ben de hamileyimm

zgukcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
15
0
40
merhaba arkadaşlar burada yeniyim..bizi çok mutlu eden bir haber verip iyi dilekler duymak için geldim:) ikinci tüp bebek denememiz ve yine hamileyim umarım ilki gibi sonlanmaz... 1 buçuk yıl önce yine hamile kalmıştım ama boş gebelikmiş...16 günlük kaygılı, heyecanlı bir bekleyişten sonra hamile olduğumu 7şubatta öğrendik..şu an ne yerdeyim ne gökte..bir an evvel kalp atışını yada kalp atışlarını duymayı istiyorum..3 tane dondurulmuş embriyo transfer edilmişti...beta hcg testim 2515 çıktı ilk gebeliğimde 138 di..yüksek çıkması çoğul gebelik olabileceğini işaret edebilir.. heyecanla kontrol gününü bekliyoruz , hamile kalan bütün arkadaşları tebrik ediyorum ..umarım hepimiz sorunsuz bir hamilelik geçiririz ve Allah ın izniyle bebeklerimize sağ sağlim kavuşuruz...

Son düzenleme:
allah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip eder inş. canım

tebrik ederim
sag saglim kucagina aldigin haberini duymak isteriz insallah
sorunsuz bir hamilelik dilyorum

tebrik ederim
insallah saglikli bir hamilelik gecirip saglikla alirsiniz kucaginiza yavrunuzu
darisi butun istiyenlere insallah

ikinci tüp bebek denememiz ve yine hamileyim umarım ilki gibi sonlanmaz... 1 buçuk yıl önce yine hamile kalmıştım ama boş gebelikmiş... 7şubatta öğrendik..ne yerdeyim ne gökte..bir an evvel kalp atışını yada kalp atışlarını duymayı istiyorum...belki de ikizdir.. kontrol gününü bekliyoruz heyecanla, hamile kalan bütün arkadaşları tebrik ediyorum ..umarım hep beraber sorunsuz bir hamilelik geçiririz ve Allah ın izniyle bebeklerimize sağ sağlim kavuşuruz...

tebrik ederim canım.Rabbim sağlıklı sıhhatlı kucagına almayı nasip etsin insallah :emir_bebek:a.s.:nazar:

allah hayırlısını versin cnm hayırlı uğurlu olsun kucağına almayı nasip etsin inş.çok sevindirici bir haber sende sevin çünkü ilkini düşünme şimdikini düşün kafandan at o konuyu tamammı cnm.gelecek güzel günlerini düşün.

hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. birilerinin bizim için güzel şeyler dilediğini bilmek insana iyi hissettiriyor..

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X