Belirtileriniz nasıldıı yardımcı olurmusunuz

İnşallah adet değildir cuma yada cumartesi adet olmazsan sabah ilk idrarla tekrar test yap bence erken çıkmaması normal çünkü herkezde erken çıkmıyor testte
Teşekkür ederim. Ya ben predictor teste çok güveniyorum ama dediğiniz gibi belki çok yeni olduğu için de çıkmamış olabilir diye kendimi teselli ediyorum.🙏🥲

Ben hamile olduğumu düşünmüyordum arkadaşlarım hamile olduklarını açıklayınca onların belirtilerini dinleyerek hamile olabileceğimi farkettim. Göğüslerimde mavi damarlar çıkmıştı mesela, uyku hali inanılmazdı cidden her yerde her an gözlerim kapanıyordu ve horlamaya başlamıştım:)

Acıkınca gözümün kararması 🥹😅 tek belirtim buydu

Teşekkür ederim. Ya ben predictor teste çok güveniyorum ama dediğiniz gibi belki çok yeni olduğu için de çıkmamış olabilir diye kendimi teselli ediyorum.🙏🥲
Kesinlikle adet gecikmesi yaşanıp test negatif olsaydı evet ama henüz gecikme yok hcg hormonu adet geçince yükseliyormuş hakkımızda hayırlısı 🙏

Kesinlikle adet gecikmesi yaşanıp test negatif olsaydı evet ama henüz gecikme yok hcg hormonu adet geçince yükseliyormuş hakkımızda hayırlısı 🙏
İnşallah bakalım.☺️ ben lekelenmeyi görüp heyecanla biraz hızlı davranmış olabilirim.😁 regl de olabilirim, kendimi herşeye hazırladım. 🫠

X