Belirtileriniz nasıldıı yardımcı olurmusunuz

lina_nr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
54
-21
24
Kızlarr merhaba adete 2-3 gün kala ilk hamilelik belirtileriniz nelerdi yardımcı olurmusunuzz

Adet belirtileri gibi ama farklı olarak göğüslerde bi hassasiyet oluyor yani böyle dokunamıyosun acıyor resmen

Bnm aşırı bacak ağrısı oldu kızımda şimdi 24 haftalık gebeyim oğlum da belirtim ise aşırı akıntım vardı bide gögüslerim fena acıyordu ucları özellikle

Biraz beta değerine göre belirtiler değişiyor galiba çünkü ben adetime 1-2 gün kala öğrendim pek de bir belirtim yoktu. Epeyce de düşük değerle öğrendim. Hatta bundan da bi 10 gün sonra filan başladı belirtiler. Onlar da bende tiksinti yiyecek içecek birçok şeyden.

Rica ederim ne demek 😘Hamilelik olayı mı var sizin bekliyor musunuz yani
Bir oğlum var şimdi ikinciyi istiyoruz Allah nasip ederse🥹 doktor bana son kontrolde sağ yumurtalıkların iyi çalışıyor, sağdan erkek olur demişti de 😂 benim de sağ bacağım çok ağrıyor, regliöe 1hafta var da bunun kızla erkekle ilgisi var mı diye merak ettim🫣

Benim burnum inanılmazdı. Tüm camlar kapalı olduğu halde yan apartmanın önünde sigara içen birinin kokusunu alıyordum, yan komşunun pişirdiği yemeği tahmin ediyordum ki havalandırma çok iyidir öncesinde hiçbir koku gelmiyordu, bir de göğüslerde inanılmaz bir hassasiyet vardı

Bir oğlum var şimdi ikinciyi istiyoruz Allah nasip ederse🥹 doktor bana son kontrolde sağ yumurtalıkların iyi çalışıyor, sağdan erkek olur demişti de 😂 benim de sağ bacağım çok ağrıyor, regliöe 1hafta var da bunun kızla erkekle ilgisi var mı diye merak ettim🫣
Bi doktorun böle demesine şaşırdım 😂 sağ sol olayının erkekle kızla alakası yok bence Jfkekejdjsjejs regl a 6 gün kala erken gebelik testinde silik şeklinde çıkmıştı dene istersen 😘😘

Bi doktorun böle demesine şaşırdım 😂 sağ sol olayının erkekle kızla alakası yok bence Jfkekejdjsjejs regl a 6 gün kala erken gebelik testinde silik şeklinde çıkmıştı dene istersen 😘😘
Ay evet hatta ilk çocuğun erkek dimi dedi, şaşırdım bende🫠 ya geçen ay kimyasal geçirdim, şimdi reglim geçmeden test yapmak istemiyorum sonra sonu hüsran olunca üzülüyor insan 🥲

Ay evet hatta ilk çocuğun erkek dimi dedi, şaşırdım bende🫠 ya geçen ay kimyasal geçirdim, şimdi reglim geçmeden test yapmak istemiyorum sonra sonu hüsran olunca üzülüyor insan 🥲
Bende geçen ay kimyasal geçirdim. Bu ay Femara+ çatlama iğnesi kullandım ilk kez. Sizin bat ne zaman

X