ben korkuyorum ya

E

EU1

Ziyaretçi
ben çok korkuyorum kızlar ya hayda diyeceksiniz ama ne bileyim korku sardı beniCADIARZU:1no2::1no2:CADIARZUsenağlamafisfisfisbenneyaptımki

şekerliğim dikkatli olman gerekiyor bu dönemlerinde ama korkulacak bir şey yok ki böyle evham ve talaş yapma rahat ol sıkma kendini

NEDEN KORKTUĞUNU DA YAZARSAN...
BELKi BİRİLERİ BİRŞEYLER YAZAR....
ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BİZDE BİLDİKLERİMİZİ PAYLAŞIRIZ.

BU ARADA YAŞADIĞIN DEĞiŞiK RUH HALLERİ ÇOK NORMAL.
HAMİŞLİKTE OLUR BÖYLE ŞEYLER...

şekrlik canım ne mutlu sana daha önce tebrik ettim belki gözünden kaçmıştır diye tekrarlıyorum
bu ne korkusu gülüm ya şükredip sevinmen lazım lütfen gereksiz stres yapıp bebişinide üzme canımmm

cnm hamişlik psikolojısı insan ne hissedeceğini şaşırıyo bende bebişime bişey olucak diye hala çok korkuyorum en ufak akıntıda kanamammı var diye panikleyip lavaboya koşuyorum 4 yıl sonra geldi benim bebişim yapman gerken sakin olmak ekstra bir durum olursa dr unu aramak iş falan da yapma allah bebişlerimizi korusun sağ salim kavuştursun yavrularımıza

düşük yapmaktan onu kaybetmekten kalp sesini duyamamktan korkuyorum senace elimde degil ne bileyim işte kızlar ya

düşük yapmaktan onu kaybetmekten kalp sesini duyamamktan korkuyorum senace elimde degil ne bileyim işte kızlar ya

BUNLAR SENİN SAÇMA DÜŞÜNCELERİN.
BİR ZAMANLARDA BEN ASLA HAMİŞ OLAMAYACAĞIM DİYORDUN...
BAK NE GÜZEL ŞİMDİ HAMİŞSİN.

KÖTÜ DÜŞÜNCELERİ SİL KAFANDAN...
ŞU ANIN TADINI ÇIKAR ve BEBĞNİ DÜŞÜN...
BELKİ ERKEN GELEBİLİR AMA, KONUŞ ONUNLA... :)

tamma nazlıcım ok hayatım en iyisi ben gidip kuran ı kerim okuyayım rahatlarım allahın izniyle allah sizlerede versin

canım ya cok karamsarsın kafana herşeyi takıyorsun
bak hayat güzel hamilesin inaşah hayırlısylada dogacak
bende aldım bebegimi kucagıma düyalar benim oldu inşalah herşey yolunda gider
bukadar kötü düşünme bebeginde etkilenir canım

ok tamma kızlarrrrrrrrrrr saolun ne bileyim işte kızmayın tamam

Sekerlik elinden geldigince hicbisey yapmamaya,stresten uzak olmaya bak ilk üc ay sanirim herkesin oluyordur böyle korkulari.Allahin izniyle insallah bisey olmayacak,sen kendine dikkat et yeter.
Tekrar bebisini kucagina saglikla almani diliyorum...
Darisi olmayanlarin ve benim basima:eek:.

canım inanki herkesin aklından geçiyo bunlar özellikle kontrollerde,,hepimiz doktorun ağzına bakıyoz ne diyecek diye..bunu böyle kurup düşünme herşey olacağına varır allah korusun bişiy olduğundada allahtan gelir yapılacak bişiy yoktur..şükret canım ve doktor kontrollerini,tahlililerini ihmal etme gerisini allah bilir

cnm çok normal
3 ayı atlat rahatlarsın inşallah.
hepyaşadık aynı şeyleri üzülme

RABBİM tamamını erdirsin İNŞALLAHH
senin bu günlerini dolu dolu ve mutlu gecirmeni tafsiye ederim
ben iki senedir o anları beklıyor ve olması için ALLAH ıma dua ediyorum
ALLAH ım analı babalı büyütmek nasip etsin.ŞEKERCİM

Canim cok normal bende kalp atislarini duyana ve ilk kez gorene kadar nasil korkuyordum ya kalbi durduysa ya duserse diye.Yengem 1 dusuk birde kurtaj oldugu icin bendede olur diye cok korktum.Ama kalp atislarini duyana kadar surer hatta dogurana kadar surer bende hala devam ediyo.Normal canim annelik iste..

Canim Arkadaşim çok Mutlu Oldum.senin Sayende Içime Umut Doğdu.biliyordum Ben Sana Hep Söyledim Senin Birşeyin Yok Olacak Diye.veee Oldu.allah Sağ Sağlim Kucağina Almayi Nasip Etsin Inşallah

X