Belirtiler doğru testler yanlış!

Mangetsu

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
552
413
Merhaba hanımlar kafam çok karıştı size danışmak istedim ayın 16'sında adet olmam gerekiyordu ama olmadım,1 haftadır geçikmem var ara ara baş dönmesi göğüs hassasiyeti ve çok sık tuvalete gidiyorum akıntımda var,,,, Amaaaaaa test yaptım kaç defa negatif çıktı kan testi yaptırmayı düşünüyorum biraz daha beklemelimiyim ve sağlık ocakları test yaparmı.

Çok soru sordum biliyorum :44: ama bu ayın sonunda eşimin doğum günü eğer hamileysem ona doğum günü hediyesi olucak

kan testi için erken değil sağlık ocaklarıda yapar canım yarın sabah gıt yaptr zaten 1 satte sonuç alınıyor. bende hamile oldugumu kan testınde bılmıştım yaptıgım hiç bir idrar testi pozitif çıkmadı gerçi bebeğimi düşürdüm ama inş hayrlı sonç alırsın

teşekkür ederim ozaman pazartesi ilk işim sağlık ocağına gitmek. aç karnı olmam gerekiyormu normalde kan testi aç karnı yapılıyor acaba gebelik içinde öylemi.
bebeğin içinde çok üzüldüm inş tez zamanda Allah yine sağlıklı bi şekilde nasip eder.

gebelik testi için aç tok farketmez cnm. inş cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…