Ben mi abartıyorum

Delileyla

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
516
735
34
Yaklasık 4 ay once ortaokul arkadasım benim yasadıgım sehirde ise basladı, maddi durumu cok iyi olmadıgı icin, yeni ise basladıgı icin, fazladan bir odam oldugu icin bende kal, kiranın yarısını ode yeter dedim.

Sagolsun odemelerde bir sorun olmadı, cok da iyi bir insandır gulduk eglendik baya, o da bu sure zarfında esyalar icin para biriktirdi ve gelecek ay ev tutacak kendine. Arkadasımın gitmesine bir ay kaldı ama su an evde tabiri caizse gozume batıyor. Ben isten once cıkıyorum kendisinden, gelene kadar ortalık topla yemek yap derken kendisi geliyor. Yemek yiyoruz ve sofra toplanmadan tvye dalıyor, ben topluyorum. Her gun olunca insanın canı sıkılıyor ister istemez. Hadi sofrayı toplamadın, yemekleri zaten yapmamıstın bari bulasıga giris o da yok. Ben yapmaya yeltenince aa ben yaparım diyor tamam diyip cekiliyorum gece yatana kadar bulasıgın yıkanmadıgını gorunce ihale yine bana kalıyor. Benim alıskanlıgımdır bulasık yıkamıcaksan da bardagı tabagı akıtır, oyle bırakırım tabagını bi sudan gecirmekten aciz tezgaha bırakır gider. Camasır yıkar, asmaz camasırlar ıslak ıslak makinede bekler. Ben asmaya yeltendigimde aaa bitti mi makine der:) odasını bok goturuyor ama umursamıyorum artık.

bir haftadır evde yoktum, sehir dısındaydım o da benden iki gun sonra memleketine gitti. Bugun eve bir geldim evin butun ısıkları yanıyor:) basta evde zannettim, sonra hırsız girdi sandım yok unutmus gitmis yani toplamda 5 gun cayır cayır yandı ısıklar. Sorumsuzluk degil mi bu?

Yahu 4 aydır birlikteyiz su evi bi supurup silmemistir. Tamam anlıyorum biz onceden de arkadastık ama bu ev arkadaslıgı sonucta duzenime saygı duymab gerekmez mi? Yani kendi kendime kinlendim kıza. İcimi dokmek istedim. Yapı olarak da kafaya her seyi takan biri oldugum icin bunlar olagan seyler mi yoksa ben mi abartıyorum size sormak istedim

Yaklasık 4 ay once ortaokul arkadasım benim yasadıgım sehirde ise basladı, maddi durumu cok iyi olmadıgı icin, yeni ise basladıgı icin, fazladan bir odam oldugu icin bende kal, kiranın yarısını ode yeter dedim.

Sagolsun odemelerde bir sorun olmadı, cok da iyi bir insandır gulduk eglendik baya, o da bu sure zarfında esyalar icin para biriktirdi ve gelecek ay ev tutacak kendine. Arkadasımın gitmesine bir ay kaldı ama su an evde tabiri caizse gozume batıyor. Ben isten once cıkıyorum kendisinden, gelene kadar ortalık topla yemek yap derken kendisi geliyor. Yemek yiyoruz ve sofra toplanmadan tvye dalıyor, ben topluyorum. Her gun olunca insanın canı sıkılıyor ister istemez. Hadi sofrayı toplamadın, yemekleri zaten yapmamıstın bari bulasıga giris o da yok. Ben yapmaya yeltenince aa ben yaparım diyor tamam diyip cekiliyorum gece yatana kadar bulasıgın yıkanmadıgını gorunce ihale yine bana kalıyor. Benim alıskanlıgımdır bulasık yıkamıcaksan da bardagı tabagı akıtır, oyle bırakırım tabagını bi sudan gecirmekten aciz tezgaha bırakır gider. Camasır yıkar, asmaz camasırlar ıslak ıslak makinede bekler. Ben asmaya yeltendigimde aaa bitti mi makine der:) odasını bok goturuyor ama umursamıyorum artık.

bir haftadır evde yoktum, sehir dısındaydım o da benden iki gun sonra memleketine gitti. Bugun eve bir geldim evin butun ısıkları yanıyor:) basta evde zannettim, sonra hırsız girdi sandım yok unutmus gitmis yani toplamda 5 gun cayır cayır yandı ısıklar. Sorumsuzluk degil mi bu?

Yahu 4 aydır birlikteyiz su evi bi supurup silmemistir. Tamam anlıyorum biz onceden de arkadastık ama bu ev arkadaslıgı sonucta duzenime saygı duymab gerekmez mi? Yani kendi kendime kinlendim kıza. İcimi dokmek istedim. Yapı olarak da kafaya her seyi takan biri oldugum icin bunlar olagan seyler mi yoksa ben mi abartıyorum size sormak istedim
Bende senin durumuna benzer bi durum yaşadım.bence aynı evde kalan insanlar yemek bulaşık çamaşır vs işleri paylaşmalı.yoksa insan kendini kullanılmış gibi hissediyor.bence sen abartmıyorsun anlattığına göre onunkisi sorumsuzluk

Kiranin yarisini öde yeter demissin, o bunu cok yanlış anlamis heralde :KK53:

Keske ilk 1 aydan sonra konussaydiniz. Yani bi gün bulasik bana ait bi gun sana, bugun evi ben süpürdüm yarin sen süpürürsün gibi
Böyle seyler baştan konusulmayinca nasil basladiysa oyle ilerliyor.

Neyse az kalmış. Sabredemiyorsan sesli söyle canim cok yoruldum bulasiklari sen yika sonrasinda bende kahvemizi yapayim oturup icelim dersin hemen yikamasi icin beklersin vs kalbini kirmadan halletmis olursun :)

çıkmasına az kalmış zaten sabır.
ama gidene kadar işbölümü yap oturup konuş

Bence bir ay kısa bir süre değil ay xciğim çok yorgunum canım gözüm kesmedi yalnız yapmayı sen gelene kadar dokunmadım hadi sen sil ben süpüriyim sen masayı hazırla ben hemen bişiler pişiriyim diye diye kırmadan yaptır bence canım :KK70:

az kalmış inan akıl etse rahatsızlık duysa yapar aslında, ancak bu içten gelen bişey çok üşengeç demekki, hani onu böyle kabul edin desem, başka da bi sıkıntı yazmamışsınız demekki kötü biri de değil. sonuna kadar haklısınız, ancak böyle biri demekki, o hep böyle kalacak. Aranızı bozmayın, sürekli kalacak olsa iyi bir konuşma gerekir, ama az kalmış zaten. sizde onun yeni evine gittiinizde aynen hiç bişeye el sürmeyin.

sabırlıymıssın valla ben olsam kesın tartısırdım
:oops:

Ben olsam 2 inci gun ilk tartismamiz baslardi.
Yine iyi dayanmissin.
Bence konus.
Herseyi anlat.
1 ay boyunca o pasakli kizla yasamak hic dayanilir olmaz.

X