Ben mi çok kıskanç oldum ???

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.040
26
Merhabaa burda daha önce defalarca konu açtım neyseki problemlerin çoğu halloldu bir şekild e erkek arkadaşım ile devam ediyoruz...kendisi beni bir cafede görüp beğenmişti swarm uygulamasından adımı bulup instadan ekledi biz böyle tanıştık ve başladık 3 ay oldu...

Her neyse 2-3 gün önce bir cafeye gittik yaşadığımız yerde herkesin geldiği popüler bir yer çok kalabalık yani , o arada erkek arkadasimin telefonuna mesaj geldi , o da açıp bana gösterdi ben sormama rağmen, bu arada swarmdan da bildirim gelmiş programın şöyle bir özelliği var arkadaş olarak ekli olan kişi aynı mekanda yer bildirimi yapinca telefona bildirim geliyor,ece diye bir kız swarm da arkadaşı instagraminda da ekli arada birbirlerinin fotoğraflarını beğeniyorlar yani ece de biz o cafede otururken oradaymış

Neyse sonraki gün, ben erkek arkadasimin ınstagram ve swarmina baktığımda ece ile ne swarm da ne ınstagram da artık arkadaş olmadığını gördüm sanırım instagramda da birbirlerini engellemişler yani bunlar kız bizi muhtemelen orda gördükten sonra oldu...

Dün gecede sabaha kadar yazıştık instagramda o yüzden öğlene kadar uyudu , bende " dün gece birisi ile konuşuyordun uykusuz kaldın tabi dedim " " anlamadım nasıl konuşuyordum " yazmis " instagramda" yazdım " gerçekten anlamadim" yazmis " neden" yazdım 25 dk dır cevap yok

Ne dersiniz?

Genel olarak bişey söylemek istiyorum internetten tanıştıginiz birini gene internet yüzünden kavga etmek bana saçma geliyor? Ve nedense bir kişiye o uygulamalardan yazan erkeklerin bir tek o kişiye yazdığına inanmam. Konuya gelecek olursak bu olaylar bir gün ara ile olmuşsa haklı olma olasılığın yüksek yani kızla flortlesip seni yanında görünce kız engellemis olabilir ama en doğru cevap erkek arkadaşında.

Swarm genelde manita bulmaya yarayan bı uygulama. Silin ayol programı. Bana güven vermedi bu olay

Muhtemelen kızla arasında birşeyler vardı. Dikkatli ol. İyi gözlemle. Ama çaktırmadan yapacaksın bunu. Bir yanlışını görürsen anında sepetle.

Ne alaka yahu sizi gördü de mi engelledi yani öyle olsa panik falan olurdu onunda cafede olduğunu anlayınca. Ayrıca sevgilinizin swarm listesini ezbere mi biliyorsunuz ki bayadır takipleştiklerini biliyorsunuz.

İki swarm kullanan insna için o an aynı yerdesiniz mesajı gelmiş olabilir o an ekleme de olmuş olabilir sizde hemen eve gidip kızın hala listesinde olup olmadığına mı baktınız da engellediğini gördünüz? nasıl bir dedektiflik böyle zaten herşey yanınızda olmuş sizden de saklamamış çok uyudu diye onunla konuştuğu varsayımına nasıl geldiniz? sizinle konuşmuş ya? enteresan işler yani yorucu olmuyor mu böyle hep takip etmek güven vermiyorsa ayrılın.

Ne alaka yahu sizi gördü de mi engelledi yani öyle olsa panik falan olurdu onunda cafede olduğunu anlayınca. Ayrıca sevgilinizin swarm listesini ezbere mi biliyorsunuz ki bayadır takipleştiklerini biliyorsunuz.

İki swarm kullanan insna için o an aynı yerdesiniz mesajı gelmiş olabilir o an ekleme de olmuş olabilir sizde hemen eve gidip kızın hala listesinde olup olmadığına mı baktınız da engellediğini gördünüz? nasıl bir dedektiflik böyle zaten herşey yanınızda olmuş sizden de saklamamış çok uyudu diye onunla konuştuğu varsayımına nasıl geldiniz? sizinle konuşmuş ya? enteresan işler yani yorucu olmuyor mu böyle hep takip etmek güven vermiyorsa ayrılın.

Aslında kalkalım mi burdan filan dedi ama ikimizde sıkılmıştık orda oturmaktan , bildirim gelmesi normal zaten ona bi lafım yok aklıma geldi kıza baktım sonraki gün baktım birbirlerini engellemişler swarmdan da silmisler tuhaf geldi

X