belirti olarak uyku sağ kasık ağrısı yumurtlama günü 2. günü oluşur mu

Canım sıcaklardan uykun gelebilir birde üşüttüysen ceryanda kalıp geçen aylarda sag kasıhım öyle bir agrıdıki doktor baktı bişeyde yok iki aya yakın agrıdı geçen temmuz dada böyle olmuştu dediğim gibi sıcaktan üstümüzü açıyoruzya ondan ama yumurtlama agrısıda üç beş gün suruyormuş inşlll öyledir Allah sanada tattırsın benim ilk oglum normal ikinciyi tüp bebek yaptık iki embriyo koydular bide 5 aa dı ama tutmadı nasip
Yani yumurtlama ağrısı mı sana göre?

Dogru ama hamileyken bile parol gunde 3 serbest ya ona guveniyorum tabi hem canlanmadan bişeycik olmaz parol içebilirsiniz benide bu kasık agrısı mahvetti parol içiyom bu seferde ishal oluyorum içmesem agrı sinir ediyor
kuzum senin sürecin ne, kasığın ağrıyor?

Okadarını hatırlamıyorum ama bütün belirtiler ta ögrendikten sonra oluyor ya sadece kasık agrısı adetim geçti üçgün gittim kan verdim evede geldim test yaptım silik çıkmıştı ertesi gün sonucu aldım hamileydim kaydımı yaptırmıştım işte adet oldum sanıyordum tuvalete gidiyom yok ama bogazım düğümleniyordu korkudan olacak diye

Ağrın var mı belirti var mı geç döllenme olabilir mi :))
Canım aslında adetime 2 gün kala ağrım vardı şimdi ara ara oluyor ama onun dışında bir belirti yok sadece halsizim uykum geliyor sürekli :) artık hamile değilsem de adet olayım moduna geçtim çünkü adetim çok düzenlidir gününde olurum ilk defa gecikti ama kaset test de ne kadar gecikince çıkıyor onu da anlamadım :)

Akıntım var bir de
Benim belim ağrıyo kasıklarımın ikiside adet sancısı gibi akıntımda su gibi çişini bi kaç damla kaçırırsın öyle ama benim uykum yok sağa sola dönemi yorum kasık ağrımdan hareketlerim kısıtlandı artık sürekli uzanıyorum evi af edersin bok götürüyor 😁😁😁 midem yanıyo bulantı yok ağzım kup kuru su içiyorum sorun varsa sor 4 başka marka test yaptım hepsi pozitif çıktı koku hassasiyeti yokta herşeyde pislik varmış gibi his başladı ellerimi yıkıyorum

Benim belim ağrıyo kasıklarımın ikiside adet sancısı gibi akıntımda su gibi çişini bi kaç damla kaçırırsın öyle ama benim uykum yok sağa sola dönemi yorum kasık ağrımdan hareketlerim kısıtlandı artık sürekli uzanıyorum evi af edersin bok götürüyor 😁😁😁 midem yanıyo bulantı yok ağzım kup kuru su içiyorum sorun varsa sor 4 başka marka test yaptım hepsi pozitif çıktı koku hassasiyeti yokta herşeyde pislik varmış gibi his başladı ellerimi yıkıyorum
Erken gebelik testi mi yaptın canım

Haha vala artık bende ne yapacağımı şaşırdım testler de yanılma olamaz ama
Testler önce kana sonra idrara önce o senin kanına karışıcak sonra idrarına ondan herkes önce kan ver diyor ama ben biraz daha bekleyeceğim kan için adetim geçsin adet ne zaman olucam bilmiyorum annem 6 gün var diyo eşim 3 gün takvim başka gösteriyor o yüzden düzensiz ya ben perşembe cuma günü gitsem keseyi görürüm hepsni görürm dedim acele etmiyorum çünkü zaten git 10 gün sonra gel dicek her türlü 2 . Aya girene kadar muayne yaptırmayacak

Testler önce kana sonra idrara önce o senin kanına karışıcak sonra idrarına ondan herkes önce kan ver diyor ama ben biraz daha bekleyeceğim kan için adetim geçsin adet ne zaman olucam bilmiyorum annem 6 gün var diyo eşim 3 gün takvim başka gösteriyor o yüzden düzensiz ya ben perşembe cuma günü gitsem keseyi görürüm hepsni görürm dedim acele etmiyorum çünkü zaten git 10 gün sonra gel dicek her türlü 2 . Aya girene kadar muayne yaptırmayacak
Aynen öyle canım belki gitmişken kalp atışını da duyarsınız inşallah :) hayırlısı olsun artık ben bugün de olmazsam sabah erken gebelik testi alıp denerim çarşmba günü randevu aldım doktora gidicem bi hormonlarıma filan baktırıcam

X