belirtilerimi lütfen okuyupda yorum yazmadan gecmeyin lütfen;)

arkadaşlar,burada açık açık yazmıyorum.neticede,eski bir yöntem.
belki bazı arkadaşlar,sıkı bir doktor takibinde olabilir yanlış bir yönlendirme yapmak istemem.
ama,isteyenlere anlatabilirim.
inşallah eylül ayında patlama yaşanır.:KK34:

Antika şu taktikten bana da bahseder misin çok merak ettim yaa

bende çok merak ettim antikaa bir arkadşm var ona söyleyeyim.

bende istiyorum şu taktikten yaaaaaaaaa :KK43:(( banane banane banada söyle nolur canımmmmm ya yoksa bebek bebek diye zırlıyorum habire allahtan ümit kesilmez ama sen takdiği ver gerisi allahtan :KK70:DDD bu arada allah sag salım kucagına almayı nasıp etsın bebişini takdiği alanlarda yazabilir nolur :KK70:DDDDDD

canım bu yaşadığın belirtileri bende yaşadım şiddetli bir şekilde adetim de 13 gün kadar gecikmişti taömam bebek geliyor dedim testi taptım negatifti inanmadım kan testi de yaptırdım ve ondada sonuç negatif çıktı büyük hayal kırıklığı yaşadım kendini şartlandırma hamileyim diye hüsranla bitebiliyor günün geçtikten sonra test yap sonucu söle bize de

canım çok teşekkür ederim ben sana geri dönemedim özel mesajla hakkım dolmamış daha :KK70:DD allah herkesin gönlüne göre versin rabbim hayırlısıyla inşallah

hayirli sabahlar canlar:KK66: benim batim 28.08. ve 5 gün kaldi belirtilerim sunlar:

-feci bir sekilde gögüs agrilarim, sidiler ve cok sancui yapyiorlar...

- beyaz akintim var ve hafifden kokuyor, akintimda bazen öyle oluyorki baygai islaniyorum.....

- bel agrilarim var igne batirir gibi...

- birde karnimin bosluklarina ara rara sanci giriyor adet sancisi gibi degil daha degisik...

- ister istemez degisik degisik yiyecekelr, durmada sekerli seyler yeme istegi ve ben sekerli yyiecekelri hic sevmem heleki cikolatayi simdi durmadan yiyesim var:)

sizce bunlar belirtiler olumlumu yoksa? lütfen cevap yazmadan gecmeyin:KK66::KK49:

inşallah hayırlısı olur rabbim gönlüne göre verir

merhaba arkadaşım ben ekim başlığındayım.şöyle bi bakayım dedim yazdıklarınızı gördüm,şu taktiğin nedir çok merak ettim paylaşırsan sevinirim.

antika,çok teşekür ederim.özelden yazdım ama sana ulaşmamış olabilir.yeni üyeyim,o yüzden sınırlıymışım.
Bu arada gözün aydın,sağlıkla kucağına alırsın umarım,her şey gönlünce olsun.

antika,çok teşekür ederim.özelden yazdım ama sana ulaşmamış olabilir.yeni üyeyim,o yüzden sınırlıymışım.
Bu arada gözün aydın,sağlıkla kucağına alırsın umarım,her şey gönlünce olsun.

inşallah canjm.sana da hayırlısıyla almayı nasip etsin allah.

arkadaşlar,hepinize mesajı göndermeye çalışıyorum.özel mesaj olduğu için 10 dakika beklemek zorunda kalıyorum,kimse kusura bakmasın.
hamileliğim ağır geçiyor,bir taraftan çıkartmaya çalışıyorum bir taraftan size gönderiyorum.

X