Ben en çok kendime kızdım

Daha önce arkadaşınız adına bir konu açmışsınız aylar önce sanırım olay arladaşınız değil sizin olayınız. Bu konuyu da okuyunca o adamla aslında zaten hiç sağlıklı bir ilişkiniz olmamış ki siz gercekten profesyonel bir destek görmelisiniz. Bu olayla yaşamayı bırakmanız gerekiyor. Kendiniz için.

Evet saglıksız bir ilişkiydi .Belki evlendiği kadınla sağlıklı olur .

Siz ve eski sevgiliniz, ikinizin de sağı solu belli olmaz gibi geliyor bana anlattıklarınızdan, o yüzden sadece diğer kız için üzüldüm.
Yargılamıyorum yanlış anlamayın, benzer bir duruma şahit oldum , zayıflık sürdüğü sürece hatalar da sürecektir...

Ben kıza hiç üzülmedim belki çok kıskandığımdan bilmiyorum.Gerçekten yargılamamak gerek.Belki bende kınadım allah bu baş belasını başıma verdi .Hastalıklı bir ilişki kabul ediyorum.

O evlen dedi diye mi evlendin 12 sene evli kaldın tıpkı filmdekiler gibi.. Şimdi o da babasının arkadaşının kızıyla evlencek..
Peki ya Sonra Ayrıca
Ne bekliyorsun ki artık yolunuza bakın.
Bu arada Çocuğunuz var mı?

Evet bugun koyacagım nokta.Bana kattığı hiç bir şey yok.

Çok haklısınız .Teşekkür ederım.

Başından beni itilip kakılan birisinizŞimdi beni üzdü mutlu olur mu?diyorsunuz.Adam zaten şu kişiyle evlenecem demiş hep neden ona 12 yıl verdiniz?Adam ara sıra canı sıkılınca, boş vakti olunca sizle görüşmüş.Sonra evlenmişsiniz de.Ne güzel sevdim de diyorsunuz.Olmamis bir şekil boşanmışsiniz.Yine yeniden sevmenin yanında sevilmeyi deneyin.Sadece sevmek sizden bir şeylerin gitmesi olur.Karsilikli hatta size değer veren biriyle olun.Sizi yüceltmesine izin verin.Karamsarliktan kurtulun.İnan bana hayat her şekilde devam ediyor.Zor da olsa geçecek ve şimdi geçmişe ah ettiğin gibi yarinlarinda bu günlerine ahh edeceksin.Kendini sev hayatta hiç kimse senden değerli değil.

Adam bu kişiyle evlenıcem demedı .Kişi bellı degıldı .Görücü usulu olucak dedı .Ve görücü usulu oldu

Adam bu kişiyle evlenıcem demedı .Kişi bellı degıldı .Görücü usulu olucak dedı .Ve görücü usulu oldu
Her neyse kafasında belirlediği bir şey varmis ve bunu belirtmiş.Orada rotani değiştirecektin.Ama artık geç bunları bırak seni imkanı varken istemeyeni sen hiç isteme

Konuyla alakalı değil ama eski konulara nasil bakıyosunuz hanımlar

Üyenin ismine tıklayıp mesajlarına giriyorsun. Yazdığı tüm mesajlar çıkıyor. Geriye dogru gidip eski konularına bakabiliyorsun. Ben öyle yapıyom yani başka yolu var mı bilmiyorum

Üyenin ismine tıklayıp profiline girdikten sonra sağ tarafta (puanların hemen altında) "mesajlarını bul" yazıyor. Oraya tıklarsanız "tüm mesajlar" ve "tüm konular" diye iki seçenek var. "tüm konular" a tıklarsanız sadece açtığı konular çıkıyor karşınıza:)

Bende o seçenek yok nedense puanların altı boş uygulamadan giriyorum onunla mi ilgili bilmiyorum cok teşekkürler yinede

Bende o seçenek yok nedense puanların altı boş uygulamadan giriyorum onunla mi ilgili bilmiyorum cok teşekkürler yinede
Rica ederimm :)
Valla ben yeni üyeyim ne yazık ki bu kadar biliyorum, belki başka yöntemler vardır. Ben de mobilden giriyorum.

Bir de akıl yürütmem gerekirse, gizlilikle ilgili çok ayar var ya hani, herkes farklı ayar yapıyordur belki. Mesela ben sizin profilinizde hiçbir şey göremiyorum, bu üyenin profil görüntülenmesi sınırlandırıldı diyor. Birkaç farklı üyeden baktınız mı bu duruma? Belki baktığınız üyenin görüntülenmesi de sınırlandırılmıştır. Mesela benim tüm mesajlarım vs açık bakmayı deneyin isterseniz bir:) dediğim gibi akıl yürüttüm sadece, doğru mu bilmiyorum

Sizin prifilinizdede aynısı görünüyor demekki profil ayarlarıyla ilgili degil neyse bende okumayı veririm eski konuları . Kendi profil ayarlarımı öyle ayarlamışım demekki öyle bi gizemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…