Belinay_merve trafik kazası geçirmiş

İyileştiğine göre sorun yok konuyu kjapatıyorum ayrıca buraya mesaj yazan 2 kişi bana ulaşma yerine buraya konuyu deşifre ederek payalaşmanızı hiç hoş bulmadığımı söylemeliyim. Yazdıklarınızdan sonra doğru bile olsa bu yaptığınız tutumdan dolayı kayda alınmayacaktır.

arkadaşımkarışık oluyor ama verdiğim linklere bakmanıızı istiyorum yıllar evvel bizim forumdan atıldı ok?
yalan söyledi ortaya çıktı için bizi kandırıdığı onun için dualar okudumuz için ufuk komaya girmiş ölüm döşeğindeymiş yogun bakımdaymış diye ama yalandı hastane adı vermemişti kendini savunamadı şimdi taa ao zamanki konuyu bulamıyorum 2007 ortaya çıkmıştı eski bi konu ama gecenlerde gene girmiş farklı nick ile ve onun bizi kandıran kız oldunu bu foruma koydu resimler ve yazdı yazılardan anladık.
kaza gecirmiş ama muhtelen gene yalan
insan gerçek adını neden saklarki ya benim adım gülay yalanım yok dolanım yok 2006dan beri gebelik rehberine üyeyim hiç demedim kocam komada ölüyorum bitiyorum diye bu neden yapıyor bilmiyorum ama yapıyor ve betül tuğçe - aleyna ebrar -belinay merve - gamze ama gerçek adı EMİNE

X