belirtilerim beni bebeğime ulaştırdı

kestane

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.090
9
40
merhaba arkadaşlar umarım yazdıklarımla size yardımcı olabilirim
en son 22 martta adet olmuştum ve bu gün beklenen adet günümdü ama olmadı ve test yaptım 2.çizgiyi gördüm yaşadığım belirtileri sizinle paylaşmak istiyorum
yumurtlamadan hemen sonra mide bulantım başladı ama 1 hafta sürdü,geceleri ayaklarım buz gibi olurdu ,sürekli göbeğim kaşınıyo,göğüslerim çok şişti ve ağrıyo sanırım pembe çizgilerde var ve damarlarıda belirmeye başladı,son olarak 4 5gündür sürekli uyku basıyo gece falan erkenden uykum gelmeye başladı ve rüyamda da bi kadın bana hamile olduğumu söyledi şimdilik aklıma gelenler bunlar inş.hepiniz bebeklerinize kavuşursunuz:CüvCüv:

kestane ne zmandır bebk beklıyordun merak ettim özel bişi yaptın mı? kür falan ? ya o dediğn belırtıler bende yok bu ayda rafa kalktı galıba...! kan testi sonucunu falan yazarsın artık :) inan sanki benmişimgibi sevındım heycanlandım kendıne çok dikkat et ...

canımvalla özel bişey yapmadım bu 9.aydı ya canım herkeste illa belirti olcak diye bişey yok hemen ümitsizliğe kapılma yazarım canım sende kendine dikkat et:CüvCüv:

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin Rabbim isteyen herkese minik meleklerini hediye etsin

Tebrikler kestane.
Lütfen bizim için de dua eder misin?
Hamilelerin duaları kabul olurmuş.

hayırlı olsun canım benim 13 günüm var adete senin gibi midemde bulantı var ve kafamı kaldırmak istemiom yataktan ama doğru dürüst uyuyamıyorum da birden midemde doluluk hissi varken aniden acıkıyorum acaba belirtimi herkes bana erken dedi ama sen umutlandırdın benia.s.

kestane tebrik ederim canım cok sevindim adına.ben en son 31 martta adet oldum suan mayısın 1 inde bekliyorum adetimi yani 1 haftam kaldı.bende senin söylediğin gibi bişey yaşıyorum kendimi acayip yorgun hissediyorum gece 3 lere kadar uyuyamayan ben saat 12 demeden uyku bastırıyo ve yatıncada uyuyorum hemen öncede 3 tede yatsam 1 saat yatakta dönmeden uyuyamazdım.bide dün aksam sol tarafımda iğnelenme oldu bikaç dk aralıklarla 10 kez falan tekrarladı.
ates tablom bu
31 mart -- 36,3 adetimin ilk günü
1 nisan -- 36,1
2 nisan -- 36,1
3 nisan -- 36,1
4 nisan -- 36,1
5 nisan -- 36,2
6 nisan -- 36
7 nisan -- 36,1 adetimin bitiş günü
8 nisan -- 36,1
9 nisan -- 36
10 nisan -36,2
11 nisan -36,1
12 nisan -36,3
13 nisan -36,5
14 nisan -36,5
15 nisan -36,3
16 nisan -36,6
17 nisan -36,6
18 nisan -36,6
19 nisan -36,6
20 nisan -36,7
21 nisan -36,7
22 nisan -36,7
16nisanda yumurtladığımı tahmin ediyorum
sence bunlar bi belirti sayılabilirmi yardımcı olursan sevinirim canıma.s.

kestane çok sevindim senin adınaAllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

canim hayirli olsun bende aynen senin gibi 20 martta hastalandim benimde nisan 16si adet gunumdu ama gelmedi suana kadar yani 6 gun gecti ama ben tahlil falan yapmadim evde yapmicam hastaneye gitcem kan tahlilene ama biraz daha bekliyom hayal kirikligina ugramayim diye bakalim kismet hayirlisiyla insalllah hamileyimdir benim hic adetim gecikmedi hep duzenlidyi zaten daha yeni denemeye baslamistik hakkimizda hayirlisi

:CüvCüv::CüvCüv:
inşallah canım sende bebeğine kavuşursun evde test yap istersen zaten varsa çıkar gününde geçmiş baya :CüvCüv:

Kestanecim hayırlı olsun,tebrik ederim.Allah sağlıkla kucağına almanı nasib etsin.Lütfen bize de dua et,darısı başımıza...

cnm allah hayırlısıyla inş bizede versin bende 23 martta adet olmuştum en son 20 nisandada olmam lazımdı ama hala olamadım kasık ağrımda yok hiç öyle ahım şahım akıntıda yok herzamanki gibi normal akıntım var ama bugün sabah ilk idrarımdan test yaptım ama bişey çıkmadı tek çizgi çıktı .

senin adına sevindim darısı biz hamile kalamayanların başına aallah analaı babalı büyütsün inş

tebrikler .allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.DArısı tüm isteyenlerin başına inşallahha.s

tebrikler hayatım allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin
allah biz olmayanlarada versin insallah darısı başımızaa

mrb,kestaneye hayırlı olsun.nerdeyse bebek düşüncemi değiştirdin.yaklaşık birbuçuk yıldır evliyim hep korunuyorum hiç bebek istemedim hala da öyleyim.çalışıyorum.uğraşamıycağımı düşünüyorum.ve eşimle gezmeyi tozmayı çok seviyoruz.bebeğin hayatımızı felç edeceğini düşünüyorum.ama adet günüm bi gün geçti.ve çok acıkıyorum.sol tarafımda da bi ağrı var.yazdıkların beni tedirgin etti.bilmiyorum.test yaptırmaya korkuyorum çünkü sonuca hazır değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…