belirtilerimi lütfen okuyupda yorum yazmadan gecmeyin lütfen;)

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
hayirli sabahlar canlar benim batim 28.08. ve 5 gün kaldi belirtilerim sunlar:

-feci bir sekilde gögüs agrilarim, sidiler ve cok sancui yapyiorlar...

- beyaz akintim var ve hafifden kokuyor, akintimda bazen öyle oluyorki baygai islaniyorum.....

- bel agrilarim var igne batirir gibi...

- birde karnimin bosluklarina ara rara sanci giriyor adet sancisi gibi degil daha degisik...

- ister istemez degisik degisik yiyecekelr, durmada sekerli seyler yeme istegi ve ben sekerli yyiecekelri hic sevmem heleki cikolatayi simdi durmadan yiyesim var:)

sizce bunlar belirtiler olumlumu yoksa? lütfen cevap yazmadan gecmeyin

Merhaba canım,
Bunlar tam olarak belirti değil bence henüz.
Ama Rabbim gönlüne göre versin inşallah...

İnşallah senin belirtilerin hamilelik belirtileridir ama bende bu ay
bu belirtiler yüzünden çok inanmıştım 6 gün adetim gecikti, sürekli akıntım
oluyordu, sol kasığıma hep iğne batması oluyordu, karnım çok şişti ve ekşi
bişeyler istiyordum ama malesef sonuç sıfır kan testini yaptırdım negatifi gördüm
hemen ertesi gün adet oldum kafayı yemişim iyice

insallah allahim hepimize istedigimiz kadar bebis verir, cok ümitliyim eger bu ayda tutmaz ise cok cok cok üzülecegim cünkü belirtiler gercekden hamsi belirtileri....

inşallah gönlünden geçen olur.ama daha çok mantara baglı akıntı yumurtalık iltihabından kaynaklanan agrılar.adet öncesi bel ağrısı ve kan şekeri düşmesi gibi geldi.inşallah yanılmışımdır..

Üzülme neşe, bundan önceki adet dönemimde de ben aynı şeyleri yaşadım. Sanırım cok fazla kafaya takmaktan oluyor. takmadan da olmuyor. Ne yapacağız bilemiyorum 43:

adet gecikmesi dışında hiçbir belirtiye güvenmemek lazım.insan hamile olmak istediği için değişik şeyler yaşayabiliyo ve herşeyi de hamileliğe bağlıyor maalesef.benim de zamanında hiç sevmediğim bir sözdü ama gerçekten:adet gününü beklemek gerek.

insallah allahim hepimize istedigimiz kadar bebis verir, cok ümitliyim eger bu ayda tutmaz ise cok cok cok üzülecegim cünkü belirtiler gercekden hamsi belirtileri....

Allah hayırlı evlatlar nasip etsin
ne kadarlık evlisiniz ve ne kadardır bebek istiyorsunuz ?

dilerim hamişsindr...belirtilerr gebelik ama psikoljkde oluyı cnmm bnmm sana ne umut vermek ne de üzmk istmemem..bu belrrtlrr yüzündn öncki gün çok üzüldm o ndnle fazla umut bağlama süprz olsn bebişinn:)) daha çok sevinirsin...dilerim müjdli hberler verrsn..

hevesini kırmak istemem ama ben 2 yıl boyunca hep bu belirtilerle yaşadım ha bu ay ha şu ay derken.aslında belirtileri kendimiz psikolojk olarak yaratıyoruz sanırım.hamile olduğumu öğrendiğimde sadece adet gecikkmesinden dolayı öğrendm hamile olduğumu.başka hiç bir belirtim yoktu.yanlış anlamayn bu belirtilerle 2 sene kendimi yiyip bitirmiş biri olarak söylüyorm.adet gecikmesi olmadan belirtilere fazla takmayın.dilerm en kısa zamanda hamiile kalırsınız.Sevgiler...

sizi takip ediyorum.ben bu ay hamile olduğumu öğrendim.ama,bir önceki ay daha çok kasık batması,mide bulantısı falan yaşadım.geçen ay çok da
deneme yapmıştık,günleri falan takip ettim ilkine hemen hamile kaldığım için hemen olur diye düşündüm.ama geçen ay hamile kalamadım.
bu ay,bazı şeyleri uyguladım.3 haftalık testte belli oldu.
benim erken belirtilerde dikkatimi çeken tek şey,göğüs hassasiyeti ve dolgunluk,bir de halsizlik.
senin olmazsa da sakın üzülme,ben geçen ayı boş geçirmediğim için çok ümitliydim.
bu arada son 6,7 aydır rasgele deniyoruz.
dediğim gibi üzülme olmazsa ben sana bi taktik vericem,inşallah gelecek ay hamilesin.
çünkü,ben bu ay geçen ay kadar çalışma yapmadım ama,tutmuş hem de erken dönemde.
eğer,hamileysen allah sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmek nasip etsin allah.

Üzülme neşe, bundan önceki adet dönemimde de ben aynı şeyleri yaşadım. Sanırım cok fazla kafaya takmaktan oluyor. takmadan da olmuyor. Ne yapacağız bilemiyorum 43:

Aynen arkadaşım aynen :2: artık iyice bezmiş durumdayım
umutların sıfıra dayandığı noktadayım biliyorum elbet birgün
hamile kalacağım ama bu ısrarım niye hemen olsun diye
Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah

2 yıl sonra nasıl hamile kaldın

bu sürede kür felan uyguladınmı

Bizimlede paylaşırmısın arkadaşım

kizlar bakin resim ekliycem bir bakin hamismiyim diye

cok incede olsa cizgi var ben testi cok kisa idrarimda tuttum...heyecandan ama yinede incede olsa cizgi gözüküyor

canim ben bir hafta bekliycem bakarsin tutmaz adet olurum, ikinci bebisim düsük oldu, gec döllenme oldu, kanda degeri düsük cikdi erken gidip kan testi yaptirdim diye, bu sefer aceleci davranmak istemiyorum, bekleyip öyle gitmek istiyorum hem adetime daha var....

düşük olmsın diye bi ilaç falan verirler belki

düşük olmsın diye bi ilaç falan verirler belki

canim burda almayada düsük olmasin diye ilac vermiyorlar, diyorlarki eger düsük olacaksa o cocukda bir sey varki düsük oluyor, istirahat et diyor düsük olcaksada ilac ile birseyi degistirmez diyor....
benim ikinic hamileligime öyle demisdiler bana ve bir hafta gecdi gecmedi düsük oldu...hic birsey yokken degerlerim cok iyiydi, ama kanamam vardi hafifden lekelenme...hayirlisi...almanlarda diyor siz allaha bagli olanlarsizin dinizde isyan etmek yokdur sakin isyana düsmeyin, allah en iyisini bilir demekki cocukda birsey vardiki vücud onu kabul etmedi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…