belirtilerimi lütfen okuyupda yorum yazmadan gecmeyin lütfen;)

kusura bakmayın, size bir şeyler söyleyip de dönüp bakmıyormuşum gibi olmasın.bulantılarım var,fazla giremiyorum.
.inşallah,ben yarar gördüm,siz de görürsünüz.zilanur ve geri dönüşüm kutusu arkadaşım kopyala yapıştır yaparak size de
gönderdim.

canım bu yaşadığın belirtileri bende yaşadım şiddetli bir şekilde adetim de 13 gün kadar gecikmişti taömam bebek geliyor dedim testi taptım negatifti inanmadım kan testi de yaptırdım ve ondada sonuç negatif çıktı büyük hayal kırıklığı yaşadım kendini şartlandırma hamileyim diye hüsranla bitebiliyor günün geçtikten sonra test yap sonucu söle bize de

En onemli belirti adete 4-7 gun kala az miktarda yerlesme kanamasi olmasi (herkeste olacak diye birsey yok)ya da adet gecikmesi, bu ikisi tam anlamiyla belirtidir canim
ama diger belirtiler cok yaniltici olabiliyor malesef, kendini cok kaptirmadan beklemeni dilerim umarim guzel haberi bu ay alirsin

canım şu taktiği bizlede paylaşır mısın?

benimde adetime 5 gün vardı bebek beklemediğim halde kendimde tuhaflıklar hissettim en belirgin canım kola istiyordu aklıma geldikçe de ağzım sulanıyodu ve yemekle aram yoktur acıkmam pek acıkıyodum acıkıp bişey yemeyincede elim ayağım titriyodu :)) misafirim geldi balık yapacaktık yanında alkol istedi bende emin riske atmak istemedim gittim kan testi yaptırdım hamileymişim :)))) adet gecikmesi olmadan önce bence en iyi insan kendi anatomisinden bilir değişiklikleri her zamankinden farklıysa kan testi yaptır bence

antika arkadaşım taktiği bizlede paylaş 1 yılı geçti uğraşıorus bişey yok belkide vesile olursun ha

arkadaşlar,inşallah hepinize olumlu yönden faydası olur.geri dönüşleriniz inşallah,hayırlı bir hamilelik şeklinde olur.gelişmelerinizi paylaşmanızı bekliyorum.

arkadaşlar,burada açık açık yazmıyorum.neticede,eski bir yöntem.
belki bazı arkadaşlar,sıkı bir doktor takibinde olabilir yanlış bir yönlendirme yapmak istemem.
ama,isteyenlere anlatabilirim.
inşallah eylül ayında patlama yaşanır.

canım bende çok merak ettim bu taktik olayını banada söyle nolur.. madem açık açık yazamıyosun burda bana özel mesaj yazarmısın lütfen.. tam 27 aydır uğraşıyorum bebek için bekliyorum msjını mutlaka canım..

acıkcası bende merak ettim artık bebişimi istiyorum 2 sene oldu bende de.. :44: Bana da gönderebilir misin canım ?

arkadaşlar,inşallah hepinize olumlu yönden faydası olur.geri dönüşleriniz inşallah,hayırlı bir hamilelik şeklinde olur.gelişmelerinizi paylaşmanızı bekliyorum.:emir_bebek
Ayyyy gerçekten heyecanla ben de bekliyorum taktiğini, faydanın nerden geleceği belli olmaz.Herşeyi denedik bi de senin yöntemi deneriz.:44:
Allaha emanet ol!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…