Ben en çok kendime kızdım

Evet geldi de geçiyor?Belkide bunların hepsi sevgisizlikten.
Sorduğun sorunun cevabını tam burada vermişsin.
İçten içe aşkın, sevginin çekilen acının karşılığı olduğu sandığından seni hiç sevmeyen, senin çabaladığın, uğraştığın (bu şekilde aşk hakedilir sanıyorsun) adama daha çok saplanıyorsun.
Sana iyi haber vereyim, henüz ben de karşılaşmadım ama; aşk geldiğinde ötekilerin aşk olmadığını anlıyormuşsun. Bu kadar yaşayan insan yanılıyor olamaz heralde.

kendimizi kullandırttıgımızda en çok üzülen yine biz oluyoruz, bu bir.
ikincisi de isterseniz anlasmalı evlilik olsun isterseniz baska bir sey, bu sizin hikayenizde bir sey degistirmeyecek. bosuna kendinizi kandırıp avutmaya calısmayın, gercekleri kabul edip yolunuza bakarsanız cok daha kolay ve cabuk toparlanırsınız.

Alıyorum destek uzun zamandır .Bunca yaptıklarına karsılık mutlu mu olucak?

Mutlu olabilir neden olmasın. Size bir şey vaat etmemiş zaten. Sevgisizlik bahane değil bu arada. Ülkemizde bunları yaşayan kaç kişi var biliyorsunuz değil mi? Kendinize acıyıp devam mı edeceksiniz yoksa ilerlemeyi mi seçeceksiniz siz karar verin. Zaman geçiyor bunu da unutmayın.

Gel demiş gelmişsiniz, git demiş gitmişsiniz, evlen demiş evlenmişsiniz. Inşallah o evlenince de her çağırdığında gidip çok seviyordum, ilk aşkımdı bla bla bahaneler uydurmazsınız. Keşke bu karaktersizlikteki o şahıs da evlenip başkasının başını yakmasa .

Bitiyor işte 12 yıllık serüven.Ben 19 yaşındaydım onu tanıdığımda.İlk aşkımdı .Sonum olmasını o kadar çok istemiştimki.Fragmanda her şey muhteşemdir biliosunuz ki .O kadar çaba harcadımki .Dayanamayıp yazıodum aptallığıma doymayayım evlen diodu bana evlen .Bazen sebi özledım diye arıyodu gidiodum sarılıoduk opuodu yine aynı .mussu biz olamayız .Ben evleneceğim babamın arkadaşının kızı ıle dıodu.Hatta bazen yazdığımda küfürler ediodu bana .Yeter artık dedim yoluma bakacagım.Başka biriyle evlendim .Yoluna baktım onun söylediği gibi .Sevdimde .Kimse vazgeçilmez deil.Oda fragmanda çok guzeldi evlendik kabus başladı.Babasına kefil olmadığım için boşandım.Öyle zordukı bunlar benım ıcın.Her gun aglayarak uyanıodum.Dedimki o beni canı ıstedıgınde arıyor bende arayayıö aklım dagılır belkı unuturum.Ama zaafım var .Eşin yaptıklarını unuttum .Ama bu seferde onun sevgısızlıgı canımı acıttı .Sevse zaten başından beri bunlar olurmuydu .Çagırdı gittim öptü öptüm sarıldım geldim.İlerısı olmadı .Nasıl yaptım kendıme bunları bılmıorum sevgılı olmadan karsımdakı adam bana nir şey vaat etmeden yanına gıtmek ?En büyük zaafım benım.Benımle gorustukten 3 gun sonra ben nişanlanıorum dedi.Gercekten nişanlanmıştı.Şimdi düğünü olacakmış.Herkes mutlu olurken ben beden böyleyım?Ben kendıme nasıl bunları layık goruyorum ?Tek suçlu benim her gel dedıgınde gıttım.kimseyıde suclayamam adam bana hiç bir şey vaat etmemiş.Ama şuna eminim .Tamam o çagırdı ben gittim oda çagırmasaydı gittim diye tek suçlu benmi oluyorum.2 gundur kendımde deılım.Resımlerını gordum sen 12 sene ugraş elın kızı gelsın senın yapamadıgını 5 dkda yapsın.Gercektende babasının arkadaşının kuzıyla evlenıyor bu arada .Ah bilemedım .Kızacaksınız bana bılıyorum.Gerçekten çok sevdım.Beddua etmıorum ama Allaha havale edıyorum.Ben ona çocuklugumu ,hayallerımı,en masum duygularımı verdım.Belki güç birlestırmesıdır.Para gucu birleştırmesı .Offf bilmiorum.Bu kadar bir insanı uzup ınsan mutlu olabılır mi?Tabi yapmasaydım degıl mı ?Bana bir şey söyleyın .Gözyaşları durmuyor.
O adam öyle ahlaksız ki Babasının arkadaşının kızı çıkarlarına uyduğu için evleniyor kesin. Ben olsam kıza söylerdim. Bak sen varken benimle de görüştü diye. Siz de toparlayın artık. Dünya hayatı, aşktan, ilişkiden ibaret değil. Değiştirin biraz düşüncelerinizi. Çalışıyorsanız ve geliriniz varsa hem kendinizi hem yaşam koşullarınızı değiştirin.

Evet mutlu olabilir. Adam sizi kandırmamış etmemiş dediğinden de şaşmamış.
Fragmanlar berbatmış bu arada. Boşuna filmi izleyeceğim diye diretmişsiniz. Sonunu drama çevirmenize gerek yok en azından. Yolunuza bakın.

Tamam anladik. En cok kendinize kizdiniz. Tuu kaka dediniz agladiniz uzuldunuz. Ee sonra? Var mi bir gelecek plani. Kizarak devam mi?

Bence sizinki takıntı olmuş.Boşluğa düstügünüzde ilk aklınıza gelen olmuş.Takıntı halıne getirdiginiz icin onunla mesgul oluyorsunuz.Bunun icin destek alın ki önünüze bakabilesiniz.

Sorduğun sorunun cevabını tam burada vermişsin.
İçten içe aşkın, sevginin çekilen acının karşılığı olduğu sandığından seni hiç sevmeyen, senin çabaladığın, uğraştığın (bu şekilde aşk hakedilir sanıyorsun) adama daha çok saplanıyorsun.
Sana iyi haber vereyim, henüz ben de karşılaşmadım ama; aşk geldiğinde ötekilerin aşk olmadığını anlıyormuşsun. Bu kadar yaşayan insan yanılıyor olamaz heralde.
Çok tesekkur ederım

kendimizi kullandırttıgımızda en çok üzülen yine biz oluyoruz, bu bir.
ikincisi de isterseniz anlasmalı evlilik olsun isterseniz baska bir sey, bu sizin hikayenizde bir sey degistirmeyecek. bosuna kendinizi kandırıp avutmaya calısmayın, gercekleri kabul edip yolunuza bakarsanız cok daha kolay ve cabuk toparlanırsınız.
Çok haklısınız

Gel demiş gelmişsiniz, git demiş gitmişsiniz, evlen demiş evlenmişsiniz. Inşallah o evlenince de her çağırdığında gidip çok seviyordum, ilk aşkımdı bla bla bahaneler uydurmazsınız. Keşke bu karaktersizlikteki o şahıs da evlenip başkasının başını yakmasa .
Yaktı vallaha nikahları olmuş .

boşandıktan sonra ex sevgili ile görüşmüş hatta kendisi aramış diye anladim bende..
Evet mutlu olabilir. Adam sizi kandırmamış etmemiş dediğinden de şaşmamış.
Fragmanlar berbatmış bu arada. Boşuna filmi izleyeceğim diye diretmişsiniz. Sonunu drama çevirmenize gerek yok en azından. Yolunuza bakın.
Haklısınız

evet sonrada ex kendısını bulunmaz hınt kuması zannetmıs , sımdı de baksasıyla evlı.

ortada gel deyince gelen biri var..kaba olacak ama maalesef zevkini görüyor gönderiyor..
evlilik öncesi bekarliga veda gibi.
inşallah konu sahibi kendisini toparlar takıntısi gercekten kendisini bitirecek gibi.
adama kalsa evlendikten sonrada devam eder.

ortada gel deyince gelen biri var..kaba olacak ama maalesef zevkini görüyor gönderiyor..
evlilik öncesi bekarliga veda gibi.
inşallah konu sahibi kendisini toparlar takıntısi gercekten kendisini bitirecek gibi.
adama kalsa evlendikten sonrada devam eder.
Bazı şeyleri olmuyorsa uzatmanın anlamı yok ,
işin içinde sevgi olsada .

X