Ben de bebeğimi cennete uğurladım....((

DrGunay

Guru
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
2.270
9
Merhaba hanımlar.1yıl 10 aydır ki evliyim.PCOS hastasıyım.Doğal yolla ve aşılama sonucu hamile kalamadığım için 4 ay önce tüp bebek yaptırdım ve ilk denememden hamile kaldım.17 yumurtam oluşmuştu 7sine işlem yapılmışt 4 embriyom vardı 3 tanesi 1 kaite 8 hücreli.tek bebeğe gebe kalmıştıım.Hamilelik sırasında kanamalarım oluyodu.Ama bebek normal gelişiyordu.10 haftamda mıuayene sırasında bebeğimin kalbinin durduğunu gördük.Ve hemen kürtaj olundum.Çok zor toparladım kendimi.
Kızlar bu durumu yaşayıp ta tekrar hamile kalanınız ve sorunsuz hamilelik geçireniniz oldumu?Yani eylülde tekrar tüp bebek yaptırıcam hamile kalamamaktan ve kalp tekrar düşük yapmaktan çokk korkuyorum..

Son düzenleme:

canımm ya çok üzüldüm geçmiş olsun.tabiki hamile kalabilirsin.bak ilk seferde olmuş ama o kanama olayı ilginç doktorlar buna ne diyor?bence bunu arştırmalı sonra tekrar denemelisin.CADIARZU

canımm ya çok üzüldüm geçmiş olsun.tabiki hamile kalabilirsin.bak ilk seferde olmuş ama o kanama olayı ilginç doktorlar buna ne diyor?bence bunu arştırmalı sonra tekrar denemelisin.CADIARZU

Desteğin için teşekkür ederim canım.Kanamanın nedeni rahimde hemotom vardı oydu canım..

canım ya çok üzüldümm .. bunu veren Rabbim yeniden verir tabiki sen moralini yüksek tutmaya çalış yeter ki...canım sana bir tavsiye araştırma iste doktorundan neden kalp durmuş olabilir diye . kanda pıhtılaşma sorunun falan olabilir canımm

drgunay cim.biz artik cennet melei anneleriyiz.meleklerimiz bizi cennetin kapisinda beklicek.SIKI SIKI sarilcaz onlara.bize ordan kardes yollicaklar.bizde yavrularimiza kavuscaz.

Çok geçmiş olsun canım....ınşallah hayırlısıyla bir bebeğin olacak.Benim bir yakınım da aynı şeyi yaşadı ve sonrasında hamile kaldı kızı var şimdi 2 yaşında.Üstelik o 2 kez kürtaj yaşadı.

Elbette Allahın izniyle kavuşursun bebişine.

Çok teşekkür edrim canlarım.Kızla dayanmak çok zor oluyor ama ne yapalım.Angelim çok haklısın kader işte yaşamak lazım ne yapalım ki..

Canım benim normal yoldan 2 kaybım var bu üçüncü hamileliğim ilk kez bu haftaları gördüm.

ınşallah acını unutturacak yavruna en kısa zamanda kavuşursun.

ınşallah acını unutturacak yavruna en kısa zamanda kavuşursun.
çok geçmiş olsun

inan cok uzuldum arkadasim
seni hep takip etmistim tedavin boyunca bu haberi duyunca moralim bozuldu
cennete gden melekleriniz oradan size dualar edecektir

günaycım biliyorsun hep yanındayımm..Benimde ne kadar üzüldüğümü biliyorsunn.Allahım en kısa zaman sağlıklı bebekler nasip eder inşallaah...Çünkü sen bunu hakediyorsun..

Teşekkür ederim kızlar.Allahım kısa sürede bizim de yüzümüzü güldürsün inşallah...

varyaa şok oldum tüp bebek bölümünde takip ediyordum seni,merakını heyecanını herşeyini..

inan bana çok üzüldüm bunu ancak kaybedenler anlar bende tüp bebekle hamile kalıyorum 1.denemede 27 haftalık erken doğum yaptım ve 5 ay sonra kaybettimm...o yüzden seni çok iyi anlıyorum zaten kıymetli bebekler bide uçup gidince insan daha da çok yanıyor..

acın acımızdır kader arkadaşım zaman herşeye ilaç çok güçlü ol yeni tedavine umut biriktir.

cnm çok üzüldüm.allah sabır versin.bende pkos hastasıyım ayrıca gebeliğime engel başka bir sürü hastalığım var eşimdede varikosel var.doktorlar ameliyat olmassak çocuğumuzun kesinlikle olmıycağını söledi.3 sene gerçekten olmadı.ama hiç bir tedavi görmeden hamile kaldım ve 4.senemde bebğimi kucağıma aldım.demek istediğim inşallah rabbim sizede hiç bi tedaviye gerek kalmadan hayırlı sağlıklı bebekler nasip eder.ve bazen benim içime doğan şeyler oluyo.ikinci bebeğime hamile olduğumuda çok erken bi dönemde öğrenmitim ve içimdeki his sayesinde test yaptım ve pozitif çıktı.şu an senin içinde içimde çok yoğun bi his var ve eminim en yakın zamanda tedaviye gerek kalmadan hamile kalacaksın ve inşallah güzel haberlerinide burdan alıcaz.bende ikinciyi dış gebelik olduğu için düşürtmek zorunda kaldım ve halada düşük olayım devam ediyo.seni çok iyi anlıyorum.ama allhın dediği olur.her şerde bi hayır vardır.dua et cnm inşallah sana şefaatçi olacak bebeğin.öle düşün ve için biraz rahat olsun

Çok teşekkür ederim canım benim.Çok haklısın.Kendimizi toparlamamız lazım.Ama bu bebeği doğurucağıma çok emindim.Ama nedense istemedi beni..

Son düzenleme:

Ayy canım benim ya.Çok teşekkür ederim desteğin içinn.İnşallah tanrım isteyen her birimizin kucağını kısa bir sürede doldurur.Yazdıkların beniçok rahatlattı canım.İnşallah dediğin çıkar..İnşallah seninde ikinci bebeğin sağ salim gelir..

günaycım biliyorsun hep yanındayımm..Benimde ne kadar üzüldüğümü biliyorsunn.Allahım en kısa zaman sağlıklı bebekler nasip eder inşallaah...Çünkü sen bunu hakediyorsun..

Allah sevindirsin canım bizi.Üzülmeyelim.her şeyde bir hayır vardır.Belkide böğlesi daha iyi oldu bilmiyorum ki.Bi dahaki tedavimi bekliyorum.Hakkımızda hayırlısı güzel ablacım..

dr günay canim.kendimizi toparlamamiz gerekiyor.sakin öyle düsünme bebegim beni istemedi diye.rabbim bizi büyük bir sinavdan geçiriyor.bakalim kulum bana tevekkülmü edecek yoksa isyankarmi olacak.herzaman rabbimden hayirlisini istemezmiyiz.hakkimizda hayirlisi buymus.bak ne mutluki bize cennette yavrularimiz oldu.evet bu dünyada göremedik onlari ama onlar annelerini cennetin kapisinda bekliyor olacak.lütfen arkadasim metanetli,sabirli ve inançli ol.rabbime güven.mükafatini verecektir.

drgunay aslinda bu topige hic girmek istemiyorum bebegimi kaybettim yazilari hep icimi acitiyor cok uzuluyorum bugun gireyim dedim ve senide gorunce cok uzuldum inan....Allah sabir ve yeniden bir evlat versin insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…