Belirtiler var ama test negatif

Merhaba hanımlar bat 2 ekimdi bu gün yani adet olmadım ve çok akıntım var normalde adetten 4-5 gün önce kupkuru olurdu ama akıntım hiç bitmedi aksine arttı hala da devam ediyo kasıklarımda batmalar var adet ağrısı gibi sancı değil ve rahim bölgemde doluluk hissediyorum az önce kaset test yaptım ama negatif çıktı baya şaşırdım testte negatif görüp hamile olan var mı maç burdan döner mi sizce 😂😞
Benimde aynı şekilde dün olmam gerekiyordu olmadım. Bugün erken gebelik yaptım negatif. Bende 1 kutu bitirdim gyno ferrodan. Ama onun akıntı yaptığını düşünmüyorum. Şuan bendede seffaf bir akıntı var anlayamadım

Benimde aynı şekilde dün olmam gerekiyordu olmadım. Bugün erken gebelik yaptım negatif. Bende 1 kutu bitirdim gyno ferrodan. Ama onun akıntı yaptığını düşünmüyorum. Şuan bendede seffaf bir akıntı var anlayamadım
Yapıyomuş canım üstte arkadaş yazmış ben de şaşırdım hala adet olmadım ama ağrım var muhtemelen olucam

Benimde bat yarın 23 Eylül'de çatlamayı gördüm adet öncesi belirtilerim bile yok dün ve bugün test yaptım ama negatif olsa çıkardı heralde dimi kizlar

Benimde bat yarın 23 Eylül'de çatlamayı gördüm adet öncesi belirtilerim bile yok dün ve bugün test yaptım ama negatif olsa çıkardı heralde dimi kizlar
Bilmiyorum ki canım çok sonra öğrenen de varmış benim akıntım çok fazla ondan heveslendim ama ilaç da akıntı yapıyomuş bilemedim valla

Ay demek ki ilaç yapıyo akıntıyı
Bilmiyorum ki bi kaç güne gelmezse tekrarlıcam testi geç döllenme falan mı acaba diye düşündüm. Bide bu ay taş düşürdüm idrar yollarımdan antibiyotik falan içtim acaba onlar mı sebep oldu? Belim bacaklarım ağrıyor ama hiç adet olucakmışım gibi hissetmiyorum sen de ne gibi belirtiler var

Bilmiyorum ki bi kaç güne gelmezse tekrarlıcam testi geç döllenme falan mı acaba diye düşündüm. Bide bu ay taş düşürdüm idrar yollarımdan antibiyotik falan içtim acaba onlar mı sebep oldu? Belim bacaklarım ağrıyor ama hiç adet olucakmışım gibi hissetmiyorum sen de ne gibi belirtiler var
Kasık batmaları oluyo arada bacaklarım çok ağrıyo adet sancısı hiç yok ama karnımda şişlik de yok normalde gecikince şiş olur karnım kafam çok karıştı 🥴

X