belirti olarak uyku sağ kasık ağrısı yumurtlama günü 2. günü oluşur mu

Kan testine gittim canım 888 çıktı canım evet kese için bekliyorum şimdi sen ne yaptın
Çok sevindim canım rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah keseyi de görürsünüz. Ben folik asit kullanmaya başladım ovulasyon testleri aldım adet bitince başlayacağım beklemedeyim

Çok sevindim canım rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah keseyi de görürsünüz. Ben folik asit kullanmaya başladım ovulasyon testleri aldım adet bitince başlayacağım beklemedeyim
Keten tohumu ye östrojen yükseltiyor kuruyemiş yedir eşine sende ye her akşam yemeye çalış ve semizotu ye bak ben bunları çok yedim tavsiye üzerine sende ye kesinlikle çay içme inş bu ay kalıcaksın folikasit iyi yapmışsın ben kan verdim doktor çok iyi değerlerin dedi demirin çok iyi biz gebelikte en zorlandığımız demir içirmek hamilelere dedi demirine de baktırdın mı

Sağ Salim bebeğinizi kucağınıza alın
Eşiniz bu süreçte nelere dikkat etti?

Sağ Salim bebeğinizi kucağınıza alın
Eşiniz bu süreçte nelere dikkat etti?
Teşekkürler eşim e ne yediysem yedirdim çig kuruyemiş çok yedirdim türk kahvesi mutlaka 1 kez içtik 1 gün aralıklarla sarımsaklı yoğurtlu yicekler. Sebze ağırlıklı yicekler 3ve ya 4 gün aralıklarla et yedik bu arada gündüz yürüyüşleri spor bunları yaptık

Çok teşekkür ediyorum
Eşim spor yapıyor ama sigara ve alkolü de çok olmasa da kullanıyor işi dolayısıyla uykusu da çok sağlıklı değil

Benmkide alkol sigara mevcut düzensiz uykuda mevcut takılma öyle şeylere sen zamanı varsa gelir meryem süresini dinle sürekli
Ya çok teşekkür ederim moral oldunuz bir sorun yok ama hala zamanı değil sanırım bir türlü denk gelmedi. Serviks şeklinden attık yumurtlama dönemimi de anlıyorum ona göre tarihleri de tutturduğunda düşünüyorum ama ama ama
Manevi olarak başka neler yaptınız Arapça mı dinlediniz sureyi?

Ben normalde sürekli haşr süresini dinlerim hoşuma giden dinlerken gevşediğim 10 dk yasin açarım sekine duası dinlerim ben ağrılarım başladığında da dinliyordum bunları sende sana iyi gelen sureleri dinle .
Kendini çocuk endeksli yapma uzun sürmesini dene ilişkinin ovulasyon testi al kontrol et yumurtlama öncesi birlikte ol herkese aynı şeyleri söylüyorum vitamin depolarına baktır hayırlısıyla gelsin de olsun olsun demedim olursa da sağsalim olsun sağlıklı ne zaman olucaksa o zaman gelsin dedim

Kendiyle aynı yolda yürüyen insanların tecrübeleri insana çok iyi geliyor bugün sizinle sohbet etmek beni çok rahatlattı psikolojik olarak rahatlamak çok önemli bu süreler sayesinde siz sakinliğinizi korumuşsunuz ben bazı şeyleri aşamadım benden sonra evlenip hamile kalanları duydukça kafamıniçi kazan gibi kaynayıp duruyor buna inşallah ben de bir çare bulurum
Şu anda da bata 2 gün var 2 gün önce kahve ve pembe akıntım oldu bolca da kasık ağrım var belli regl belki yerleşme bunları okurken size denk geldim

Test yap olumsuz olursa üzülme demekk ki sağlıklı bebek değil doktor bana bebek eğer sağlıklı değilse vücut savaş açıyor dedi düşmesi en iyisi ve üzülme sağlıksız olursa daha çok üzülürsün ben bunları yaptımsende sana gelen ilahi benliği dinle kasma yani bütün zamanlar sizin bugün olmazsa yarın mutlaka olucak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…