Ben en çok kendime kızdım

Sevgilisi değildiki görücü usulu evlendi

Çok haklısınız.Görücü usulu evlendi.

Alıyorum destek uzun zamandır .Bunca yaptıklarına karsılık mutlu mu olucak?
belki olur belki olmaz bilemeyiz. onun mutlu olup olmamasıyla değil kendi mutluluğunla ilgilen.oturup ondan mutsuz olduğu haberlerini beklemek yerine onsuz nasıl mutlu olunuyormuş göster.hayatında farklı şeylere odaklan hiç düşünmemeye çalış.bir bakmişsin kendini,sevilip seveceğin bambaşka biriyle mutlu bir hayatın içinde bulmuşsun

Çok haklısınız.Bunca yıl alıştım zaten.

Yoo tamamen siz suçlusunuz. Her çağıranın peşine düşüp gidiyor musunuz. Bu kafayla devam ederseniz adam evlense de gideceksiniz. İnsan kendini niye bu kadar küçük düşürür.

Yoo tamamen siz suçlusunuz. Her çağıranın peşine düşüp gidiyor musunuz. Bu kafayla devam ederseniz adam evlense de gideceksiniz. İnsan kendini niye bu kadar küçük düşürür.
Yok canım o kadar da değil.Teşekkür ederim yorumunuz için.

Hayır evlendim boşandım daha sonra görüştük .Evliyken yada nişanlıyken hiç görüşmedim.
Sonuçta 12 yıl vermediniz, 12 sene önce tanıdınız sadece.
İnsanlar tanır, aşık olur, hayatlara girer ve çıkarlar.
Bunu saplantı haline getirmenin kimseye faydası yok.
Umarım o kadın evliliğinde mutlu olur, siz de önünüze bakıp mutlu olursunuz.

-siz kendi hayatiniza bakin
-onun mutlu yada mutsuz olmasi sizi ilgilendirmesin
- benim yillarca yapamadigimi elin kizi 5 dakika da yapti demissinizde, adamin onunla evlenecegi zaten yillardir belliymis.
-bu arada o kizla evlenecegi belliyken sizinle görüsen adamda ne size ne de evlenecegi kadina hayir gelmez
- Önce siz kendinize deger vereceksiniz, sonra baskalarinin size deger vermesini bekleyeceksiniz; siz kendinizi paspas yaparsaniz, üstüne basip gecene kizamassiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…