Ben celdüm :)

Perikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
4
0
Selamlar,
arkadaslar ben bu sayfaya nasil alisacagim bilmiyorum hersey bana cok karisik ve zor geliyor. Aslinda Babychoice ile ilgili biseyler okumustum burda onun üzerine kayit oldum ama sayfayi bulamiyorum malesef. Kafam cok karisti :uhm: Eh artik yardimci olursunuz insallah...

Simdilik ben kacar kaydirigubbakcemile

Hoş geldin canım ilk başlarda zor gelir ama sonra çok eğlenceli oluyo :KK66:

ALLAHIM bu ne güzel karsilama :sm_cool: Arkadaslar cok tesekkürler... Sabahdan beri siteyi gezip dolasiyorum, oturmaktan ensem agridi artik. Ama hala cözemedim ben bu siteyi. Size nasil imreniyorum bilemesseniz a.s. Napalim artik yavas yavas bizde ögreniriz insallahhhhh...

Ben kacar kaydirigubbakcemile

Selamlar,
arkadaslar ben bu sayfaya nasil alisacagim bilmiyorum hersey bana cok karisik ve zor geliyor. Aslinda Babychoice ile ilgili biseyler okumustum burda onun üzerine kayit oldum ama sayfayi bulamiyorum malesef. Kafam cok karisti :uhm: Eh artik yardimci olursunuz insallah...

Simdilik ben kacar kaydirigubbakcemile

hosgeldin.gif

Arkadaslar lütfen rica ediyorum birazda hosgeldin yerine baska seyler yazin yaaa. Bu sitede sunlari sunlari bilmelisin. Yok su söyle oluyor felan. Ya ben niye cözemiyorum bu sayfayi anlamiyorum, aceba bendemi bir sorun var dicem ama hayir kendimede güveniyorum. Cok saskinim inaninki... Lütfennnnnnnnnnnn... Bu sayfayi nasil actim onuda bilmiyorum mirmirmirmir. Cok garip... Aslinda ben bisey ögrenmek icin buraya üye oldum. Bebegimin cinsiyetini belirleye bilirmiyim. Hani ALLAHIM hayirli bir evlat versin diyorum herzaman, ama bu konuyuda cok merak ediyorum bu aralar! Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden cok tesekkürler a.s.

Ben kacar kaydirigubbakcemile

X