belki bi moral olur diye yazmistim....

insan bu durumdayken en kötü en mutsuz benim diye düşünüyor. ama bunun aksini düşünmek elden gelmiyor. allah bunları unutturacak acılar vermesin. bu arada allah bebeğine acil şifalar versin ZÜMİN arkadaşım

cok saolun herkese Allah hepinizden razi olsun. En cok serifeyle günler sayardik, bebegimiz cikcakta evimize gelcek diye. Rabbim herkesi ayri ayri imtihan ediyor. Bebegim simdi 1 yasini 4 gün gecti. Mucize diyip bana güliyor doktorlar. Herseyi bilen Allah, ölcek gözüyle baktilar minik kizima. Öyle Allah bunlari unutturacak acilar vermesin dogru diyorsun TOPRAKAYDIN.
Bazen icimde SIKINTI oldugu zaman yada cocugum cektigi zaman gözümü kapatiyor, savastaki o masum cocuklari getiriyorum aklima. niyemi? benim burda herseyim var, bisey oldumu hemen ambulans cagarabiliyor ve ilk müdahale yapabiliyorlar. ama onlar orda caresiz kalmislar. Rabbime hamd olsun buna. beterin beteri de var.

Ikinci cocuk soriyorlar bana? EVET diyorum cok istiyorum ve en yakin zamanda istiyorum diyorum. Hemde 4 tane...ama tabiki doktor kontrolüyle ve tüp bebek olmak süretiyle. Serife nereye gidiyorsan banada bildir, bende gelirim türkiyeye :)

neyse canlarim, üzülmeyin dicem. Rabbim büyük insallah herkesin dilegi kabul olur..

CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN
AMA UNUTMAKİ HAYATTA HEP MUCİZELER VARDIR
RABBİM SANADA BİR MUCİZE GÖSTERİR İNŞALLAH
DUALARIM SENİNLEŞeniz

canım herkesın ımtıhanı ayrı ayrı .........senın kıde çok zor gerçekten...........rabbım kolaylıklar versın yureğine ferahlık ve acıl şifalar ..........şu dunya hayatı bazen çok zor ama inş her zorlukla beraber bır kolaylık vardır inş guzel gunler yakındır rabbım kımın sıkıntısı varsa gıdersın inşşşşşşşş......................dua ile...........

ahh canım arkadaşım herşeyin hayırlısı ...

karar verirsen ikinciye acıbadem hastanesinde tedavi görüyorum ben cem demirel tarafından tedavimin 12.çgünündeyim heyecanlı geçiyor ve bu sefer olacak diyorum hayırlısı...

kızınıda öp bizim için görüşürüz canım.:1hug:

yuregını rahat tut kotu seyler dusunme hem bebegını hemde kendını hemde esını uzme ve hep dua et allahın ıznıyle bebegın ıyı olur inş allah yardımcın olsun

zümmin nerelerdesin yaa kızın nasıl oldu inşallah olumludur tüm gelişmeler ..

seni unutmadım canım hep aklımdasın.

bende bebeğimi kaybettim 9 aylıktı içerde sıkılıp ölmüş.4,200 grdı çok acı verici bi şey tesellisi imkansız

allah acil şifalar versin canım buguün oğlum kanepeden düştü bi sre herhalde korkudan kıpırdamadan baktı öyle canım yandıki hala kendimde değilim ve sütüm gelmiyor çok şükür şimdi iyi ama yaşadığım şeyi unutamıcam sanırım
rabbim size sabır versin mükafatını en kısa zamanda almanız dileğiyle

bende bebeğimi kaybettim 9 aylıktı içerde sıkılıp ölmüş.4,200 grdı çok acı verici bi şey tesellisi imkansız

Çok üzüldüm teselli imkansız demişsin ne söylesek boş biliyorum. Allah sana en kısa zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin. Kucağına alman dileğiyle

Zümmin,canım benim.Allah gözünün bebeği canın kızına sağlık versin inşallah..Bebeğinin acılar içinde olduğunu görmek ve elinden bir şey gelmemesi kadar kötüsü yok dünyada.Ne ölüm,ne başka bir şey bu kadar acı değildir çok iyi biliyorum.Benim de bebeğim hasta doğdu.Böbrek yetmezliği vardı.Başka hastalıkları da varmış anlamadılar başta.Senin bebeğindeki durumu az çok tahmin edebiliyorum canım tam olarak bilemesem de.Bebeğimle tam 1 yıl acılar, hastalıklar,ameliyatlar,ne varsa yaşadık.Ve...Doğum gününde kaybettik meleğimizi.Seni o kadar iyi anlıyorum ki canım.Hatta bu foruma girdiğimde hep benim gibisini yaşayan var mı diye aradım...Keşke olmasaymış...Çok zor..O acı çekerken seyretmek herşeyden zor...Hiç bir zaman diğer çocuklar gibi olamayacağını bilmek çok zor.Benim en büyük korkum büyüdüğünde kendindeki farkı anlamasıydı.Diğer çocuklar o haliyle bile dalga geçiyorlardı gördüklerinde ve benim içim eriyordu.Ama o daha minicikti anlamıyordu o zmanlar.Ve ben anladığındaki halini düşünüp kahroluyordum.Hastalığına tanı koyamamışlardı demiştim.O zamanlar ne olabilir diye araştırıyorlardı ve sonunda bana zeka özrüne sebep olan bir sendrom olabileceğini söylediler.Ama biliyor musun ben bunu duyduğumda sevinmiştim.Bir anne oğlunun ilerde zeka özürlü olduğunu duyduğunda sevinebilir mi?Ben sevinmiştim işte.Çünkü en azından kendisiyle dalga geçildiğini anlamayacaktı..Acı çekmeseydi de zeka özürlü olsaydı buna bile razıydım ben...Çok zor günlerdi ..Rabb'im aldı benim meleğimi...Daha çok çektirmedi.En zor senin durumun canım..Allah sabrını versin sana..Yardımcın olsun...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…