ama hiç bir türlü olmaz diyorsaniz ve ilerde görüşmediğime pişman olmam diyorsanız gidin kahve için. Belki sevgilisinden ayrılmış da olabilir bunu bilemezsiniz. İlk önce sevgilisi olmadığından emin olun en kritik nokta bu

Buna müsade etmemelisin ve o kisiden uzak durmalisiniz.Yani kimi sececeginizi en iyi siz bilirsiniz bu kadar mantikli konusan bir kadinsiniz böyle oyunlara gelmeyin
Sevgilisinden ayrilsa eminim söyleyecegi ilk kisisiniz

Hareketlerinden rahatsiz olup terslediginiz insanin sosyal medyada olmasinin anlami yok.
Ben de arkadaslara katiliyorum taviz verebilecek izlenimi oluşturuyorsunuz bir ara lazim olur belki diye tutuyormuş gibi.

Sosyal medyada tutmak erkeklerin beyninde “bu hala bana ışık yakıyor “ demek erkek beyni böyledir, rahatsız olan bir kadının da yapması gerektiği sınır çizgisini çizip netliğini belli etmektedir , acilen çıkartın sosyal medyadan … sevgilisi olan adamın sosyal medyamda işi ne

++
maalesef erkeklerin büyük bi kısmı bu tarz konularda böyle düşünüyor
hatta bazıları için terslemiş olmak bile dert değil, negatif de olsa bi cevap alabilmiş olmayı dahi kar sayanlar var
biz kadınlar böyle düşünmüyoruz aslında pek, bana zarar vermediği sürece sosyal medyamda durmasında sakınca yok mesela
çok da umursamam
ama senin onunla hala takipleşiyor olman , arada yazdığında havadan sudan bile yazmış olsa cevap vermiş olman bile bi işaret onun gözünde
muhtemelen şöyle düşünüyor: ben biraz bu kızın üstüne gidersem ikna ederim

mesela çok mecbur kalmadıkça kimseyi bi yerden engellemem
bi ara sürekli yazan biri vardı, ben takip etmiyorum o beni takip ediyor falan
cevap da vermiyorum ama yazmaya devam ediyordu o ara sıra
sonra bi gün yazdığı bişeye sinirlenip çok ters bi cevap verdim
sakın bana bi daha yazma dedim. bana ne dedi biliyor musunuz
rahatsız olan kadın engeller, sen engellemedin beni demek ki rahatsız olmuyorsun ben senin gibi zor kadın rolü yapan çok hatun tanıdım dedi
bak cümle aynen buydu
anında engelledim tabi .

Cidden bazı erkekler çok iğrenç ya ne yoktan anlar ne hayırdan onlara nefes alan bir şey Olsun yeter ki …. Tövbe Allahım , Allah bu insanlardan korusun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…