ben bu uyku sorunumu nasıl çözücem ya:(

esra27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2007
123
0
43
benim gibi uyku sorunu olan varmı kızlar ya . kızım geceleri 2 defa uyanım beslenip sabah 8 e kadar uyuyor tekrar. ama ben hergünümü sersem gibi başağrısıyla esneye esneye geçiriyorum. sizler kaçta kalkıyosunuz sabahları ?

Canım,bende 7-7.30 gibi uyanıyorum.oğlum gündüz uyurken dinlenmeye çalışıyorum.gecede 11 oldu mu uyuyorum pek bir sıkıntım yok:)

8 çok erken değil aslında normal, gece mi çok geç yatıyor?
bizim kız da dün 10 da yattı sabah 6 da kalktı, bana az geldi walla sizce de az değil mi?

benim yatmam gece 1 i buluyo. bide gündüz hiç dinlenmiyorum artık uyumaktan geçtim. ama nasıl zinde olabilirim ona uğraşıyorum. vitamin alıyorum hergün. bide gündüzleri ayılmak için kahve içiyorum.)

canım bende senin gibiyim bende geç uyuyorum oğlum 7 dedimi ayakta manyak gibi dolaşıyorum etrafta valla

Benim kizim genelde aksam 10 gibi yatiyo gece 1 kere kalkiyo hemen emip yatiyo.sabahta genelde 8 de kalkiyo.Uyku sorunum yok ama nerdeee eskisi gibi 12 lere kadar yatmak.Valla kizim 8 bucukta kalktii kendimi sansli sayiyorum :)) 1 saate yakinda besiginde oyun oynuyo oyuncaklarini veriyorum.Iste 9 bucuk gibi kalkiyorum bende.Ama tabi bazen 7 dede hortladigimiz oluyo :))) o zaman zombi gibi geziyorum valla..

evet ya 12 lere kadar yatmak nerdee demişsin ya alışmışız geç kalkmaya ondan zor geliyo galiba şimdi

bana gece 2 dafe beslemek zor gelmedi sabah 8 de bana göre çok iyi benim bebeğim ilk kez bugün 8 de uyandı çok şaşırdım çünkü hep engeç 7 de uyanan bir bebektir.
ben geceleri bebeğim uyanacak gibi olunca hemen emziriyorum gözlerini daha açmadan emip geri uykuya evam ediyor 2 defa ama sonra 3 cüye . 4.30 da uyanıp yarım saat uyanık kalıp geri uyuyor 7 de uyanıyor...

benim durumum daha vahim desenize kızlar:)) kıızm uyanıkken emmiyor sadece gece ve uyurken emiyor beni onun içinde gece 3 saate bir saatimi kurup emziriyorum kızımı hatta uyanamam diye eşim için sahura kadar bekliyorum. sabahta 07-08 gibi uyanıyor biizm kız evde tekim mecburen kalkmak zorunda kalıyorum artık kahveydi çaydı ayılmıya çalısıyorum. sadece haftasonları gündüz babasına verip uyuyoruma z bişey hepsi okadar anlıyacağınız uyku manyağı oldum :)) ama ilginçtir şikayetci değilim allah onlara sağlık versinde şurda 2 sene sıkıcak dişimizi sonrası zaten gene gece uyumalaırna başalrız inşallah:))

X