Bel ve kasık ağrım var

URAN16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
257
9
Kızlar merhaba ....
öncelikle bugun bel ağrısı ve kasık ağrımda vardı doktora gittim ve aşırı halsizim sürekli yatasım var ...
Adetime 15 gün civarı birşey var beta yapıldı ...
3.70 çıktı ...
Ama bir doluluk hissediyorum karnımda sizede olan varmı bu durum ??
( ilk gebeliğimdede düşük çıkmıştı sonuçlar )

adettin kaç gün geçtikden sonra yaptın canım bide değer bana hamilesin gibi geldi

Değerin yükselecek gibi ama yumurtlama donemin olabilir mi acaba benimde yumurtlamadan beri bel agrun var asidi ve kasik agrisi arada. İki gün sonra tekrarla testi BN ce

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu tahliller varya hesaplayıcılar .. Onlardan yaptım 23 ü dedi yumurtlamama .. Onuda plana kattım acaba mı dedim .. Ama bu ay şüpheli ilişkilerim oldu yani bebek için .. Hatta o sonucu gördükten sonra girmiyorum ilişkiye fln iyice tutunsun diye bebek ise ..
Kasık ağrılarım çok şükür hafifledi ama bel ağrım ve 2 gündür de eğilip kalkarken karnımda toplanma oluyor kasılıyor yani

kızlar bebişlerinizin doğmasına çok az kalmış allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin benimde adetime az kaldı ama 2 haftadır sürekli belim ağrıyo kasıklarım ağrıyo artık belime ağrı kesici kremlerden sürüyorum hamile kalmayı da çok istediğim içinde her belirtiyi hamilelik midir diye düşünüyorum ve bu ay soğan kürü uyguladım ondan mıdır bilmiyorum sürekli vajinal akıntım var saydamsı yada sarımsı ama kötü kokmuyor sizce hamile olma olasılığım var mı

X