Belirtisiz adet gecikmesi yaşayan var mı?

jazzoli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2021
32
13
27
Merhaba arkadaşlar
Adetim hep çok düzenlidir ama bu ay olmadım. Gecikmemim 4.gunundeyim ve adet belirtim bile yok ama ben adet belirtilerini hep çok ağır yaşarım ağrım, bulantım hatta kusmam olur, göğüslerime dokunamam bile acıdan. Hiçbir şey yok bu kez. İki gün önce kaset test yaptım negatif, dün de prodoctor erken gebelik testi yaptım yine negatif. Geç döllenme ihtimali de yok gibi cunku normal yumurtlama gününe göre birliktelik yaşadık ondan sonra yaşamadık. Bu durumda olup gebe kalan var mı? Gecikme neden olabilir?

merhaba, temmuz ayı adetim hiçbir belirti olmadan gelmişti normalde göğüste ağrı olurdu falan hiçbir şey yoktu. Havalardan stresten kaynaklı olabilir tabii gecikme ama birkaç gün daha bekle yine gelmezse doktora git muhakkak..

Beniöde 10 gün gecikmem var.göğüs hassasiyetim kasık batmalarım haşa devam ediyor . 3 gün önce yani gecikmemin 11. Günde Kan testim negatif çıktı . Doktor alttan muayene etti 1 yumurtam büyümeye başlamış 16-17 mm. Pocosum bu arada. İğne yapalım dedi 1-2 gün sonra ben istemedim hocam ben söktürücü istiyorum dedim çünkü inanılmaz derecede bir şişliğim var . Bugün 3. Günüm tarlusal kullanıyorum. Bu ayı gözden çıkardım. Sabah meraktan ovülasyon yaptım ve pik. Eşimde biraz rahatsız olduğu için degerlendiremeyecegiz. 🥴 sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

Eklentiler

• IMG_2156.jpeg
    IMG_2156.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 61
Benimde Yumurtlamadan sonra başlayan ve 10 gün gecikmeye rağmen hala devam ediyor göğüs hassasiyetim kasık batmalarım. 11. Günde Kan testim negatif . Doktor alttan muayene etti 1 yumurtam büyümeye başlamış 16-17 mm. Pocosum bu arada. İğne yapalım dedi 1-2 gün sonra ben istemedim hocam ben söktürücü istiyorum dedim çünkü inanılmaz derecede bir şişliğim var . Bugün 3. Günüm tarlusal kullanıyorum. Bu ayı gözden çıkardım. Sabah meraktan ovülasyon yaptım ve pik. Eşimde biraz rahatsız olduğu için degerlendiremeyecegiz. 🥴 sevinsem mi üzülsem mi bilemedim
Bende ilacı aldım da dünden beri kaç günde etki eder acaba

Hemde çok çok göğüs şişliği ara ara da bel ve bacak ağrısı var bende şimdi kafama saçma sapan seyler geliyor olmadıkça
Benim ilk defa böyle bişeyim oldu. Normalde yumurtlama sorunum vardı gerçekten dikkat ediyordum ovülasyon kullanıyordum yediklerime vs baya düzene girmişti ama bu ay baya cırkını çıkardım yine tavan yaptı . Yumurtan büyüyor deyince Doktorum da şaşırdı 🤣 ayyy bilmiyorum ya inşAllah en kısa sürede oluruz . Ben 2 doz olarak kullanıyorum ilacı internetten baktığım kadarıyla 8-11 gün arası fayda ediyormuş kimine de kullanır kullanmaz

Benim ilk defa böyle bişeyim oldu. Normalde yumurtlama sorunum vardı gerçekten dikkat ediyordum ovülasyon kullanıyordum yediklerime vs baya düzene girmişti ama bu ay baya cırkını çıkardım yine tavan yaptı . Yumurtan büyüyor deyince Doktorum da şaşırdı 🤣 ayyy bilmiyorum ya inşAllah en kısa sürede oluruz . Ben 2 doz olarak kullanıyorum ilacı internetten baktığım kadarıyla 8-11 gün arası fayda ediyormuş kimine de kullanır kullanmaz
Normalde erken bile olurum bazen düzenlidir ama hiç geç olmam bu ay niye böyle oldu anlamadım antibiyotik kullandım ondan mıdır mevsimden dolayı mi bilmiyorum arkadaşım da 2. Gün etki etmiş ama inşallah bir an önce oluruz

Normalde erken bile olurum bazen düzenlidir ama hiç geç olmam bu ay niye böyle oldu anlamadım antibiyotik kullandım ondan mıdır mevsimden dolayı mi bilmiyorum arkadaşım da 2. Gün etki etmiş ama inşallah bir an önce oluruz
bende geçen ay antibiyotik ve fitil kullandım ondan mı oldu acaba benimde

merhaba, temmuz ayı adetim hiçbir belirti olmadan gelmişti normalde göğüste ağrı olurdu falan hiçbir şey yoktu. Havalardan stresten kaynaklı olabilir tabii gecikme ama birkaç gün daha bekle yine gelmezse doktora git muhakkak..
Evet yüzüstü bile yatamam normalde göğüs ağrısından ama şuan tık yok sadece sağ kasıkta batma var. Geçen ay adet ağrısına dayanamayıp isyan ettim "yeter çocuk da istemiyorum adet olmak da bıktım" diye, rabbim gösterdi işte bu ay da bunu diyorum eşime 😅

Adetimin gecikmesinin 6. Günü test yapmaya korkuyorum gebelik istiyorum ya yoksa bişey diye. Kaç gündür adet olacakmışım gibi ağrım var gün içinde tansiyonum çok düşüyor. Erken acıkıyorum. Bilmiyorum bunlar hamilelik belirtisi mi?

Bu ay gecıkme genel mi acaba bekarım her hangi bir şey de yaşamadım ama gecikmenin 2.günüdeyim
Galiba genel çok kişi var yazan ve benim durum da öyle suan 7. Gün gecikme deyim 5. Gün kan verdim negatif cikti sabah evdeki testlerden yaptim çizgi bile belli degil biraz daha bekleyip tekrar kav vericem bakalim

Adetimin gecikmesinin 6. Günü test yapmaya korkuyorum gebelik istiyorum ya yoksa bişey diye. Kaç gündür adet olacakmışım gibi ağrım var gün içinde tansiyonum çok düşüyor. Erken acıkıyorum. Bilmiyorum bunlar hamilelik belirtisi mi?
5. Gün gecikmede nwgatif cikti benim bu ay cok var bu sekilde olan 7. Günüm benim aynı şeyi yaşıyoruz lekelenme oluyormu sende kahve rengi

X