Belinay_merve trafik kazası geçirmiş

bence taksici kadar el,ni kapının arasında bırakan adamında suçu var bu ne dikkatsizlik zaten böyle bir kaza olunca herkes doktor kesiliyor başımıza , elin şimdi nasıl hissizlik azaldı mı?

Ay belinay canım çok kötü ama ya güldürdün beni ha:KK70:
tekrar direksiyonu kırim derken beni kafayı kırıcaktı nerdeyse taksi sağ yattı kaldırıma doğru ve bende sağ taraftaydım ama görseniz bende hem bi korku hemde bi gülme başladı çünkü taksiici beyimiz üsttte asılı kalmış gibi bense altta sıkışmış bi vaziyette kaldım bi gözününüz önüne getirsenenize durumu

Ama ALLATHAN kediciğe hiiiç bişi olmadıııı

çok güldüm canım yaa...hadi gelmiş geçmiş olsun....

kibelem ama doğru değilmi bacımm kaydirigubbakcemile3 bak nekadar acaip şeylerden mutlu olmasını becerebiliyorumm bak nekadarda matrak değişik bir kızım sengözlerimebaksanab aslınd adiyorum annemle babam öz hala çocukları ve biz 2 kız kardeşiz 29 yaşında ablam var ve bende 2 5yaşındayım ALLAHA ŞÜKÜRKİ Bİ HASTALIĞIMIZ Bİ SAKATLIĞIMIZ YOK YANİ AKRABA EVLİLİĞİ BABAMLA ANNEMİNKİ ÖZ HALA ÇOCUKLARI.diyorumki acaba fiziken bi saktlığım yokta kafadanmı sakatım ben?? baksana ne manyak ne acaip bir kızım neleri düşünüyorum :teytey: kazada bile hem gülüyorum hemde ağllıyorum:teytey::dance::lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
bence taksici kadar el,ni kapının arasında bırakan adamında suçu var bu ne dikkatsizlik zaten böyle bir kaza olunca herkes doktor kesiliyor başımıza , elin şimdi nasıl hissizlik azaldı mı?

meltemcim o andan sonra o adamı göremedim bitanem ahh varyaa bi denk gelsee görebilsem ben o adamı varyaaa işte bak bu konuda birtek ona sinirliyim öfkeliyimm Çok üzgünüm çoook sağ el parmaklarım şiş ve orta parmağımla işaret parmağımı bükemiyorum bişi kavrayamıyorum yani tutamıyorum çünkü hissizim.. bu kaza bana sol elimide kullanabilmeyi öğrretti meltemim.

ya belinay ben elim kötü diyince yazma demiştim sana ama böl olduğunu bilmiodum bukadar anlatmamıştın bana:KK43:
iyi gibiydin güzel yazıodun demek fenalaştın sora ne diyimki verilmiş sadakan varmış:KK43:
geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

ya belinay ben elim kötü diyince yazma demiştim sana ama böl olduğunu bilmiodum bukadar anlatmamıştın bana:KK43:
iyi gibiydin güzel yazıodun demek fenalaştın sora ne diyimki verilmiş sadakan varmış:KK43:
geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

lepimm kuzum kepli kuzummmm o gün bile bana yazma dedin iyiyim dediğim halde kötüyüm desem hiç yazmicaktın ve benim birileriyle konuşup kafaı toparlanmam lazımdı kafamın dağılmasıi için sen bi nevi terapi oldun kuzum bana

çok geçmiş olsun canımya
allahtan şimi iyisin
ama olaylar ne kadar bilinçsiz :KK43:(
geçen seneki kazanda yaşadıklarını hiç hatırlamıyormusun
çok geçmiş olsun ya çok etkilendim çünkü ne ben nede yakınımız bu kadar şeyler yaşamadı

hiiiiii ayyyyyyyyyy sen nerdesin yaaaaaaaaaa çok özledim seniii ayyy birde bebişimizmi olucakkk teyzemi olcazzzzzzzz:sm_cool:​

canım benım bende senı özledım gercekten uzun zamandır görusemedık :1hug:
teyze oluyosun daha yenı haberın oluyo 4 aylık olduk bıle:nazar::asigim:
gercekten aramıza donmene cok sevındım keyfın yerınde masallah canım benım
:nazar:Şeniz

çok geçmiş olsun canımya
allahtan şimi iyisin
ama olaylar ne kadar bilinçsiz :KK43:(
geçen seneki kazanda yaşadıklarını hiç hatırlamıyormusun
çok geçmiş olsun ya çok etkilendim çünkü ne ben nede yakınımız bu kadar şeyler yaşamadı

canım benim sadece arabanın çarptığını takla attığımı kafamı çarğtığımı hatırlıyorum omuzumun üstüne düşmüşüm ben bisikletteydim sahilede plaja giderken çarpmış hızla arkadan gelen araba ve şarköyde 7 yıldır her yaz gitiğimiz için hemen ehemen herkes tanır beni ve ordaki marketçi olayı görüp beni kucağında evegetirmiş bunlrı ve hastanede yaşananları bilmiyorum canım sonradan öğrendim... evet 15 gün içindeki kazam çok bilinçsizce oldu insanlar çevremdekiler ve meraklı vatandaşın sonuıcu bu hale geldimm çok teşekkür ederim bitanemm

lepimm kuzum kepli kuzummmm o gün bile bana yazma dedin iyiyim dediğim halde kötüyüm desem hiç yazmicaktın ve benim birileriyle konuşup kafaı toparlanmam lazımdı kafamın dağılmasıi için sen bi nevi terapi oldun kuzum bana

tbaiki yazma derim mannak kız hasta insana eziet eder gibi ama ne bilim ben:KK43: neyse çok çok geçmiş ollsun tekrar Allah tekrarını yaşatmasın:Saruboceq:

çok geçmiş olsun canım
öyle bir anlatmışsın ki içten sanki ben yaşamışım gibi oldu :KK43:

geçmiş olsun bak banlandın başına neler geldi. Abi sözü dinlemeli bazen....

lepicim yerimsenii.. ilsu canım çok teşekkür ederimm

KAZEN ABİİİİİİİ ARTTIK YARMAZLIK YOOOK ÇÜNKÜ TAKATİM YOKKKKKK :))

belinaycım çok geçmiş olsun canım...

mervecim yeni okudum konuyu
büyük geçmiş olun canım.
umarım şuan iyisindir.

belinay mervecim çok çok geçmiş olsun
acil şifalar diliyorum
bir an önce iyileşip ne giydin çek bakalıma resimlerini bekliyoruz kuzum

canım tekrar çok geçmiş olsun ya
o adamada ne demeli bilmem ki
allahın sivri zekalısı
sanamı kaldı kapıyı kapatmak:mymeka:

X