Ben en çok kendime kızdım

Bir 12 yılını daha bu psikolojiyle geçirmeye niyetin varsa böyle devam et sen. Yok çok sevdim, yok öyle oldu, yok böyle dedi. Devam et. Sonsuza kadar genç kalacaksın ya. Daha zamanın çok nasıl olsa. ÇooooK ilerde bir gün, beeelki kafan değişir. (Duvarlara vura vura)

Uzaktan konuşmak, akıl vermek dışarıdan yorumlamak kolay da aklın yolu da bir işte. Bu heriften kendinizi tamamen kurtarıp yolunuza bakmaktan başka bir çare ne yazık ki yok. İlişkinizi bitirmişsiniz, başkasıyla evlenmişsiniz sonra tekrar görüşmüşsünüz bu adamla. Evliyken de çağırırsa gitmeyin, biliyorum zaaf gibi, tutamıyorsunuz kendinizi, nolursa olsun gitmek istiyorsunuz ama lütfen bu sefer tamamen bitirin bu adamla ilişkinizi yoksa sonu çok kötü. Hadi bir cesaret atın omzunuzdaki yükü inanın bana rahatlayacaksınız.

Başkası size evlen dedi evlenmek zorunda mıydın güzel arkadaşım gidip okusaydın gezip tozsaydin hayatını yaşasaydin bu çocuk seni en başından kullanmış belli boşandıktan sonra da cinsellik için aramıştır..

Ailenizle problemleriniz olduğunu düşünüyorum.Özellikle babanızdan sevgi görmediğinizi.Eğer öyleyse yeni bir adım atmadan önce bununla ilgili terapi alın, yaralarınızı sarmaya,iyileşmeye çalışın.Yoksa hata üstüne hata yapmaya devam edeceksiniz.

Burada hicbirimiz kusursuz degiliz. Hatalar yapiyoruz bazeb duygularimiza yenik düşüyoruz. Inan herkesin hayatinda yaptigi sacmaliklar vardir. Bu saatten sonra onun seni uzmesine izin verme. Evlendikten sonra da seni çağırır gitme lutfen. Yoksa onun oyuncagi olursun.
Bir sure agla uzul elbet gececek. Ölüm var dunyada bosver hepimiz hatalar yapiyoruz insaniz sonucta.

Bitiyor işte 12 yıllık serüven.Ben 19 yaşındaydım onu tanıdığımda.İlk aşkımdı .Sonum olmasını o kadar çok istemiştimki.Fragmanda her şey muhteşemdir biliosunuz ki .O kadar çaba harcadımki .Dayanamayıp yazıodum aptallığıma doymayayım evlen diodu bana evlen .Bazen sebi özledım diye arıyodu gidiodum sarılıoduk opuodu yine aynı .mussu biz olamayız .Ben evleneceğim babamın arkadaşının kızı ıle dıodu.Hatta bazen yazdığımda küfürler ediodu bana .Yeter artık dedim yoluma bakacagım.Başka biriyle evlendim .Yoluna baktım onun söylediği gibi .Sevdimde .Kimse vazgeçilmez deil.Oda fragmanda çok guzeldi evlendik kabus başladı.Babasına kefil olmadığım için boşandım.Öyle zordukı bunlar benım ıcın.Her gun aglayarak uyanıodum.Dedimki o beni canı ıstedıgınde arıyor bende arayayıö aklım dagılır belkı unuturum.Ama zaafım var .Eşin yaptıklarını unuttum .Ama bu seferde onun sevgısızlıgı canımı acıttı .Sevse zaten başından beri bunlar olurmuydu .Çagırdı gittim öptü öptüm sarıldım geldim.İlerısı olmadı .Nasıl yaptım kendıme bunları bılmıorum sevgılı olmadan karsımdakı adam bana nir şey vaat etmeden yanına gıtmek ?En büyük zaafım benım.Benımle gorustukten 3 gun sonra ben nişanlanıorum dedi.Gercekten nişanlanmıştı.Şimdi düğünü olacakmış.Herkes mutlu olurken ben beden böyleyım?Ben kendıme nasıl bunları layık goruyorum ?Tek suçlu benim her gel dedıgınde gıttım.kimseyıde suclayamam adam bana hiç bir şey vaat etmemiş.Ama şuna eminim .Tamam o çagırdı ben gittim oda çagırmasaydı gittim diye tek suçlu benmi oluyorum.2 gundur kendımde deılım.Resımlerını gordum sen 12 sene ugraş elın kızı gelsın senın yapamadıgını 5 dkda yapsın.Gercektende babasının arkadaşının kuzıyla evlenıyor bu arada .Ah bilemedım .Kızacaksınız bana bılıyorum.Gerçekten çok sevdım.Beddua etmıorum ama Allaha havale edıyorum.Ben ona çocuklugumu ,hayallerımı,en masum duygularımı verdım.Belki güç birlestırmesıdır.Para gucu birleştırmesı .Offf bilmiorum.Bu kadar bir insanı uzup ınsan mutlu olabılır mi?Tabi yapmasaydım degıl mı ?Bana bir şey söyleyın .Gözyaşları durmuyor.
Kimse ama hiç kimse icin üzülmeye gerek yok gerçekten.insan önce kendiyle barismali.agla,uzul,sındır bu durumları.eninde sonunda asacaksin bunları.kosymis ,sevgilimiz ,yasanmislikmis hepsi dünde kaldı değil mi.onune bak , yolunu aydinlat.

Senin bu sevgi sandigin sey aslinda sevgi degil, önce bunu kabullenmelisin. Reddedildikce hirs yapmissin ve o adami cooook gözünde büyütmüssün. Lütfen kendine iyilik yap ve kendini özgürlestir, birak bu adami, kafanda noktayi koy bak kus gibi hafifleyeceksin.
Tesekkur ederım

Burada hicbirimiz kusursuz degiliz. Hatalar yapiyoruz bazeb duygularimiza yenik düşüyoruz. Inan herkesin hayatinda yaptigi sacmaliklar vardir. Bu saatten sonra onun seni uzmesine izin verme. Evlendikten sonra da seni çağırır gitme lutfen. Yoksa onun oyuncagi olursun.
Bir sure agla uzul elbet gececek. Ölüm var dunyada bosver hepimiz hatalar yapiyoruz insaniz sonucta.
Evet ben çok uzuldum.Hastalıgıda yasadım .Belkıde uzuntuden 2 tane beyın amalıatı geçirdim

kendimizi kullandırttıgımızda en çok üzülen yine biz oluyoruz, bu bir.
ikincisi de isterseniz anlasmalı evlilik olsun isterseniz baska bir sey, bu sizin hikayenizde bir sey degistirmeyecek. bosuna kendinizi kandırıp avutmaya calısmayın, gercekleri kabul edip yolunuza bakarsanız cok daha kolay ve cabuk toparlanırsınız.
Çok tesekkur ederım

-siz kendi hayatiniza bakin
-onun mutlu yada mutsuz olmasi sizi ilgilendirmesin
- benim yillarca yapamadigimi elin kizi 5 dakika da yapti demissinizde, adamin onunla evlenecegi zaten yillardir belliymis.
-bu arada o kizla evlenecegi belliyken sizinle görüsen adamda ne size ne de evlenecegi kadina hayir gelmez
- Önce siz kendinize deger vereceksiniz, sonra baskalarinin size deger vermesini bekleyeceksiniz; siz kendinizi paspas yaparsaniz, üstüne basip gecene kizamassiniz.
Çok haklısınız

Aklınız hala eski sevgilinizdeyken düzgün bir evlilik beklenemezdi zaten. Bence artık yeni bir sayfa acın. Hayat devam ediyor kimse vazgeçilmez değildir.

Beenden sana tavsiye biraz yeni karisiyla takılacak sonra sizi tekrar arayacak karısıyla mutlu olmadığını görücü usulü olduğunu keşke seninle olsaydım sen bana huzur mutluluk veriyorsun beni bogmuyordun gibi cümlelerle ki biz buna kilise diyoruz fakat nisana 3 gün kal sizinle görüşen adamdan beklediğim performans bu söylerse ama seviyor o da pişman deyip gitmeyin zira o evlendiği kadından çocuk yapıp düzen kurarken sizi kullanacak..sorduğunuz paylastiginiz şey bu değil biliyorum fakat potansiyeli görebildiğim için ön uyarma yapayım dedim..zaten sizin anlatiginiz konunun tek cevabı var gitmeseydin.

X