Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Princess of Rain

♥ ♥ My Little Princess♥ ♥
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
3.749
3
''Tum makyajlarim 44.sayfa ve ilerleyen sayfalarda olacak!"

oncelikle bu topigi acmama vesile olan sevgili GkSu'ma cok tesekkurler.umarim goz kirliligi yapmiyorumdur ki oyleyse affola simdiden,

ilk goz makyajlarim nereden nereye eyeliner cekmesini bilmezdimkaydirigubbakcemile3olumlu olumsuz her turlu yoruma acigim ve yardimadaboshayallersmile
iyi seyirler,

Kullandigim Makyaj malzemelerim

1461.jpg

sleek marka paletlerim kendilerinden cok memnunum her isimi goruyorlar.
loreal trio paletler
maybelline eyestudio paletler
loreal super likit eyeliner
barrym likit eyeliner
maybelline the colossal maskara
loreal voluminous maskara
no7 marka far bazi
kullandigim goz kalemlerim
bourjois,maybelline,rimmel, barrym ve avon
son olarakta farlardan eyeliner yapmak icinde nivea essential care lipstik

3413.jpg

3431.jpg

3440.jpg

3449.jpg

3457.jpg

3463.jpg

3466.jpg

3474.jpg

3480.jpg

3487.jpg

3491.jpg

3498.jpg

3510.jpg

3515.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin makyajlşarına kurban olurum beeeeeeeeenn

ılk yorum bendeeeeeeen olsun tatLişimmm :-)

mükeemmellll

demek sonunda istediğimi yaptıınnn..

hayırlı olsun topic'n bitanesiii

hayrını gör inşallahhh ne diiym ki sana babatyaaamm

arzumun üstünee bir de sen katıldın favorilerimeee :lepi:

ayyy ben ilk başını okumamıştımmm direk topic'i görünce yorum benim olmalı dedim daldımm hahuah :-)

açtırdım ya sana topic'i ölsemde gam yimem artıkkk hayatıımm

bi de teşekkür etmişşş yirim seni yirimmm

o güzel gözlerindeki ışık hiçbir zaman solmassıınn ipek kokuLuumm..

ben şimdi bunların arasından bi tane beğeniceem pazr gnkü düğüne yapıcaam hheheh

copy'de üstümee yokturrr auhauha kaydirigubbakcemile3

çok iyi olmuş canım bu topiği açtığın. hayırlı olsun. senin göz yapını çok beğeniyorum ben. kahve gözlerin de çok güzel. benim de kahvedir ama seninki kadar beğenmiyorum kendi gözlerimi :KK70: göz yapını çok iyi kavrıyorsun makyajla. topiğin sürekli güncel kalır umarım opuyorumnanaktan

hosgeldin GkSu'm tesekkurler yorumlarin icin fistigim,actirdin sonunda bana topiki bakalim ne etcem alnimin akiyla basarsamda gam yemesem eyvahedigeldismile

hosgeldin GkSu'm tesekkurler yorumlarin icin fistigim,actirdin sonunda bana topiki bakalim ne etcem alnimin akiyla basarsamda gam yemesem eyvahedigeldismile

o gamı been yerim yine de sana yedirrmeeemmm sengözlerimebaksanab

hadi bakaLım Allah uzun ömürler versin de nice makyajlarını bizmle paylaşmayı nasib etsinn buyrunnnnnnnnn (Amiiiinnn)yerimseniben

tesekkurler youthcugum bir arada malzemelerimi cekecegim fikir o,lur en azindan su anda hazirda resim yok duzenleme yaparim tekrardan

ayrica gozlerim ela duruma gore renk degistiri veletler
sempatiksalakcinni

o gamı been yerim yine de sana yedirrmeeemmm sengözlerimebaksanab

hadi bakaLım Allah uzun ömürler versin de nice makyajlarını bizmle paylaşmayı nasib etsinn buyrunnnnnnnnn (Amiiiinnn)yerimseniben

yemede gor bak ben neler etcem sana:mymeka:eek:yyyy saka balim hayirlisi olsun bakem amin insallah gulumboshayallersmile

tesekkurler youthcugum bir arada malzemelerimi cekecegim fikir o,lur en azindan su anda hazirda resim yok duzenleme yaparim tekrardan

ayrica gozlerim ela duruma gore renk degistiri veletler
sempatiksalakcinni

evet evet malzemelerini de çek bence canım çünkü mutlaka soran olacaktır a.s
çok gelişme oldu bence sende :lepi:

off eyelinerı çok güzel çekiyorsun kuyruk kısmı harika ben neden yapamıyorum bir türlü ya gözümden ayrı gibi duruyor :KK43:

ooooooo maşallah maşallah göksumun dediği gibi hepsini birden verme kızzzz hayırlı olsun canım :)))
ayrı ayrı ekle resimlerini bundan sonra
bence güzel makyajın yanı sıra resimleride güzel çekiyorsun canım ortaya güzel bir seyir çıkıyor :)

tesekkurler magrentam evet ara verdim elim daha var ama sonra eklerim onlarida zamanla

inanirmisin makyaji yapmak mesele degild efoto cekmek daha zor benim icin once fotolara onem veriyorum makyaji gosterende foto zaten
olumunekankayizsmile

X