Belinay_merve trafik kazası geçirmiş

cerencim hehhh işte dediğin gibi sivri zekalısı çok teşekkür ediyorum bitanem...

ayhh cnm kazayıı okudumdaa
çok geçmişşller olsunn sana tekrar
inş. bi an önce tamamennn iyileşirsin

çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşirsin.

Kızlar çabuk anlat diyenler oldu özelden ve hemen geldim anlatıyorun trafik kazası geçirdim sağ tarafıım elim hissiz şiş ve mosmor elim yüzüm şiş göz altlarım mor bununla atlattım ama şimdi iyiyim bakın burdayım sadece 15 güncük ayrı kalabildim sizden yani kaza bile yıldıramadı bu çatlak belinayı , nazarmı değdi ne değidi bilmiyorum ama çok fena değdi nasıl oldu diceksiniz hemen anlatim ömrümle buluştum ve akşam üstü evime dönerken ilk kez sen yorulma hayatım ben dönerim dedim ve taksiye bindirmesini söyledim beni neyse beni taksiye bindirdi ve ayrıldık daha sonra taksiyle giderken 20 25 dakika sonra yeşilköy florya istakametine bizim taksici beyimiz bi kedicik görüyo ona çarpmamak için sağa kırıyo direksiyonu ve o sırada sağ taraftan gelen bi su tankerine çarpmamak için ani manevrayla tekrar direksiyonu kırim derken beni kafayı kırıcaktı nerdeyse taksi sağ yattı kaldırıma doğru ve bende sağ taraftaydım ama görseniz bende hem bi korku hemde bi gülme başladı çünkü taksiici beyimiz üsttte asılı kalmış gibi bense altta sıkışmış bi vaziyette kaldım bi gözününüz önüne getirsenenize durumu neyse önce taksici amcam çıktı yani çıkartıldı sonra yeşilköydeki o askerlerin olduğu yerdeki görevli askerlerde yardıma geldi beni çıkarmaya çalıştılar ama yok olmadı beceremediler .. daha sonra itfaiyeci çağırdılar arabanın kapısını ve ön koltuğu kesmeleri için ama çok kortum sanki bacaklarımı kesiceklermiş gibi hissettim öle sandım ya yanlışlıkla bacağıma değerse diye ağladım bile, kapı yarım açıktı orda bir dengesizin meraklının teki yoldan geçen sürücü olayı görüp aşağa inip yanımıza doğru geldiler sonra ben kapı yarım açık diye can havliyle sanki çıkabilirmişim başarabilirmişim gibi kapıyı tutarak dengemi sağlamak kuvvet almak isterken o meraklı adam kapıyı kapatmsınmı ben bastım çığlı eliiiiiimmm diye adamlar bakıyo ne oldu diye tekrar bastım çığlığı elim koptu diyee sonra kapıyı açtı bi itfaiye eri ve elimi ordan aldılar sağ elim çok kötü ve kafamı vurmamında etkisiyle yüzüm mor şiş ve ani şok yaşamışım neyse beni çıkartıp hastaneye götürdüler ve tedavim yapıldı o akşam 4 saat sonra eve geldim ve lepiyle konuştum msn de sol elle yazdım ve 2 3 saat sonra ben fenalaştım ağrım çoğaldı tekrar acile götürdüler iç kanamam olabilir diye telaşlandılar ama şükürki bişeyim yok sadece sağ elim hissiz yüzüm göz altlarım mor ve şiş sağ elimle bişi kavrayamıyorum.. biliyomusunuz benim için bu ufak bişi kızlar çünkü ben geçen senede şarköyde yazlıkta trafik kazası geçirdim yolda giderken bana araba çarptı havada 3 takla atmışım ve başımı kaldırıma çarpmışım geçici hafıza kaybı yaşamışım ailemi tanımamışım 1 hafta ve 4 gün yoğun bakımda kalmışım 3 ay yatağa bağlı yaşadım ve köprücük kemiğim kırık bir şekilde bunuda atlattım ben..
en çok ufuğum üzüldü kendini suçlu hissetti nasıl ağladın asıl telaşlandı anlatamam ömrüm diye boşuna demiyorum ben bu adama yaaa, annem babam ablam herkesler yanı başımdaydı şu 15 gün içerisinde.. bu arada iştende çıktım kızlar hem saatleri çok yoğunlaştı hemde c.tesi izinleri kalkmıştı ailemde istemedi çalışmamı bende çıktım, bununlada bitmedi şu 15 gün içinde yaşadıklarım.. ömrümün ablası yani yeni evli olan ablası hamileydi ve erken doğum başlangıcı olmuş hemen sezeryana almışlar fakat bebeği ölmüş hep kız kız die beklediler ama erkekmiş dünyaya gelip gözlerini yuman bebeğimiz.. ömrümün ablasının psikolojisini siz tahmin edin artık Kızlar RABBİM BU ACIYI BİRDAHA YAŞATMASIN VE KİMSELERE GÖSTERMESİN RABBİM HERKESİ NAZARLARDAN KEM GÖZLERDEN FESAT İNSANLARDAN UZAK TUTSUN:Saruboceq: Böyle işte kızlar benden bukadar sol elle ancak bukadar yazabiliyorumm BURDAKİ HERKESİ ÇOK SEVİYORUM

Not:taksiciyi sonradan öğrendikki yeni başlamış yeni ehliyet almışşş az kalsın benim canımı alıp beni mahvediyordu böyle insanlara canımızı teslim ediyoruz biz işte Ama ALLATHAN kediciğe hiiiç bişi olmadıııı:lepi:

okuyamayan arkadaşlar için öne aldım yazımı kızlarrr

gecmis olsun belinaycim...
allah seni ailene, ufuguna bagislasin...
dikkat et kendine....

fıstığımmmm canım arkadaşım çok teşekkür ederimmmm AMİİNNNNNNNNN

canim benim tekrar büyük gecmis olsun aramiza geri geldigine cok sevindim

geçmiş olsun ...acil şifalar diliyorum..

16. sayfadan itibaren geldim gülüm bak kazayı nasıl geçirdiğimi bile yazdımmm exşin exşinn :)

valla verilmiş sadakan varmış, ula var ya birine sadaka ver, iyi kurtulmuşsun

X