Ben bu işi anlamadım..

size de bütün denk gelenler egoist umursamaz olduğunuzu düşünüyor bu kadar kişi ya yalnış düşünüyor yada söyledikleri gibisiniz bu kaçınçı konu birde hızınıza yetişemıyorum maşşalah

Nasıl bu kadar yanlış ve sorunlu insanlar bulabiliyorsun şaşırıyorum valla.istesen yapamazsın.
Ben sorunun bende olduğunu düşünüyorum. Öyle uç şeyler değil kast ettiğim. İyi biriyimdir ben (böyle diyince de bir garip oldu) ama ya toxic ilişkiler yaşayanların ayrıl barış dönemine denk geliyorum ya da akışta pek kalamıyorum. İlişkide duyguyu karşı tarafa geçiremediğimi ve kendi duygularımı ifade edemediğimi düşünüyorum. Biraz kapalı kutuyum. Ha karşımdakiler de genelde benim gibi duygularını pek ifade edemeyen kişiler oluyor o da ayrı mesele. Seçici ve anlaşılması zor insanlara denk geliyorum. Bende de güven problemleri var zaten. Açıkçası ilişkilerde nasıl davranacağımı pek kestiremiyorum yenGEnC Belki bu konuda da yardımcı olur çünkü gerçekten bunaldım bu durumdan
Mesela yaptığım espriler genelde yanlış anlaşılıyor falan. Çok mu kankaya bağlıyorum acaba bilemedim. Ama bir gariplik var o kesin.

Yok aslında hızlı değilim. Bahsettiğim kişilerin çoğu uzun süredir uzaktan tanıdığım insanlar. Her gün mekan gezip birileriyle flörtleşmiyorum. Genelde beğenilirim de ama olay özel ilişki boyutuna geçince bir şeyler oluyor.
Egoist değilim. Ama kaygılı biriyim. Beğendiğim birine adım atma konusunda tutuk kalabiliyorum. Mesajlaşırken yazışırken falan her şey normal geliyor ama verdiğim cevapları sonradan okuduğumda ne kadar yüzeysel ya da duyguyu yalıtan cevaplar verdiğimi görüyorum. Başta bu durum hoşlarına gitse de sonradan anlamlandıramıyorlar sanırım.
Karşımdaki kişilerde pek açık sözlü değillerdi bu arada. Gerçi erkeklerin genelinde var bence bu durum. Bilemiyorum ki ama bir sıkıntı var eminim.

Evet evet evett. Allah aşkına yardım edin ne biliyorsanız anlatın. Duacınız olacağım yoksa ben çıkamayacağım bu cendereden.

Kök inançlarımızı nasıl değiştirebiliriz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…