Belki ayıp belki günah

buraya yazmış olduğumuz her konu iyi veya kötü yoruma açıktır

yanılmamışım..
pekii o halde ilk mesajınızda yazdığınız gibi o nun aklını çelmek için ilginizi artırmanın adı nedir sizce hem de evlenmek üzere bir beraberliği olan bir adamaaa!!!!

çok şeyler yazmak isterdim ama neyse...sadece ve sadece bir uzmanla görüşmenizi tavsiye edebilirim bu saplantıdan kurtulmanız için kolay gelsin..

alkıs tutun demedımkı arkadasım ohh ne guzel yaomıssın gıbı bır tabır kullanmısmıyım ama empatı yapsaydınız en azından deneseydınız buraya ınsanlar dertlerını acıyorlar azar yemek yada yaptıgı hatanın basa kakılması ıcın degıl..en azından ben oyle dusunuyorum..arkadas hatamdan nasıl doneyım esıme nasıl baglanayım dememış sadece ıcını dokmus benım anlatmak ıstedıgımız kendımızce dogruları savunarak arkadasın psıkolojısını cokertmemek yıkıcı degıl YAPICI olmak..sevgıler

mantıklı veya mantıksız...herkezın hayatında ınısler cıkıslar var belkı ınısım belkı cıkısımdır bılemem ama sert uslubları kaale almıyorum soruyorum acaba kendılerı dort dortluk olmayı becermıslerımı.ben beceremedım hep bı yanım eksık kaldı belkı oyle belkıde boyle.sebeplı veya sebepsız.haklıyım dıyemem ama haksızımda dıyemem.duygularımı ancak uzaklasarak kendımı baska seye vererek kontrol altına alabılıyorum eger bu konuda yol gosteren varsa paylasımlarını dınlemeye hazırım.

burcu, bir beraberliğiniz bile olmamış bu adamla. nasıl bir şeydir bu. ulaşılmadığı için hırs yapmışsınız...bir beraberlik yaşamadan , onu kızdırmak için başkasıyla evlenmek. zaten adam sizle değilmiş ki.... bu normal bir davranış değil...sizin sorunlarınız var burcu. size ilgi göstermemiş beraber olmamış,ve hiç sevmemiş adamdan neyin intikamını almışsınızz ki. sizin evlenmeniz adamın çoktamı umurunda olacaktı. intikam duygunuz bile yanlış.

ohhhh maşallahh ne güzel bir evlilikmiş bu nekadar sağlam temellere kurulmuş bir evlilikmiş buuu sen şimdi kenddini haklı görüyorsun ve eşim zaten biliyordu sevmem zaman alır demiştim diyorsun öylemi burcu??

bı kac aylık beraberlık ben sadece.evlenmek uzere degıldı sadece burda bı kızla o nıyetle gorusmus bunu neden yaptıgını sordugumda burcu olmayabılırdıde sadece gorustum ne var bunda dedı.bende kusuru kendımde gorup ustune gıtmedım daha cok sevgımı gosterdım ama bıseye yaramadı kanı bozukmus....

lütfen ne anlatymak istediğinizi yazın iki mesaj da çelişkilerle dolu

bu konuya son yorumum bu ama yanıldığımı sanmıyorum bir dolu çelişki var

lütfen yazılanları dikkate alın tavsiyeleri değerlendirin en azından normal değil bu durum

unutamadim diye bisey yok,,,unutmak istememissin.
istesen adini bile unutursun onun,,,,

esinin haberi yok zavallim acidim esine ,
ama Allah herseyi goruyo ve hesabini sorar sana,,,

sorunlu falan degılım gayet ıyım.ya delımıyım benı hıc tanımayan sevmeyen bırı ıcın tabıkı yapmam.ama benı sevdıgını soylemıs hatta benı ıstettmıs sonra baska bahaneyle baksa ınsanla gorusmus.bunun neresı etık.hem belınay merve arkadasım neyı yanlıs gostermeye calısıyosun kımse bılmıyomu neyın yanlıs olup olmadıgını.bende bılıyorum dogru demedımkı sadece sebeplerım vardı kendımce benı buraya ıten...sımdı bunu aman arkadasımız yanlıs yapmısta bakın bakın zavallı kocası dıye gostermesın kımse bosuna.

bir beraberliğim olmadı yazdınız. demin... kafam karıştı. peki bu birkaç aylık beraberliğinizde birde başka bir kız daha mı vardı. ve siz de bunu beraber olduğunuz erkeğe mi sordunuz...oda size olmayabilir de dedi ve en ilginci.NE VAR BUNDA dedi.-tatlicadiarzu-ve sizde üstüne gitmeyip sevginizi gösterdiniz....:1shok:
yok benim kafam karıştı iyice............ çözemiyorum.......................................

canım sen de kanı bozukmuş diyorsun, hala bu saplantı niye, evine sahip çık artık bence.

bı kac aylık beraberlık ben sadece.evlenmek uzere degıldı sadece burda bı kızla o nıyetle gorusmus bunu neden yaptıgını sordugumda burcu olmayabılırdıde sadece gorustum ne var bunda dedı.bende kusuru kendımde gorup ustune gıtmedım daha cok sevgımı gosterdım ama bıseye yaramadı kanı bozukmus....[/COLOR] burcu allah aşkına bulmaca gibi konuşmayı bırak tam olarak net anlatırmısın yoksa kafamı bulandırmak istiyorsun kendi kendinle çelişkiye düşüyorsunn farkındamısın??

sımdı oturup teker teker naptıgımı anlatıcak degılım kısacası bole celıskı neresınde anlamadım bı kac ay gorusmusum benımle gorusmus ben zaten havalı bırı oldugunu bılıyodum ole kabul ettım ama o yanlıs yaptı..neresını anlamadınn sole acıklayalım.

burcuu sanırım sen kimseyi bana gerçekleri göstermesin idtyiyorsun ama sen kendinle çelişkiye düşüyorsun birde pişkin pişkin diyorsunki benı sevdıgını soylemıs hatta benı ıstettmıs sonra baska bahaneyle baksa ınsanla gorusmus.bunun neresı etık senin yaptığının unutamaman inat uğruna evet demen nekadar etik peki burcu?? bi dönüp aynaya bak istersen

arkadaşım madem olay bu kadar karışıktı , en başından konuyu açtığında yazsaydın herşeyi , böyle parça parça anlattığın için ; insan neye kime yorum yapacağını bilemiyo..bişey atıyosun ortaya tam birşey yazıcam ,arkasından 2. bombayı patlatıosun..neyse hayat senin hayatın ne diyelim ..
mutluluklar dilerim :1closedeyes:

1)dört dörtlük diye bişiy yoktur
2)kale almayacaksan sen bilirsin ki almadığın apaçık ortada söylemene gerek yoktu sen sana saldırıyoruz sandın ama şunu unutma tenkit eleştri eğer anlıyorsa insanı kendine getirir
3)duygularına gelince yaptığın birbirine tezat yorumlarla bile karmakarışık olduğun besbelli burada sana vah tüh yazık desydik bizden iyisi olmazdı kaldıki yorum beklemedim demişsin yazdıklarını kendi kendine okumayımı planlıyordun anlayamadım tekrar ediyorum buraya yazdığımız her konu yoruma iyi veya kötü açıktır.

canım sen en iyisimi ne yap hemen hemen hiçbirimiz sana yardımcı olamadık galiba senin istedğin türden cevaplar veremedik yani profosyonel psilokojik destek alman en iyisi bu durumda...
sana mutluluklar..
umarım hakkınızda hayırlısı olur.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…