ben korkuyorum ya

Canim Arkadaşim çok Mutlu Oldum.senin Sayende Içime Umut Doğdu.biliyordum Ben Sana Hep Söyledim Senin Birşeyin Yok Olacak Diye.veee Oldu.allah Sağ Sağlim Kucağina Almayi Nasip Etsin Inşallah

amin cnaım bnm inşaallah ama dilerim allah sanada tez vakitte versin emin ol sen güzel düşün eninde olacak sadece allah a sıgın tedavini ol ama allah tan iste çünkü gerçek şifa verici yuce rabbimizdir senin için ve diğe rtum kardeşlerim için dualar edioyrum hatta şu an yagmur yagıyor yagmur yagarken edilen dualar kabul olur mu ş alah ım bana ve benim gibi hamişlerin bebekelerini sag saglim annelerine yani bizlere kavuştursun sen ve senin gibi bebek isteyen kardeşeleirme de tez vakitte eli ayagı düzgün saglıklı sıhhatli allahh aşkıyla yanan evlatlar versin inşaallah yuce rabbim

cnm insanda o korkular hep oluyo ben önceleri bebişimi ultrasonda göremicem diye korkuyodum sonra bebişimi düşürmekten korkuyodum hep öyle rüyalar görüyodum şimdide her dr a gidişimde kalp atışı duyamıcakmışım gibi geliyo bebişimi görüp hareketlerini seyredince kalbini duyunca rahatlıyorum hamilelik böyle garip bi ruh haline sokuyo insanı işte çok zengin olsam eve bi ultrason cihazı alcam en güzeli rahat ol sende normal bu korkular

korkmaaa bebişinle yaşıcağın güzel günleri düşünnn

evet öyle yapıyorum artık saol canım destegin için çok teşekkrü ederim

aklına kotu seyler getırme dövecem seni:eek:klava:bişey olmuycak ona korkma rabbım koruycak onu hayırlısıyla dünyaya gelecek inşallah benim miniğim:1hug:

merhaba canım ismini değiştirmişsin önce tanıyamadım.
gözün aydın allah tamamına erdirsin cümlemizinkini inşallah. öğrenince nasıl sevindim bilemezsin rabbim tüm isteyenlerede biran önce nasip eder insallah.herkes yazmış ama bende yazayım biz çok zor bulduk ya bebişlerimizi heran her dakika onlar için endişeleniyoruz ya bişey olursa diye. mesela ben hala öyleyim atamadım üzerimden tedirginliği eşim de öyle sürekli soruyor ; napıyo hareket ediyo mu diye. aklım kalbim hep onda inan ki yani ne kadar olursa olsun bu korku geçmiyor allahım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin. neyse ben fazla uzattım galiba kendine yiğenimize çok iyi bak kalın sağlıcakla.

X