Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Ben basardim düzeldi diyen var mi?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Tiroit hormonlarınıza baktırın ,
Saç dökülmesi yapıyor çünkü .

Sampuaninizi değiştirmeyin hiç, çok mu kafaya takıyorsunuz bu durumları yardım almayı deneseniz ? Düşük dozda sakinleştirici iyi gelebilir belki rahatlamaniza birde psikiyatri bölümüne gitseniz

Bence mutluluk ve huzuru iliskilere bağlamayıp/oralarda aramayıp kendimizi iyileştirdiğimizde durur

Sampuaninizi değiştirmeyin hiç, çok mu kafaya takıyorsunuz bu durumları yardım almayı deneseniz ? Düşük dozda sakinleştirici iyi gelebilir belki rahatlamaniza birde psikiyatri bölümüne gitseniz
Sakinlestirici uyku yapiyor diyr biliyorm egitimim devam ettigi icin almak istemiyorm aslinda. Sampuanimi cok sık degistiriyorm bu da yaramiyor deyip sürekli yeni deniyorm. Kafamada asiri takan hassas bir insanim. Hepsi bir arada yani. Bunlara cözüm bulmaliyim

E vitamini ampulleri çok iyi geliyor
Eskiden bepanthene nin ampulleri vardı halen var mı bilmiyorum. İkisini karıştırıp kullandım zamanında çok iyi gelmişti. Saçı kimyasaldan uzak tutmak, çok taramamak, ısıya maruz bırakmamakta önemlidir.

Ben size özelden bir şampuan adı yazacağım çok faydası oldu bana kullanıyorum hâlâ. Çok düşük dozda başlatıyorlar uygun görürlerse oda birkaçgün sersemlik yapıyor sadece ama inanılmaz rahatlatıyor insanı

Çok ciddi miktarda olmasada saç dökülmem oldu. azaltan iki şey oldu bende; doğal ısırgan çayı içmek ve ihtiyaçlara göre şampuan oluşturduğunuz bir marka var onun 21 günlük detoks kiti. Marka yazamıyoruz sanırım, kişiselleştirilebilir şampuan yazınca çıkıyor

su karantina döneminde sampuansiz yikanmayi deneyeyim dedim. marttan beri sampuan kullanmiyorum. saçlarım da pek dokulmuyorlar sanki. ama hep yağlılar. henuz o hacimli asamaya gelemedim. tamamen dogala birakmak denenebilir.

Ben o kadar sampuan kullandım hepsi döktü. Dünyanın parasını ödedim fayda etmedi. Hacı şakir kullanmaya başladım biraz dökülme azaldı. Hacıya bakın nelere kadir. Onun dışında keratin bakımı güzel geldi.

Ben yves rovher in dökülme için olan şampuan saç kremi ve yağ ürünlerini aldım gerçekten hem dökükme durdu heö de birsürü yeni saçım çıktı. Hayatımda hiö bu kadar sık olmamıştı saçım.

Sac tonigi hazirlayin:Karanfil,lavanta,kuru isirgan ve saca iyi gelen birkac bitki daha var netten arastir.Sac dibine fisfisla.H.cevizi yagi da sur ikisini birden aradan cikar o da bakim olsun.Bu tonik ilk yikamada bile banyoda dokulmeyi durdurmus saclari guclendirmisti ama sik yapmak.lazim.Iyi bir sampuan al market şampuanı olmasin.sls falan olmayanlardan olursa daha iyi.otaci cok pahali olmaz sarimsaklisi var mesela.Sac kremi uclara sur ki tararken kolay acilsin.Bir de biotin tablet almayi deneyebilirsin belki.Sampuana bir miktar bal ,uygun dozda h.cevizi badem yagi vs,evit,b vit doa.comdan alarak ve biraz da kaynamis sogumus su icine koyabilirsin.Kucuk bir sise yaoarak bitki sulari da koyabilirsin uzun vadede bozulmasin diye.Bu sekilde dovulmus sarimsak koyan fayda goren var ben denemedim.Iste bu sekil ,sampuanin icindeki kimyasallari azaltiyirmus gercekten hep iyi geliyor.Sampuan isini genellikle boyle yapiyorum yoksa şampuanlar sacimi yıpratıyor. Sert sampuanlar bile bu sekilde yumusuyor araya gitmiyor

Son düzenleme:
Çözüm bulursan benimle de paylaşır mısın? Yıllardır aynı sorundan müzdaribim ben de ve denediğim hiç bir yöntem işe yaramadı maalesef

Çözüm bulursan benimle de paylaşır mısın? Yıllardır aynı sorundan müzdaribim ben de ve denediğim hiç bir yöntem işe yaramadı maalesef

Bende dokulme sorunu yok ama kendim dokuyorum, trikotillomani(sac koparma hastaligi) var malesef bende. Acilan yerlere ampul karisimi+badem yagi suruyorum dermaroller ile. Bir de sarmisak, onu da dermaroller ile suruyorum. Minnak cim gibi saclar cikmaya basladi bir suredir.

O disardan surulen seyler ise yaramiyor. Sac icin demir ve B vitamini eksikligi cok kotu oluyor

- Yesil yaprakli sebzeleri ihmal etmiceksiniz

- Sabah 1 yumurta yiyin. Yumurta biotin ve cinko kaynagi

- Ben oglende mutlaka kirmizi et veya balik yerim. Kirmizi etin demir ve B vitamini olarak yerini tutan hicbir gida yok yemiyorsaniz, dikkat etmiyorsaniz yemeye baslayin. Miktarin fazla olmasina gerek yok, yumrugunuz kadar yeseniz yeter 5 kofte olsa bile olur.

- Ekmek mutlaka yerim, yemezsem sacim aninda dokuluyor aksamlari vey sabahlari 1 dilim yerim.

- Priorin sanirim ilac, ufak kutusunu almistim denemek icin ben bir ara faydasini gordum.

-Sampuan olarak tuzsuz , dogal sampuan kullanin

- Surekli kafein kafaderisi icin iyi degil bence. Haftada 1 kere kahveli sac derisi detoksu yapabilirsiniz ama sampuan olarak surekli kullanmak bilemedim

- Haftada 1 bademyagli/zeytintagli maske yaparim o bana yeter

- Siz bence isirgan otu kullanmalisiniz. Gunde 1 bardak cayini icin, demir deposu gercekten. 1 de haftada 1 kez maske yapabilirsiniz gayet kolay, cayi sallayip yapabilirisniz ilik isirgan otu suyunu saciniza ve sac derisine masajla yediriyorsunuz. Farki tek kullanimda goruceksiniz :)

Benim sirlarim bunlar saclarimi insanlar genel olarak begenir ve saglikli bulur

Isirgana +100000. gercekten cok saglikli ve saca cok iyi geliyor.

Tesekkür ederim. Cok güzel madde madde yazmissiniz. Benim de kisaltmasiyla yazdigim ilac prior.. di. Onu mutlaka deneyecegim. Isirgan otunu cok duydum ama fazla ciddiye almadim etkisi olmaz diye. Bildigim kadariyla sizinle ayni ülkede yasiyoruz tuzsuz sampuan ve igirgan cayi icin bir öneriniz var mi? Marka adi yazmak yasak mi bilmiyorm ama. Günde mutlaka er ürünleri yiyorum yumurtada ama yinede dökülüyor.

Valla banlanirsam da banlanayim yazicam

Oncelikle su stresten uzak durmalisiniz mutlaka 1 numara aslinda o

Isirgani asla kucumsemeyin, gercekten 1 bardak cayla sacinizi islatin banyodan once 2 saat bekletin yeminle cikar cikmaz sonucu gorceksiniz saclari inanilmaz yumusatiyor

Ben Alnat..a biomarketten sallama cayini aliyorum. Icerken limon, lim falan kullanin yoksa cekilmiyor tadi biraz kotu Diger biomarketler de olur

Sampuan alirken bakicaksiniz sulfatli birlesikler, paraben vb olmicak dogal bitki ozleri ve yaglar olacak. Bioshoplardaki sampuanlar olur Alnat..anin kendi markasi var Alve..e adi, o sampuanlar gayet yumusak tavsiye ederim. DM ve Rossman'da sampuan rafinda bio urunlerin ayri yeri oluyor o tarafa bir bakinBenim kullandigim sampuan Moracconoil diye bir markadan, cok yumusak siddetle tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…