Beklenen gebelik için yaşanan belirtiler

Canım benim akıntım da var yoğun baya bide kasıklarım sızlıyor sende de oluyor mu
Benimde akıntı Yumurta akı kıvamında Krem renkli yoğun Bi akıntım var canm kasık ağrım zaman zaman kalçada çekme hissi hafif baş ağrısı baş dönmesi ruh halinde ani değişim baya bişeyler var canm

Be
Ben tek beraberlikte hamile kaldim o da korundugumuz halde gerisini siz dusunun rabbim verdimi herturlu nasip ediyor cok aglamama ragmen kabullenmeye calisiyorum

Be

Ben tek beraberlikte hamile kaldim o da korundugumuz halde gerisini siz dusunun rabbim verdimi herturlu nasip ediyor cok aglamama ragmen kabullenmeye calisiyorum
Rabbim ömür versin sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Neden ağladn küçük bebeğinmi vardı.

Rabbim ömür versin sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Neden ağladn küçük bebeğinmi vardı.
2 oglum var 1. Sinifa gidiyor buyuk okula git gel kucukle zor oluyor. Kucugum 3 yas ama aksi huysuz bir cocuk hayattan soguttu beni o derece yorucu. Rabbim isteyen herkese nasip etsin ama cocuk buyutmek gercekten cok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…