Bekarlıkmı evlilikmi? sızce arkadaslar :(

Sevdiğin ,sevildiğin ,değer verildiğin insanla tabiki evlilik.....
Deiğlse ne fark eder?

çok genç yaşta bir yıl süren bir evliliği olmuş biri olarak diyorum ki:

ah bir bilsemmm???

yani aslında şöyle; ayrıldığımda bile asla demedim ben.

Şimdi 3 yıllık ilişkim var, ilk başlardan beri evlenme hedefli, sağ olsun sevgilim üzerime gelmiyor ve bana daha doğrusu bize zaman tanıyor bu konuda. İkimiz de bugünlerimizin tadını çıkarma taraftarıyız, çünkü evlendikten sonra çıkma dönemimize dönemeyiz ama zaten her şey böyle giderse bir gün evleneceğiz. ama lütfen daha geç olsun, 18 likler gibiyiz, çok tatlı oluyo 10 yıl gecikmeli yaşamak bunları, köşelerde buluşmak, iş yerinden biri gördüğünde hafif heyecan ardından tanıştırmak, sarılıp yürümek ama mahalleye gelince el ele moduna geçmek:)))

bana göre ikiside. bekarlikta baba evinde ekmek elden su gölden hesabi ,sorumsuz hayattan bir haber,ama özgür degil. evlilikte ise bir sürü sorumluluk hayatin zorlugunu anliyoruz ayaklarimizin üzerinde durmayi ögreniyoruz bi sekilde.. tabiki evlendikten sonra karisinin özgürlügünü kistlayan erkeklerde var ama cok sükür ben coook özgürüm...karar vermek zor:emir_bebek:

Sevdiğin ,sevildiğin ,değer verildiğin insanla tabiki evlilik.....
Deiğlse ne fark eder?

aynen katılıyorm sana arkadaşım değilse ne fark ederki ????? İsrediğim kişi olucaksa hemen bu gün otururm nakah masasına yok olmayacaksa kalsın almayım ben benneyaptımki

X