belirtisiz hamilelik olurmu? yaşayanlardan cvp lütfenn

guzuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
79
2
geçen ekim 9da normal adet oldum 14. günde yumurtlama da oldu sanırım çünkü o uzayan akıntı gelmişti bu ay 7-8 kasım sadece bi iki damla pıhtılaşmış kanlı akıntı çok az da kahverengi akıntı geldi başlar sanıodum başlamadı bugün 8 gün geçti 5. gününde test yaptm negatif kayda değer bi belirtimde yok sadece göğüs uçlarımda hafif hasasiyet var onu belirtiye yormuyorm kızımda 6 gün geçtiiğinde aşırı göğüslerim sızlamıştı anlamıştım 9. günde de çıkmıştı testte şimdi evde bi test var ama boşa harcamak istemiyorum:) ( bıktım her ay test almaktan negatifi görmekten) napiim bana bi akıl verin hamilelik olabilirmi sizce? ne olur belirtisi olmayıp pozitifi görenler yazsın arkadaşlar

vallaha canım 8 gun geçmiş bence artık test yap derim.belirtisiz hamilelik olur mu bende bilmiyorum .benımde bugundu reglim olmadım.ama bendede hafif bir kasık ağrısı regli olucam gibi birde gögüslerim şişti onun dışında bir belirti yok.
ama arkadaşım 5.gun test yapmıştı çıkmamıştı 7 .gunde yaptı çıkmıştı.belki geç döllenme olabılır.elinde testte varmış yap bence olmadı pazartesi kan testi yaptırıp kesinleştirirsin.

yarın sabah yapmayı düşünüyorum9.gün yarın bi de annem babam bi arkadaşım beni hamile görmüş heyecan yaptım bide tek çizgiyi görürsem hayal kırıklığı yaşarım:S benimde lekelenmeden önce kasık ağrısı olmuştu ama gelmedi işte

canım bende kasıkta batma ve agız tatsızlıgı dışında kayda deger bir belirti yok.
göğüslerim ara ara agrıyor ama hassasiyet söz konusu değil.
her hamilelik aynı olmuyor.
oğlumda çok bulantım olmuştu.
ama ilk hamileliklerle ikinciler çok farklı oluyormuş.
çok daha az bulantı veya belirti olabildiğini okumuştum biryerde.

bence artık bir test yap veta kan tahlili yaptır.
varsa çıkar zaten.yoksa da bir dr a gitmende fayda var.
bukadar gecikme normal değil.
inşallah bebişin seninledir canım

Ya demek ikincide daha az olabiliyor yarin saah yapicam hayirlisi olsun canim cikmazsa giderim artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…