BELKİ SİZLERİN DUASIYLA GELİR EVLADIM / 4444 TEFRİCİYE

Tamam canım Allah razı olsun ,, okuyunca işaretlerim olur mu ? İşaret koymuyorum ama yerini ayırıyorum şimdiden Allah senden razı olsun çok sağolasın
Tamam canim ben okuycam mutlaka bu aksam. Sen 500 okuma yani kalan 400 u oku. Rabbim senden de razi olsun. Allah insaAllah mucizeni yollar. Ol der oluverir. Rabbim sana isteyen herkese banada hayirli saglikli evlatlar nasip etsin. Allah evladini yollayarak gonlunede yuvanada inşirah ferahligi versin

Amin canım amin çok sağolasın cümşemizin evlat hasretini dindirsin inşallah Rabbim

Allahın izniyle sizlerin kıymetli dualarınızla bugün tefriciyemi bitirdim Allah hepinizden razı olsun... 75 tane tefriciye okudum sizler için cümlenizin yüreğinde ne sıkıntısı varsa Rabbim okuduğumuz duarın yüzü suyu hürmetine ferahlığını dermanını versin inşallah,, tekrar tekrar Allah hepinizden razı olsun..

canım senin için 50 tefriciye daha okudum...Rabbim dileğini tez zamanda nasip etsin ...Aminnn...

5 kez de ben okudum.. İnşallah bebeğinize yakın zamanda kavuşur güzel haberler alırsınız

canım senin için 50 tefriciye daha okudum...Rabbim dileğini tez zamanda nasip etsin ...Aminnn...

5 kez de ben okudum.. İnşallah bebeğinize yakın zamanda kavuşur güzel haberler alırsınız

tefriciyem bitmişti ama yine de otorup okumuşssunuz ne güzel insanlarsınız iyi ki varsınız,,Allah razı olsun Rabbim gönlünüzün muradını tez vakitte hayırlarla versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…